Registruotis

Kauno miesto atviros pirmenybės

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

G.Sabeckio teniso mokykla

Adresas

Kaunas, Veiverių g.151

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. gegužės 11-12 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. gegužės 6 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. gegužės 8 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 11 09:30
1-a varžybų diena
2019 05 11
Prelim. paskutinė diena
2019 05 12
Mokestis, Eur
20

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 11 10:30
1-a varžybų diena
2019 05 11
Prelim. paskutinė diena
2019 05 12
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Aleksoto teniso kortai

Kaunas, Veiverių g.151
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Gvidas Sabeckis

Telefonas

+370 699 55195

El. paštas

gvidassabeckis@yahoo.com

Gvidas Sabeckis

Turnyro direktorius
  • +370 699 55195
  • gvidassabeckis@yahoo.com

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Žilvinas Mickus
-
Ugnius Remeikis
-
Adomas Česas
Lukas Smailys
Albertas Kukalevskij
-
Dovydas Goštautas
-
-
Deividas Bandzevičius
Emilis Jaškūnas
Kaj Pirogov
-
Ričardas Rybakas
Ketvirtfinalis
Žilvinas Mickus
Ugnius Remeikis
6-3 6-3
Adomas Česas
6-3 6-3
Albertas Kukalevskij
6-0 6-0
Dovydas Goštautas
6-1 6-0
Deividas Bandzevičius
6-0 6-0
Emilis Jaškūnas
6-2 6-2
Ričardas Rybakas
Pusfinalis
Žilvinas Mickus
6-3 6-2
Adomas Česas
6-1 6-4
Deividas Bandzevičius
6-0 6-1
Ričardas Rybakas
6-2 6-2
Finalas
Adomas Česas
6-2 3-6 10-8
Ričardas Rybakas
6-3 6-4
Laimėtojas
Ričardas Rybakas
1-6 7-6(1) 10-7

Merginos - U12

1-as etapas
Marta Krukauskaitė
Iveta Oganauskaitė
Ona Marcinkevičiūtė
Liepa Galvelytė
Milė Cibulskytė
Paula Kavaliauskaitė
Miriam Rozenstoka
Meda Deduraitė
Meda Poderytė
Guoda Kubickaitė
Ugnė Opulskytė
Julija Matuzonytė
Izabelė Skietrytė
Valerija Bogdevic
Justė Uldinskė
Viltė Daukantaitė
Ketvirtfinalis
Marta Krukauskaitė
6-3 6-4
Liepa Galvelytė
6-3 6-1
Milė Cibulskytė
6-0 6-1
Miriam Rozenstoka
6-2 6-1
Guoda Kubickaitė
6-0 6-0
Ugnė Opulskytė
5-7 6-2 10-5
Valerija Bogdevic
6-0 6-1
Viltė Daukantaitė
6-1 6-0
Pusfinalis
Marta Krukauskaitė
6-0 6-0
Milė Cibulskytė
6-1 6-3
Guoda Kubickaitė
6-3 7-5
Viltė Daukantaitė
6-4 6-1
Finalas
Milė Cibulskytė
6-1 6-1
Viltė Daukantaitė
2-6 6-4 10-4
Laimėtojas
Milė Cibulskytė
6-4 6-1

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
553
Nr.
2
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
440
Nr.
3
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
319
Nr.
4
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
310
Nr.
5
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
266
Nr.
6
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
146
Nr.
7
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
138
Nr.
8
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Izabelė Skietrytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Meda Deduraitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Meda Poderytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Paula Kavaliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Justė Uldinskė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 05 12
Dokumentas
Mergaitės 12m. ir jaun.
Data
2019 05 12
Dokumentas
Berniukai 12m. ir jaun.