Registruotis

Reitingai

Atnaujinta: 2020-04-27

U12

Vaikinai

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
475
Reitingas
2
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
337
Reitingas
3
Žaidėjas
Lukas Smailys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Taškai
292
Reitingas
4
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
286
Reitingas
5
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
248
Reitingas
6
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
226
Reitingas
7
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
221
Reitingas
8
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Tennis Space Academy
Taškai
160
Reitingas
9
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Taškai
159
Reitingas
10
Žaidėjas
Lukas Stankus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
108
Reitingas
11
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
104
Reitingas
12
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
80
Reitingas
13
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
72
Reitingas
14
Žaidėjas
Matas Bakšys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
62
Reitingas
15
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
62
Reitingas
16
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Taškai
52
Reitingas
17
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
52
Reitingas
18
Žaidėjas
Alexander Astapov
Pilietybė
Belarus
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
40
Reitingas
19
Žaidėjas
Rojus Pauža
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
24
Reitingas
20
Žaidėjas
Vytautas Mikelionis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
24
Reitingas
21
Žaidėjas
Lukas Dudonis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
12
Reitingas
22
Žaidėjas
Einius Gofensas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
12
Reitingas
23
Žaidėjas
Nojus Poška
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
12
Reitingas
24
Žaidėjas
Adas Pesliokas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Taškai
12
Reitingas
25
Žaidėjas
Juozas Juozapavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
12
Reitingas
26
Žaidėjas
Ignas Radzevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
10
Reitingas
27
Žaidėjas
Herkus Zykus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
10
Reitingas
28
Žaidėjas
Gabrielius Ivanovas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
10
Reitingas
29
Žaidėjas
Erikas Maskolaitis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2010
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
8

Parsisiųsti PDF

Merginos

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
553
Reitingas
2
Žaidėjas
Adelina Lacinova
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
524
Reitingas
3
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
424
Reitingas
4
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
340
Reitingas
5
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
329
Reitingas
6
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
316
Reitingas
7
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
180
Reitingas
8
Žaidėjas
Yelizaveta Karpitskaya
Pilietybė
Belarus
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
144
Reitingas
9
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
134
Reitingas
10
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Taškai
129
Reitingas
11
Žaidėjas
Katsiaryna Dubik
Pilietybė
Belarus
Gim. metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
100
Reitingas
12
Žaidėjas
Elizabete Marta Hamitova
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
96
Reitingas
13
Žaidėjas
Karina Titenok
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
96
Reitingas
14
Žaidėjas
Estera Sinušaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
86
Reitingas
15
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
85
Reitingas
16
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
56
Reitingas
17
Žaidėjas
Beatričė Balsytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
54
Reitingas
18
Žaidėjas
Luknė Vaitkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
44
Reitingas
19
Žaidėjas
Mėta Karčemarskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Taškai
34
Reitingas
20
Žaidėjas
Karina Kildisiute
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
32
Reitingas
21
Žaidėjas
Rusnė Donėlaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
32
Reitingas
22
Žaidėjas
Meda Birštonaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
30
Reitingas
23
Žaidėjas
Evelina Poikane
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Palangos teniso mokykla "Mano tenisas"
Taškai
25
Reitingas
24
Žaidėjas
Izabelė Skietrytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
24
Reitingas
25
Žaidėjas
Erika Misiūnaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
20
Reitingas
26
Žaidėjas
Greta Klimavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
16
Reitingas
27
Žaidėjas
Meda Deduraitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
12
Reitingas
28
Žaidėjas
Smiltė Milaševičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
10
Reitingas
29
Žaidėjas
Daniela Demeškaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
10
Reitingas
30
Žaidėjas
Emilija Kaminskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
10
Reitingas
31
Žaidėjas
Jonė Bakytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
10

