Registruotis

Reitingai

Atnaujinta: 2020-01-27

U12

Vaikinai

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
475
Reitingas
2
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
337
Reitingas
3
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
286
Reitingas
4
Žaidėjas
Lukas Smailys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Taškai
242
Reitingas
5
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
197
Reitingas
6
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
190
Reitingas
7
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
170
Reitingas
8
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Taškai
151
Reitingas
9
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
ISLANDIJOS 9, UAB
Taškai
110
Reitingas
10
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
104
Reitingas
11
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
76
Reitingas
12
Žaidėjas
Matas Bakšys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
62
Reitingas
13
Žaidėjas
Lukas Stankus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
56
Reitingas
14
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
52
Reitingas
15
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
52
Reitingas
16
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Taškai
42
Reitingas
17
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
32
Reitingas
18
Žaidėjas
Herkus Zykus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
30
Reitingas
19
Žaidėjas
Rojus Pauža
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
24
Reitingas
20
Žaidėjas
Vytautas Mikelionis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
24
Reitingas
21
Žaidėjas
Adas Pesliokas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Taškai
12
Reitingas
22
Žaidėjas
Einius Gofensas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
12
Reitingas
23
Žaidėjas
Erikas Maskolaitis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2010
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
8

Parsisiųsti PDF

Merginos

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Adelina Lacinova
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
649
Reitingas
2
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
553
Reitingas
3
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
440
Reitingas
4
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
319
Reitingas
5
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
310
Reitingas
6
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
266
Reitingas
7
Žaidėjas
Alexandra Bayuschenko
Pilietybė
Belarus
Gim. metai
2009
Organizacija
Kauno klubas "FORUMAS"
Taškai
160
Reitingas
8
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
146
Reitingas
9
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
138
Reitingas
10
Žaidėjas
Laura Klavina
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Palangos teniso mokykla "Mano tenisas"
Taškai
100
Reitingas
11
Žaidėjas
Katsiaryna Dubik
Pilietybė
Belarus
Gim. metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
100
Reitingas
12
Žaidėjas
Elizabete Marta Hamitova
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
96
Reitingas
13
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
85
Reitingas
14
Žaidėjas
Estera Sinušaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
76
Reitingas
15
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Taškai
65
Reitingas
16
Žaidėjas
Karina Titenok
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
64
Reitingas
17
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
44
Reitingas
18
Žaidėjas
Odeta Panasa
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2008
Organizacija
-
Taškai
40
Reitingas
19
Žaidėjas
Beatričė Balsytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
34
Reitingas
20
Žaidėjas
Karina Kildisiute
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
32
Reitingas
21
Žaidėjas
Evelina Poikane
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Palangos teniso mokykla "Mano tenisas"
Taškai
25
Reitingas
22
Žaidėjas
Mėta Karčemarskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Taškai
24
Reitingas
23
Žaidėjas
Luknė Vaitkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
16
Reitingas
24
Žaidėjas
Greta Klimavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
16
Reitingas
25
Žaidėjas
Rusnė Donėlaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
12
Reitingas
26
Žaidėjas
Mariia Aleksandrovych
Pilietybė
Ukraine
Gim. metai
2008
Organizacija
-
Taškai
12

Parsisiųsti PDF

U14

Vaikinai

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1458
Reitingas
2
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
755
Reitingas
3
Žaidėjas
Julius Aleksandrovas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
614
Reitingas
4
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
586
Reitingas
5
Žaidėjas
Jonas Skierus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
492
Reitingas
6
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
423
Reitingas
7
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
337
Reitingas
8
Žaidėjas
Pijus Reklevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
330
Reitingas
9
Žaidėjas
Ignas Grušnius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
264
Reitingas
10
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
218
Reitingas
11
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
212
Reitingas
12
Žaidėjas
Linas Plančiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
177
Reitingas
13
Žaidėjas
Ričardas Rybakas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
121
Reitingas
14
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
110
Reitingas
15
Žaidėjas
Nedas Mekuška
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
107
Reitingas
16
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
104
Reitingas
17
Žaidėjas
Tomas Žvinakis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
100
Reitingas
18
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
94
Reitingas
19
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
63
Reitingas
20
Žaidėjas
Patrikas Freimantas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
56
Reitingas
21
Žaidėjas
Lukas Smailys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Taškai
56
Reitingas
22
Žaidėjas
Adomas Česas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
35
Reitingas
23
Žaidėjas
Aleksei Tomm
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
23
Reitingas
24
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
17
Reitingas
25
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
8

