Registruotis

DR.Woltz taurė

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

VšĮ Vilniaus teniso akademija

Adresas

Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. kovo 1-3 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. vasario 25 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. vasario 27 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 01 13:30
1-a varžybų diena
2019 03 01
Prelim. paskutinė diena
2019 03 03
Mokestis, Eur
20

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 01 13:30
1-a varžybų diena
2019 03 01
Prelim. paskutinė diena
2019 03 03
Mokestis, Eur
20

Vaikinai - U16

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 01 09:30
1-a varžybų diena
2019 03 01
Prelim. paskutinė diena
2019 03 03
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 03 01 14:00
1-a varžybų diena
2019 03 01
Prelim. paskutinė diena
2019 03 03
Mokestis, Eur
0

Merginos - U16

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 01 09:30
1-a varžybų diena
2019 03 01
Prelim. paskutinė diena
2019 03 03
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 03 01 14:00
1-a varžybų diena
2019 03 01
Prelim. paskutinė diena
2019 03 03
Mokestis, Eur
0

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Vaikinai - U16

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U16

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

SEB arena

Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

8

Kamuoliai

Wilson

Kontaktinis asmuo

Jūratė Graževičiūtė

Telefonas

+370 652 36466

El. paštas

j.grazeviciute@tenisoakademija.lt

svetainė

http://tenisoakademija.lt

Jūratė Graževičiūtė

Turnyro direktorius
  • +370 652 36466
  • j.grazeviciute@tenisoakadeija.lt
  • Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Julius Aleksandrovas
-
Vincentas Petrulevičius
Aivijus Klupšas
Egor Kulebyakin
-
-
Adomas Česas
Dovas Deršonas
-
Artur Gevorkjan
Aleksei Tomm
-
Gustas Leščinskas
-
Jokūbas Mockus
Deividas Bandzevičius
-
-
Lukas Smailys
Herkus Zykus
-
-
Ričardas Rybakas
Žilvinas Mickus
-
Kaj Pirogov
-
Vytautas Mikelionis
-
-
Augustas Gečiauskas
2-as etapas
Julius Aleksandrovas
Aivijus Klupšas
6-1 6-0
Egor Kulebyakin
Adomas Česas
Dovas Deršonas
Artur Gevorkjan
6-2 4-6 6-4
Gustas Leščinskas
Jokūbas Mockus
Deividas Bandzevičius
Lukas Smailys
-
Ričardas Rybakas
Žilvinas Mickus
Kaj Pirogov
Vytautas Mikelionis
Augustas Gečiauskas
Ketvirtfinalis
Julius Aleksandrovas
6-2 6-1
Adomas Česas
6-0 6-0
Dovas Deršonas
7-5 6-2
Jokūbas Mockus
7-6(4) 6-3
Deividas Bandzevičius
6-4 6-1
Ričardas Rybakas
6-0 6-0
Žilvinas Mickus
6-0 6-1
Augustas Gečiauskas
6-0 6-0
Pusfinalis
Julius Aleksandrovas
6-1 6-0
Dovas Deršonas
6-3 6-3
Deividas Bandzevičius
6-1 6-3
Augustas Gečiauskas
6-0 6-1
Finalas
Julius Aleksandrovas
6-1 6-2
Augustas Gečiauskas
6-0 6-1
Laimėtojas
Julius Aleksandrovas
6-4 7-5