Parsisiųsti PDF

U14

Vaikinai

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1558
Reitingas
2
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
932
Reitingas
3
Žaidėjas
Julius Aleksandrovas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
844
Reitingas
4
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
621
Reitingas
5
Žaidėjas
Jonas Skierus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
432
Reitingas
6
Žaidėjas
Pijus Reklevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
424
Reitingas
7
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
415
Reitingas
8
Žaidėjas
Ignas Grušnius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
264
Reitingas
9
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
214
Reitingas
10
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
212
Reitingas
11
Žaidėjas
Linas Plančiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
177
Reitingas
12
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
150
Reitingas
13
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
105
Reitingas
14
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
104
Reitingas
15
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
104
Reitingas
16
Žaidėjas
Nedas Mekuška
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
103
Reitingas
17
Žaidėjas
Tomas Žvinakis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
100
Reitingas
18
Žaidėjas
Lukas Smailys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Taškai
74
Reitingas
19
Žaidėjas
Patrikas Freimantas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
56
Reitingas
20
Žaidėjas
Adomas Česas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
51
Reitingas
21
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
46
Reitingas
22
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
42
Reitingas
23
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
40
Reitingas
24
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
37
Reitingas
25
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
32
Reitingas
26
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
24
Reitingas
27
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Tennis Space Academy
Taškai
22
Reitingas
28
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Taškai
22
Reitingas
29
Žaidėjas
Aleksei Tomm
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
22
Reitingas
30
Žaidėjas
Rojus Gruzdas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
22
Reitingas
31
Žaidėjas
Elvinas Monstvilas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
20
Reitingas
32
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
16
Reitingas
33
Žaidėjas
Lukas Stankus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
16
Reitingas
34
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
11
Reitingas
35
Žaidėjas
Ernestas Uziala
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
10
Reitingas
36
Žaidėjas
Matas Bakšys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
9
Reitingas
37
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
9
Reitingas
38
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
8
Reitingas
39
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Taškai
7
Reitingas
40
Žaidėjas
Alexander Astapov
Pilietybė
Belarus
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
6
Reitingas
41
Žaidėjas
Vytautas Mikelionis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
4
Reitingas
42
Žaidėjas
Augustas Liaučius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
4
Reitingas
43
Žaidėjas
Rojus Pauža
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
4
Reitingas
44
Žaidėjas
Arijus Graževičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Taškai
2
Reitingas
45
Žaidėjas
Nojus Poška
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
2
Reitingas
46
Žaidėjas
Tajus Urmanavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Taškai
2
Reitingas
47
Žaidėjas
Juozas Juozapavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
48
Žaidėjas
Karolis Rapalavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
2
Reitingas
49
Žaidėjas
Dovydas Gribulis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
50
Žaidėjas
Adas Pesliokas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Taškai
2
Reitingas
51
Žaidėjas
Lukas Dudonis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
52
Žaidėjas
Einius Gofensas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
53
Žaidėjas
Ignas Radzevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
54
Žaidėjas
Herkus Zykus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
55
Žaidėjas
Gabrielius Ivanovas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2