Parsisiųsti PDF

Merginos

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Liepa Šataitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
3244
Reitingas
2
Žaidėjas
Patricija Cechanavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
1308
Reitingas
3
Žaidėjas
Laima Vladson
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
-
Taškai
820
Reitingas
4
Žaidėjas
Eglė Šalkauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
654
Reitingas
5
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
596
Reitingas
6
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
533
Reitingas
7
Žaidėjas
Tia Kaukėnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Taškai
414
Reitingas
8
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
380
Reitingas
9
Žaidėjas
Tėja Mikulytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
355
Reitingas
10
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
294
Reitingas
11
Žaidėjas
Gustė Šukytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
264
Reitingas
12
Žaidėjas
Sandra Eglinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
204
Reitingas
13
Žaidėjas
Adelina Lacinova
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
191
Reitingas
14
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
143
Reitingas
15
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
137
Reitingas
16
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
129
Reitingas
17
Žaidėjas
Meda Nainytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
129
Reitingas
18
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
129
Reitingas
19
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
116
Reitingas
20
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
68
Reitingas
21
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
61
Reitingas
22
Žaidėjas
Elinga Jurgaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
56
Reitingas
23
Žaidėjas
Alina Titova
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
40
Reitingas
24
Žaidėjas
Maria Sergeichuk
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
32
Reitingas
25
Žaidėjas
Fausta Stankutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
32
Reitingas
26
Žaidėjas
Paula Zalagaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
25
Reitingas
27
Žaidėjas
Greta Urbonavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
24
Reitingas
28
Žaidėjas
Ugnė Dzemydaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
24
Reitingas
29
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
23
Reitingas
30
Žaidėjas
Elena Radzevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
20
Reitingas
31
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
7
Reitingas
32
Žaidėjas
Agota Juozapavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
6

Parsisiųsti PDF

U16

Vaikinai

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Edas Butvilas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Baltic Tennis Club
Taškai
3011
Reitingas
2
Žaidėjas
Vilius Gaubas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
2910
Reitingas
3
Žaidėjas
Dominykas Stonkus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1787
Reitingas
4
Žaidėjas
Tauras Mickus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1764
Reitingas
5
Žaidėjas
Faustas Kuliušas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
965
Reitingas
6
Žaidėjas
German Dumšė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
870
Reitingas
7
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
848
Reitingas
8
Žaidėjas
Julius Augūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
483
Reitingas
9
Žaidėjas
Rokas Lisauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
260
Reitingas
10
Žaidėjas
Benas Uldukis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
224
Reitingas
11
Žaidėjas
Julius Aleksandrovas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
220
Reitingas
12
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
201
Reitingas
13
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
198
Reitingas
14
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
155
Reitingas
15
Žaidėjas
Denis Struk
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
143
Reitingas
16
Žaidėjas
Ignas Grušnius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
132
Reitingas
17
Žaidėjas
Jonas Skierus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
131
Reitingas
18
Žaidėjas
Pijus Reklevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
123
Reitingas
19
Žaidėjas
Osvaldas Borkertas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
110
Reitingas
20
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
82
Reitingas
21
Žaidėjas
Maksim Sadovskij
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
75
Reitingas
22
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
74
Reitingas
23
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
66
Reitingas
24
Žaidėjas
Adomas Gedrimas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
63
Reitingas
25
Žaidėjas
Rojus Mockus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
51
Reitingas
26
Žaidėjas
Linas Plančiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
39
Reitingas
27
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
33
Reitingas
28
Žaidėjas
Arnas Urbonavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
30
Reitingas
29
Žaidėjas
Tomas Žvinakis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
15
Reitingas
30
Žaidėjas
Tomas Žylė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
12
Reitingas
31
Žaidėjas
Ignas Balčiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
9
Reitingas
32
Žaidėjas
Patrikas Freimantas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
8
Reitingas
33
Žaidėjas
Julius Jasinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2