Vaikinai - U16

1-as etapas
Pijus Vaitiekūnas
-
Augustas Vasiliauskas
Tomas Žvinakis
-
Denis Struk
Rojus Mockus
Faustas Kuliušas
Dominykas Stonkus
-
Julius Jasinskas
-
Daniil Struk
-
-
Nojus Poška
Benas Uldukis
Rokas Lisauskas
-
Karolis Teodoras Uus
Adomas Gedrimas
Vilius Černiauskas
-
Nikita Petsurenko
Joris Dusevičius
-
-
Artūras Krinickis
Pijus Reklevičius
Tomas Motiejūnas
-
Ainius Sabaliauskas
2-as etapas
Pijus Vaitiekūnas
Augustas Vasiliauskas
6-3 6-1
Denis Struk
6-1 6-0
Faustas Kuliušas
6-3 6-2
Dominykas Stonkus
-
6-2 6-1
Daniil Struk
3-6 6-4 6-4
Nojus Poška
6-1 6-2
Rokas Lisauskas
6-4 6-1
Karolis Teodoras Uus
6-2 6-2
Vilius Černiauskas
6-3 6-4
Nikita Petsurenko
Joris Dusevičius
Artūras Krinickis
6-0 6-1
Tomas Motiejūnas
6-4 6-2
Ainius Sabaliauskas
Ketvirtfinalis
Pijus Vaitiekūnas
6-0 6-1
Faustas Kuliušas
6-1 6-2
Dominykas Stonkus
6-1 6-2
Nojus Poška
6-1 6-1
Rokas Lisauskas
6-2 6-0
Nikita Petsurenko
6-0 6-0
Joris Dusevičius
7-6(5) 6-0
Ainius Sabaliauskas
6-0 6-0
Pusfinalis
Pijus Vaitiekūnas
6-0 6-2
Dominykas Stonkus
6-3 6-1
Nikita Petsurenko
6-0 6-0
Ainius Sabaliauskas
6-4 6-1
Finalas
Pijus Vaitiekūnas
6-1 6-2
Ainius Sabaliauskas
6-2 6-1
Laimėtojas
Ainius Sabaliauskas
7-6(3) 6-1

Merginos - U16

1-as etapas
Patricija Paukštytė
Sandra Eglinskaitė
Andrėja Gagilaitė
Glorija Stvol
Gabrielė Strolytė
Patricija Cechanavičiūtė
Gerda Urbšytė
-
Monika Beleišytė
Sandra Kovger
Liepa Mockutė
Meda Reimorytė
-
Narutė Mazurkevičiūtė
-
Anastasija Adeikytė
Ketvirtfinalis
Patricija Paukštytė
6-0 6-0
Andrėja Gagilaitė
6-1 6-3
Patricija Cechanavičiūtė
6-2 6-0
Gerda Urbšytė
6-2 6-2
Monika Beleišytė
6-0 6-2
Meda Reimorytė
6-4 6-3
Narutė Mazurkevičiūtė
6-1 6-0
Anastasija Adeikytė
6-0 6-0
Pusfinalis
Patricija Paukštytė
6-1 6-0
Patricija Cechanavičiūtė
6-2 6-1
Meda Reimorytė
6-0 6-0
Anastasija Adeikytė
6-1 6-0
Finalas
Patricija Paukštytė
6-0 6-0
Meda Reimorytė
7-5 6-4
Laimėtojas
Patricija Paukštytė
6-1 6-1

Merginos - U12

1-as etapas
Laima Vladson
-
Valerija Bogdevic
-
Paula Kavaliauskaitė
Liepa Galvelytė
-
Daniela Puiše
Milė Cibulskytė
-
-
Guoda Bogačkovaitė
Agota Juozapavičiūtė
-
-
Julija Matuzonytė
Ugnė Vingytė
-
Iveta Oganauskaitė
-
Austėja Vasiliauskaitė
Guoda Kubickaitė
-
Viltė Daukantaitė
Viltė Vaitkevičiūtė
-
Miriam Rozenstoka
-
Adelina Lacinova
Ona Marcinkevičiūtė
-
Marta Krukauskaitė
2-as etapas
Laima Vladson
Valerija Bogdevic
Liepa Galvelytė
6-3 6-3
Daniela Puiše
Milė Cibulskytė
Guoda Bogačkovaitė
Agota Juozapavičiūtė
Julija Matuzonytė
Ugnė Vingytė
Iveta Oganauskaitė
Austėja Vasiliauskaitė
6-4 6-1
Viltė Daukantaitė
Viltė Vaitkevičiūtė
Miriam Rozenstoka
Adelina Lacinova
6-1 6-0
Marta Krukauskaitė
Ketvirtfinalis
Laima Vladson
6-0 6-0
Daniela Puiše
6-0 6-1
Milė Cibulskytė
6-0 6-0
Agota Juozapavičiūtė
7-6(1) 6-3
Ugnė Vingytė
6-0 6-3
Austėja Vasiliauskaitė
2-6 6-2 7-5
Viltė Vaitkevičiūtė
6-2 6-1
Adelina Lacinova
6-0 6-1
Pusfinalis
Laima Vladson
6-1 6-0
Milė Cibulskytė
6-4 6-2
Ugnė Vingytė
6-4 6-1
Adelina Lacinova
6-1 6-1
Finalas
Laima Vladson
6-2 6-0
Adelina Lacinova
6-4 6-1
Laimėtojas
Laima Vladson
6-1 6-2