Parsisiųsti PDF

Merginos

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Liepa Šataitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
3244
Reitingas
2
Žaidėjas
Patricija Cechanavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
1344
Reitingas
3
Žaidėjas
Eglė Šalkauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
888
Reitingas
4
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
803
Reitingas
5
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
558
Reitingas
6
Žaidėjas
Tia Kaukėnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Taškai
414
Reitingas
7
Žaidėjas
Teja Mikulytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
391
Reitingas
8
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
390
Reitingas
9
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
314
Reitingas
10
Žaidėjas
Gustė Šukytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
282
Reitingas
11
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
254
Reitingas
12
Žaidėjas
Sandra Eglinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
217
Reitingas
13
Žaidėjas
Adelina Lacinova
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
173
Reitingas
14
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
165
Reitingas
15
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
149
Reitingas
16
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
140
Reitingas
17
Žaidėjas
Meda Nainytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
125
Reitingas
18
Žaidėjas
Paula Zalagaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
97
Reitingas
19
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
88
Reitingas
20
Žaidėjas
Elinga Jurgaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
76
Reitingas
21
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
72
Reitingas
22
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
60
Reitingas
23
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
50
Reitingas
24
Žaidėjas
Ugnė Dzemydaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
44
Reitingas
25
Žaidėjas
Alina Titova
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
40
Reitingas
26
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
40
Reitingas
27
Žaidėjas
Greta Urbonavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
34
Reitingas
28
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
33
Reitingas
29
Žaidėjas
Fausta Stankutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
32
Reitingas
30
Žaidėjas
Maria Sergeichuk
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
32
Reitingas
31
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
28
Reitingas
32
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
24
Reitingas
33
Žaidėjas
Gabrielė Daugėlaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Všį "Teniso Treneris" ("Mtennis")
Taškai
22
Reitingas
34
Žaidėjas
Yelizaveta Karpitskaya
Pilietybė
Belarus
Gim. metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
22
Reitingas
35
Žaidėjas
Elena Radzevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
20
Reitingas
36
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Taškai
19
Reitingas
37
Žaidėjas
Katsiaryna Dubik
Pilietybė
Belarus
Gim. metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
15
Reitingas
38
Žaidėjas
Karina Titenok
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
14
Reitingas
39
Žaidėjas
Elizabete Marta Hamitova
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
14
Reitingas
40
Žaidėjas
GIrstė Varnaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Taškai
13
Reitingas
41
Žaidėjas
Estera Sinušaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
13
Reitingas
42
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
13
Reitingas
43
Žaidėjas
Agota Juozapavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
12
Reitingas
44
Žaidėjas
Martyna Vičinaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį "Teniso Treneris" ("Mtennis")
Taškai
10
Reitingas
45
Žaidėjas
Miglė Pikturnaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
10
Reitingas
46
Žaidėjas
Elzė Petrauskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
10
Reitingas
47
Žaidėjas
Beatričė Balsytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
8
Reitingas
48
Žaidėjas
Luknė Vaitkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
7
Reitingas
49
Žaidėjas
Diana Kaibara
Pilietybė
Russia
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
6
Reitingas
50
Žaidėjas
Rusnė Donėlaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
5
Reitingas
51
Žaidėjas
Meda Birštonaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
5
Reitingas
52
Žaidėjas
Mėta Karčemarskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Taškai
5
Reitingas
53
Žaidėjas
Karina Kildisiute
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
5
Reitingas
54
Žaidėjas
Izabelė Skietrytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
4
Reitingas
55
Žaidėjas
Erika Misiūnaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
3
Reitingas
56
Žaidėjas
Emilija Kaminskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
2
Reitingas
57
Žaidėjas
Daniela Demeškaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
2
Reitingas
58
Žaidėjas
Smiltė Milaševičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
59
Žaidėjas
Meda Deduraitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
2
Reitingas
60
Žaidėjas
Meda Poderytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
61
Žaidėjas
Elizaveta Trukhacheva
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
2
Reitingas
62
Žaidėjas
Jonė Bakytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
2

Parsisiųsti PDF

U16

Vaikinai

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Edas Butvilas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Baltic Tennis Club
Taškai
3065
Reitingas
2
Žaidėjas
Vilius Gaubas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
3015
Reitingas
3
Žaidėjas
Tauras Mickus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1824
Reitingas
4
Žaidėjas
Dominykas Stonkus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1787
Reitingas
5
Žaidėjas
Faustas Kuliušas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
905
Reitingas
6
Žaidėjas
German Dumšė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
870
Reitingas
7
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
831
Reitingas
8
Žaidėjas
Julius Augūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
423
Reitingas
9
Žaidėjas
Julius Aleksandrovas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
314
Reitingas
10
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
306
Reitingas
11
Žaidėjas
Rokas Lisauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
253
Reitingas
12
Žaidėjas
Benas Uldukis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
212
Reitingas
13
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
206
Reitingas
14
Žaidėjas
Pijus Reklevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
148
Reitingas
15
Žaidėjas
Denis Struk
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
143
Reitingas
16
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
133
Reitingas
17
Žaidėjas
Ignas Grušnius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
132
Reitingas
18
Žaidėjas
Osvaldas Borkertas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
122
Reitingas
19
Žaidėjas
Jonas Skierus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
101
Reitingas
20
Žaidėjas
Maksim Sadovskij
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
75
Reitingas
21
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
68
Reitingas
22
Žaidėjas
Kasparas Poška
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
55
Reitingas
23
Žaidėjas
Adomas Gedrimas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
51
Reitingas
24
Žaidėjas
Rojus Mockus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
51
Reitingas
25
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
49
Reitingas
26
Žaidėjas
Linas Plančiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
39
Reitingas
27
Žaidėjas
Arnas Urbonavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
30
Reitingas
28
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
23
Reitingas
29
Žaidėjas
Tomas Žvinakis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
15
Reitingas
30
Žaidėjas
Nedas Mekuška
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
14
Reitingas
31
Žaidėjas
Tomas Žylė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
12
Reitingas
32
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
11
Reitingas
33
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
11
Reitingas
34
Žaidėjas
Ignas Balčiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
11
Reitingas
35
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
9
Reitingas
36
Žaidėjas
Patrikas Freimantas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
8
Reitingas
37
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
7
Reitingas
38
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
5
Reitingas
39
Žaidėjas
Lukas Smailys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Taškai
5
Reitingas
40
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
3
Reitingas
41
Žaidėjas
Rojus Gruzdas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
3
Reitingas
42
Žaidėjas
Elvinas Monstvilas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
3
Reitingas
43
Žaidėjas
Adomas Česas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
44
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
2
Reitingas
45
Žaidėjas
Julius Jasinskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
46
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
2
Reitingas
47
Žaidėjas
Ernestas Uziala
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
2