Parsisiųsti PDF

Merginos

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Emilija Tverijonaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
3459
Reitingas
2
Žaidėjas
Patricija Paukštytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2858
Reitingas
3
Žaidėjas
Uma Bakaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
1540
Reitingas
4
Žaidėjas
Liepa Šataitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1528
Reitingas
5
Žaidėjas
Smiltė Bakytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
1360
Reitingas
6
Žaidėjas
Anastasija Adeikytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
1135
Reitingas
7
Žaidėjas
Emilija Pranytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
950
Reitingas
8
Žaidėjas
Patricija Cechanavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
521
Reitingas
9
Žaidėjas
Andrėja Gagilaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
505
Reitingas
10
Žaidėjas
Gabrielė Vaškelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
348
Reitingas
11
Žaidėjas
Eglė Šalkauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
327
Reitingas
12
Žaidėjas
Liepa Mockutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
271
Reitingas
13
Žaidėjas
Laima Vladson
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
-
Taškai
255
Reitingas
14
Žaidėjas
Tia Kaukėnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Taškai
207
Reitingas
15
Žaidėjas
Narutė Mazurkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
140
Reitingas
16
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
135
Reitingas
17
Žaidėjas
Tėja Mikulytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
109
Reitingas
18
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
107
Reitingas
19
Žaidėjas
Ugnė Benkunskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
-
Taškai
80
Reitingas
20
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
74
Reitingas
21
Žaidėjas
Simona Legačinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
67
Reitingas
22
Žaidėjas
Monika Beleišytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
58
Reitingas
23
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
52
Reitingas
24
Žaidėjas
Austėja Kamandulytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
50
Reitingas
25
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
34
Reitingas
26
Žaidėjas
Gabrielė Strolytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
32
Reitingas
27
Žaidėjas
Liepa Vyšniauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
32
Reitingas
28
Žaidėjas
Gerda Urbšytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
32
Reitingas
29
Žaidėjas
Sandra Eglinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
28
Reitingas
30
Žaidėjas
Meda Nainytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
28
Reitingas
31
Žaidėjas
Glorija Stvol
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Lietuvos Teniso Sąjunga
Taškai
20

Parsisiųsti PDF

U18

Vaikinai

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Matas Vasiliauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
1616
Reitingas
2
Žaidėjas
Pijus Vaitiekūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
582
Reitingas
3
Žaidėjas
Matas Bružas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
506
Reitingas
4
Žaidėjas
Vilius Gaubas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
498
Reitingas
5
Žaidėjas
Justas Trainauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
493
Reitingas
6
Žaidėjas
Ainius Sabaliauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
450
Reitingas
7
Žaidėjas
Ugnius Bičkauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
342
Reitingas
8
Žaidėjas
Vilius Šaučiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
216
Reitingas
9
Žaidėjas
Edas Butvilas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Baltic Tennis Club
Taškai
182
Reitingas
10
Žaidėjas
Aleksandras Urbanavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
133
Reitingas
11
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
88
Reitingas
12
Žaidėjas
Rokas Lisauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
83
Reitingas
13
Žaidėjas
Nojus Rimkevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
64
Reitingas
14
Žaidėjas
Igor Višnevskij
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
38

Parsisiųsti PDF

Merginos

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Klaudija Bubelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1554
Reitingas
2
Žaidėjas
Fausta Zykutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
764
Reitingas
3
Žaidėjas
Emilija Tverijonaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
465
Reitingas
4
Žaidėjas
Patricija Paukštytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
392
Reitingas
5
Žaidėjas
Uma Bakaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
315
Reitingas
6
Žaidėjas
Meda Reimorytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
240
Reitingas
7
Žaidėjas
Milena Kriukelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
161
Reitingas
8
Žaidėjas
Otilija Norkutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
150
Reitingas
9
Žaidėjas
Nika Novikova
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
150
Reitingas
10
Žaidėjas
Danielė Žukauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
113
Reitingas
11
Žaidėjas
Elzė Jakučionytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
64
Reitingas
12
Žaidėjas
Emilija Pranytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
54
Reitingas
13
Žaidėjas
Eglė Mališauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
50

Parsisiųsti PDF

Suaugusieji