Vaikinai - U16

1-as etapas
Pijus Vaitiekūnas Dominykas Stonkus
- -
Vilius Černiauskas Tomas Motiejūnas
- -
Adomas Gedrimas Faustas Kuliušas
- -
Rokas Lisauskas Rojus Mockus
- Augustas Vasiliauskas
- Artūras Krinickis
Denis Struk Daniil Struk
- -
Joris Dusevičius Nojus Poška
- Benas Uldukis
Julius Jasinskas -
- -
Ainius Sabaliauskas Nikita Petsurenko
Ketvirtfinalis
Pijus Vaitiekūnas Dominykas Stonkus
Vilius Černiauskas Tomas Motiejūnas
Adomas Gedrimas Faustas Kuliušas
Rokas Lisauskas Rojus Mockus
6-3 6-4
Denis Struk Daniil Struk
6-0 6-2
Joris Dusevičius Nojus Poška
- Benas Uldukis
7-5 6-1
Ainius Sabaliauskas Nikita Petsurenko
Pusfinalis
Pijus Vaitiekūnas Dominykas Stonkus
6-0 6-4
Rokas Lisauskas Rojus Mockus
6-1 7-6(3)
Joris Dusevičius Nojus Poška
6-1 6-3
Ainius Sabaliauskas Nikita Petsurenko
6-0 6-1
Finalas
Pijus Vaitiekūnas Dominykas Stonkus
6-1 6-2
Joris Dusevičius Nojus Poška
atsisakė dėl traumos
Laimėtojas
Pijus Vaitiekūnas Dominykas Stonkus
6-1 7-5

Merginos - U16

1-as etapas
Meda Reimorytė Patricija Paukštytė
- -
- -
Glorija Stvol -
Patricija Cechanavičiūtė Liepa Mockutė
Gabrielė Strolytė Sandra Eglinskaitė
- -
Andrėja Gagilaitė Anastasija Adeikytė
Pusfinalis
Meda Reimorytė Patricija Paukštytė
Glorija Stvol -
Patricija Cechanavičiūtė Liepa Mockutė
6-2 6-1
Andrėja Gagilaitė Anastasija Adeikytė
Finalas
Meda Reimorytė Patricija Paukštytė
6-0 6-1
Andrėja Gagilaitė Anastasija Adeikytė
6-1 3-6 10-4
Laimėtojas
Meda Reimorytė Patricija Paukštytė
6-2 6-1

Urbihop

Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Telefonas

+370 652 36466

El. paštas

j.grazeviciute@tenisoakademija.lt

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
475
Nr.
4
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
242
Nr.
5
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
190
Nr.
6
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
76
Nr.
7
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
30
Nr.
9
Žaidėjas
Ričardas Rybakas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Jonas Skierus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Adomas Česas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Julius Aleksandrovas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Aleksei Tomm
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Egor Kulebyakin
Gimimo metai
2008
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Adelina Lacinova
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
649
Nr.
2
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
553
Nr.
3
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
440
Nr.
4
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
319
Nr.
5
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
266
Nr.
6
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
146
Nr.
7
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
138
Nr.
8
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
44
Nr.
10
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Lėja Blinkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Agota Juozapavičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Paula Kavaliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Daniela Puiše
Gimimo metai
2007
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Laima Vladson
Gimimo metai
2007
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Vaikinai - U16