Parsisiųsti PDF

Merginos

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Emilija Tverijonaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
3756
Reitingas
2
Žaidėjas
Patricija Paukštytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
3253
Reitingas
3
Žaidėjas
Liepa Šataitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1528
Reitingas
4
Žaidėjas
Uma Bakaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
1360
Reitingas
5
Žaidėjas
Smiltė Bakytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
1360
Reitingas
6
Žaidėjas
Anastasija Adeikytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
1035
Reitingas
7
Žaidėjas
Emilija Pranytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
941
Reitingas
8
Žaidėjas
Patricija Cechanavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
459
Reitingas
9
Žaidėjas
Eglė Šalkauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
444
Reitingas
10
Žaidėjas
Andrėja Gagilaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
441
Reitingas
11
Žaidėjas
Gabrielė Vaškelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
348
Reitingas
12
Žaidėjas
Liepa Mockutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
246
Reitingas
13
Žaidėjas
Tia Kaukėnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Taškai
207
Reitingas
14
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
178
Reitingas
15
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
150
Reitingas
16
Žaidėjas
Teja Mikulytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
114
Reitingas
17
Žaidėjas
Narutė Mazurkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
94
Reitingas
18
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
75
Reitingas
19
Žaidėjas
Simona Legačinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
67
Reitingas
20
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
59
Reitingas
21
Žaidėjas
Austėja Kamandulytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
50
Reitingas
22
Žaidėjas
Gustė Šukytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
37
Reitingas
23
Žaidėjas
Gabrielė Strolytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
32
Reitingas
24
Žaidėjas
Liepa Vyšniauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
32
Reitingas
25
Žaidėjas
Sandra Eglinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
30
Reitingas
26
Žaidėjas
Meda Nainytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
28
Reitingas
27
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
27
Reitingas
28
Žaidėjas
Monika Beleišytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
23
Reitingas
29
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
17
Reitingas
30
Žaidėjas
Adelina Lacinova
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
15
Reitingas
31
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
13
Reitingas
32
Žaidėjas
Paula Zalagaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
13
Reitingas
33
Žaidėjas
Elinga Jurgaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
10
Reitingas
34
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
10
Reitingas
35
Žaidėjas
Ugnė Dzemydaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
7
Reitingas
36
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
6
Reitingas
37
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
6
Reitingas
38
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
6
Reitingas
39
Žaidėjas
Alina Titova
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
6
Reitingas
40
Žaidėjas
Fausta Stankutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Taškai
5
Reitingas
41
Žaidėjas
Greta Urbonavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
5
Reitingas
42
Žaidėjas
Maria Sergeichuk
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
5
Reitingas
43
Žaidėjas
Elena Radzevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
3
Reitingas
44
Žaidėjas
Gabrielė Daugėlaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Všį "Teniso Treneris" ("Mtennis")
Taškai
3
Reitingas
45
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
3
Reitingas
46
Žaidėjas
Viktoriya Panasenko
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
2
Reitingas
47
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
2
Reitingas
48
Žaidėjas
Agota Juozapavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
49
Žaidėjas
Martyna Vičinaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį "Teniso Treneris" ("Mtennis")
Taškai
2
Reitingas
50
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Pilietybė
Latvia
Gim. metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
51
Žaidėjas
GIrstė Varnaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2007
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Taškai
2
Reitingas
52
Žaidėjas
Elzė Petrauskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
2
Reitingas
53
Žaidėjas
Miglė Pikturnaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
2

