Registruotis

Kauno miesto atviros pirmenybės

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

G.Sabeckio teniso mokykla

Adresas

Kaunas, Veiverių g.151

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. gegužės 24-26 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. gegužės 20 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. gegužės 22 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 11:30
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
20

Merginos - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 13:30
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Aleksoto teniso kortai

Kaunas, Veiverių g.151
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Gvidas Sabeckis

Telefonas

+370 699 55195

El. paštas

gvidassabeckis@yahoo.com

Gvidas Sabeckis

Turnyro direktorius
  • +370 699 55195
  • gvidassabeckis@yahoo.com

Turnyro lentelė

Vaikinai - U14

1-as etapas
Benas Uldukis
-
-
Denis Struk
Kasparas Poška
Artur Gevorkjan
Maksim Sadovskij
Dominykas Drulia
Patrikas Freimantas
Julius Jasinskas
-
Augustas Vasiliauskas
Arnas Urbonavičius
Elvinas Monstvilas
-
Adomas Gedrimas
Ketvirtfinalis
Benas Uldukis
Denis Struk
6-0 6-0
Kasparas Poška
7-6 (4) 6-3
Dominykas Drulia
6-4 7-6
Patrikas Freimantas
6-3 6-7 10-5
Augustas Vasiliauskas
Arnas Urbonavičius
6-0 6-1
Adomas Gedrimas
Pusfinalis
Benas Uldukis
6-2 6-3
Kasparas Poška
6-3 6-2
Augustas Vasiliauskas
6-4 6-1
Adomas Gedrimas
6-4 6-4
Finalas
Benas Uldukis
6-0 6-2
Adomas Gedrimas
5-7 6-4 10-8
Laimėtojas
Benas Uldukis
6-2 6-3

Merginos - U14

1-as etapas
Narutė Mazurkevičiūtė
-
Alina Titova
Viktoriya Panasenko
Gustė Šukytė
-
Ugnė Dzemydaitė
Elinga Jurgaitytė
Maria Sergeichuk
-
-
Tėja Mikulytė
Monika Beleišytė
-
-
Gabrielė Rimkutė
Ketvirtfinalis
Narutė Mazurkevičiūtė
Alina Titova
6-4 7-6 (6)
Gustė Šukytė
Elinga Jurgaitytė
6-3 6-3
Maria Sergeichuk
Tėja Mikulytė
Monika Beleišytė
Gabrielė Rimkutė
Pusfinalis
Narutė Mazurkevičiūtė
6-1 6-2
Gustė Šukytė
7-6 6-0
Tėja Mikulytė
6-1 6-4
Gabrielė Rimkutė
6-0 6-2
Finalas
Narutė Mazurkevičiūtė
6-1 6-2
Tėja Mikulytė
6-3 6-3
Laimėtojas
Narutė Mazurkevičiūtė
7-5 6-7(3) 10-3

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U14

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Patrikas Freimantas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Artemij Salomatin
Gimimo metai
2007
Organizacija
-
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arnas Urbonavičius
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Denis Struk
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Nedas Mekuška
Gimimo metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Maksim Sadovskij
Gimimo metai
2005
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Elvinas Monstvilas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julius Jasinskas
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Adomas Gedrimas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Benas Uldukis
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kasparas Poška
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U14

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Merginos - U14

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 05 26
Dokumentas
Berniukai 14m ir jaun.
Data
2019 05 26
Dokumentas
Mergaitės 14m ir jaun.