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
2
Žaidėjas
Dominykas Stonkus
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
1787
Nr.
3
Žaidėjas
Faustas Kuliušas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
965
Nr.
5
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
848
Nr.
6
Žaidėjas
Rokas Lisauskas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
260
Nr.
7
Žaidėjas
Benas Uldukis
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
212
Nr.
8
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
155
Nr.
9
Žaidėjas
Denis Struk
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
143
Nr.
10
Žaidėjas
Pijus Reklevičius
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
123
Nr.
11
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
74
Nr.
12
Žaidėjas
Adomas Gedrimas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
63
Nr.
13
Žaidėjas
Rojus Mockus
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
51
Nr.
14
Žaidėjas
Tomas Žvinakis
Gimimo metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
15
Nr.
15
Žaidėjas
Julius Jasinskas
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
2
Nr.
16
Žaidėjas
Karolis Teodoras Uus
Gimimo metai
2003
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Artūras Krinickis
Gimimo metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Vilius Černiauskas
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Daniil Struk
Gimimo metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Joris Dusevičius
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Nikita Petsurenko
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Pijus Vaitiekūnas
Gimimo metai
2003
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
23
Žaidėjas
Nojus Poška
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
24
Žaidėjas
Ainius Sabaliauskas
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Merginos - U16

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Patricija Paukštytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
2858
Nr.
2
Žaidėjas
Anastasija Adeikytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
1107
Nr.
3
Žaidėjas
Patricija Cechanavičiūtė
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
521
Nr.
4
Žaidėjas
Andrėja Gagilaitė
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
505
Nr.
5
Žaidėjas
Liepa Mockutė
Gimimo metai
2004
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
271
Nr.
6
Žaidėjas
Narutė Mazurkevičiūtė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
140
Nr.
8
Žaidėjas
Monika Beleišytė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
50
Nr.
9
Žaidėjas
Gerda Urbšytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
40
Nr.
10
Žaidėjas
Gabrielė Strolytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
32
Nr.
11
Žaidėjas
Sandra Eglinskaitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
28
Nr.
12
Žaidėjas
Glorija Stvol
Gimimo metai
2004
Organizacija
Lietuvos Teniso Sąjunga
Reitingo taškai
20
Nr.
14
Žaidėjas
Meda Reimorytė
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Sandra Kovger
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Vaikinai - U16

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U16

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 03 03
Dokumentas
2019 Dr. Woltz turnyras 12 m. BERNIUKAI dėl 3-17 v.
Data
2019 03 03
Dokumentas
2019 Dr. Woltz turnyras 12 m. BERNIUKAI
Data
2019 03 03
Dokumentas
2019 Dr. Woltz turnyras 12 m. MERGAITES DĖL 3-17 V.
Data
2019 03 03
Dokumentas
2019 Dr. Woltz turnyras 12 m. MERGAITES
Data
2019 03 03
Dokumentas
2019 Dr. Woltz turnyras 16 m. MERGAITĖS DĖL 3-10 V
Data
2019 03 03
Dokumentas
2019 Dr. Woltz turnyras 16 m. MERGAITĖS
Data
2019 03 03
Dokumentas
2019 Dr. Woltz turnyras 16 m. VAIKINAI DĖL 3-17 V.
Data
2019 03 03
Dokumentas
2019 Dr. Woltz turnyras 16 m. VAIKINAI
Data
2019 03 03
Dokumentas
Dr. Woltz 16 m. vaikinu dvejetai
Data
2019 03 03
Dokumentas
2019 Dr. Woltz turnyras 16 m. MERGAITĖS dvejetai