Parsisiųsti PDF

U18

Vaikinai

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Matas Vasiliauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
1596
Reitingas
2
Žaidėjas
Pijus Vaitiekūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
648
Reitingas
3
Žaidėjas
Ainius Sabaliauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
560
Reitingas
4
Žaidėjas
Vilius Gaubas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
520
Reitingas
5
Žaidėjas
Matas Bružas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
480
Reitingas
6
Žaidėjas
Ugnius Bičkauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
470
Reitingas
7
Žaidėjas
Justas Trainauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
361
Reitingas
8
Žaidėjas
Edas Butvilas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Baltic Tennis Club
Taškai
256
Reitingas
9
Žaidėjas
Vilius Šaučiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
216
Reitingas
10
Žaidėjas
Aleksandras Urbanavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
133
Reitingas
11
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
84
Reitingas
12
Žaidėjas
Rokas Lisauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
82
Reitingas
13
Žaidėjas
Dominykas Stonkus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
75
Reitingas
14
Žaidėjas
Nojus Rimkevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
64
Reitingas
15
Žaidėjas
Faustas Kuliušas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
64
Reitingas
16
Žaidėjas
Tauras Mickus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
61
Reitingas
17
Žaidėjas
Joris Dusevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
44
Reitingas
18
Žaidėjas
Nojus Poška
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
39
Reitingas
19
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
38
Reitingas
20
Žaidėjas
Igor Višnevskij
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
38
Reitingas
21
Žaidėjas
Vilius Černiauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
32
Reitingas
22
Žaidėjas
Daniil Struk
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
21
Reitingas
23
Žaidėjas
Nikita Petsurenko
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
11
Reitingas
24
Žaidėjas
Artūras Krinickis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
7
Reitingas
25
Žaidėjas
Denis Struk
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
7
Reitingas
26
Žaidėjas
Gustas Varnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Taškai
6
Reitingas
27
Žaidėjas
Maksim Sadovskij
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
5
Reitingas
28
Žaidėjas
Rojus Mockus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
5
Reitingas
29
Žaidėjas
Osvaldas Borkertas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
5
Reitingas
30
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
4
Reitingas
31
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
2
Reitingas
32
Žaidėjas
Arnas Urbonavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Taškai
2
Reitingas
33
Žaidėjas
Tomas Žylė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
2
Reitingas
34
Žaidėjas
Karolis Teodoras Uus
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
2
Reitingas
35
Žaidėjas
Linas Plančiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
2

Parsisiųsti PDF

Merginos

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Klaudija Bubelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
1612
Reitingas
2
Žaidėjas
Patricija Paukštytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
1066
Reitingas
3
Žaidėjas
Fausta Zykutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
918
Reitingas
4
Žaidėjas
Emilija Tverijonaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
741
Reitingas
5
Žaidėjas
Uma Bakaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Taškai
515
Reitingas
6
Žaidėjas
Meda Reimorytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
221
Reitingas
7
Žaidėjas
Milena Kriukelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
161
Reitingas
8
Žaidėjas
Otilija Norkutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
150
Reitingas
9
Žaidėjas
Nika Novikova
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
136
Reitingas
10
Žaidėjas
Danielė Žukauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
113
Reitingas
11
Žaidėjas
Emilija Pranytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
82
Reitingas
12
Žaidėjas
Elzė Jakučionytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
64
Reitingas
13
Žaidėjas
Eglė Mališauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
50
Reitingas
14
Žaidėjas
Smiltė Bakytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
48
Reitingas
15
Žaidėjas
Liepa Šataitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
36
Reitingas
16
Žaidėjas
Liepa Mockutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
34
Reitingas
17
Žaidėjas
Anastasija Adeikytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
21
Reitingas
18
Žaidėjas
Teja Mikulytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
10
Reitingas
19
Žaidėjas
Patricija Cechanavičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
8
Reitingas
20
Žaidėjas
Austėja Kamandulytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
8
Reitingas
21
Žaidėjas
Martyna Bakšaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
Balzekas tennis school
Taškai
6
Reitingas
22
Žaidėjas
Simona Legačinskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
5
Reitingas
23
Žaidėjas
Liepa Vyšniauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
5
Reitingas
24
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
4
Reitingas
25
Žaidėjas
Gabrielė Strolytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
3
Reitingas
26
Žaidėjas
Monika Beleišytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
2
Reitingas
27
Žaidėjas
Narutė Mazurkevičiūtė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Taškai
2
Reitingas
28
Žaidėjas
Meda Nainytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
2

Parsisiųsti PDF

Suaugusieji

Vyrai

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Ričardas Berankis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1990
Organizacija
Lietuvos Teniso Sąjunga
Taškai
73900
Reitingas
2
Žaidėjas
Laurynas Grigelis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1991
Organizacija
Lietuvos Teniso Sąjunga
Taškai
6000
Reitingas
3
Žaidėjas
Julius Tverijonas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1994
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
2133
Reitingas
4
Žaidėjas
Robert Wrzesinski
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1998
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
360
Reitingas
5
Žaidėjas
Aleksas Tverijonas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1992
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
283
Reitingas
6
Žaidėjas
Henrikas Traškin
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1998
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Taškai
200
Reitingas
7
Žaidėjas
Feliksas Sakalauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1998
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Taškai
144
Reitingas
8
Žaidėjas
Tomas Vaišė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1998
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
130
Reitingas
9
Žaidėjas
Simonas Žukauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1999
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
80
Reitingas
10
Žaidėjas
Almantas Oželis
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1996
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
50
Reitingas
11
Žaidėjas
Matas Bružas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
48
Reitingas
12
Žaidėjas
Justas Trainauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
38
Reitingas
13
Žaidėjas
Ugnius Bičkauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
30
Reitingas
14
Žaidėjas
Paulius Matulevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1997
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
27
Reitingas
15
Žaidėjas
Vilius Šaučiūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
24
Reitingas
16
Žaidėjas
Aleksandras Urbanavičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
15
Reitingas
17
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
12
Reitingas
18
Žaidėjas
Nojus Rimkevičius
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
10
Reitingas
19
Žaidėjas
Rokas Lisauskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
8
Reitingas
20
Žaidėjas
Matas Šiaulianskas
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2001
Organizacija
Teniso klubas "Radviliškio TK"
Taškai
6

Parsisiųsti PDF

Moterys

Reitingas Žaidėjas Pilietybė Gim. metai Organizacija
Taškai
Reitingas
1
Žaidėjas
Justina Mikulskytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1996
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
5000
Reitingas
2
Žaidėjas
Iveta Dapkutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1993
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
2180
Reitingas
3
Žaidėjas
Iveta Daujotaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2001
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
378
Reitingas
4
Žaidėjas
Patricija Paukštytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
357
Reitingas
5
Žaidėjas
Nika Novikova
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Taškai
243
Reitingas
6
Žaidėjas
Danielė Žukauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
45
Reitingas
7
Žaidėjas
Klaudija Bubelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
38
Reitingas
8
Žaidėjas
Meda Reimorytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
30
Reitingas
9
Žaidėjas
Joana Eidukonytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
1994
Organizacija
Lietuvos Teniso Sąjunga
Taškai
27
Reitingas
10
Žaidėjas
Viktorija Banaitytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2001
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Taškai
24
Reitingas
11
Žaidėjas
Milena Kriukelytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Taškai
19
Reitingas
12
Žaidėjas
Otilija Norkutė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Taškai
15
Reitingas
13
Žaidėjas
Elzė Jakučionytė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
10
Reitingas
14
Žaidėjas
Eglė Mališauskaitė
Pilietybė
Lietuva
Gim. metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Taškai
8

Parsisiųsti PDF