Registruotis

Lietuvos Respublikos Čempionatas 12 m. ir jaun.

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Lietuvos Teniso Sąjunga

Adresas

Gardino g. 8

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. birželio 15-18 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. birželio 10 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. birželio 12 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

Registracijos metu privaloma galiojanti sveikatos medicininė pažyma iš SPORTO MEDICINOS DISPANCERIO

Informuojame, kad Lietuvos teniso čempionatuose gali dalyvauti visi Lietuvos piliečiai atitinkantys amžiaus cenzą ir kitus turnyro reikalavimus.

Teniso sąjungos puslapyje šiuo metu skelbiami užsiregistravusių žaidėjų sąrašai dėl techninės puslapio klaidos rodomi su kvalifikacijos sąrašu. Lietuvos čempionatuose kvalifikacijos (atrankos) turnyras nebus organizuojamas, visi žaidėjai užsiregistravę iš anksto ir/ar vietoje patenka į pagrindinę turnyro lentelę. Atsiprašome už nesklandumus.

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Mindaugas Šerepka

Telefonas

+370 672 11908

El. paštas

mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt

svetainė

http://siauliaitennis.lt

Mindaugas Šerepka

Turnyro direktorius
  • +370 672 11908
  • mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt
  • Gardino g. 8

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Julius Aleksandrovas
-
Kristianas Gulbinas
Matas Kurmanskis
Gustas Leščinskas
Dovydas Goštautas
Maksimilijonas Saudargas
Ričardas Rybakas
Jonas Skierus
Aistis Kiaunė
Justas Juozas Jakonis
Kaj Pirogov
Matas Bakšys
Herkus Zykus
Kevinas Pumputis
Žilvinas Mickus
Jokūbas Mockus
Lukas Smailys
Arnas Vasiliauskas
Arijus Graževičius
Lukas Smailys
Aivijus Klupšas
Gabrielius Ivanovas
Augustas Gečiauskas
Deividas Bandzevičius
Vincentas Petrulevičius
Emilis Jaškūnas
Augustas Liaučius
Ugnius Remeikis
Adomas Česas
-
Dovas Deršonas
2-as etapas
Julius Aleksandrovas
Kristianas Gulbinas
5-7 6-4 6-2
Gustas Leščinskas
6-0 6-0
Ričardas Rybakas
6-2 6-3
Jonas Skierus
6-1 6-0
Kaj Pirogov
6-4 6-1
Matas Bakšys
6-3 7-6 (2)
Žilvinas Mickus
6-0 6-1
Jokūbas Mockus
6-1 6-2
Arijus Graževičius
6-2 6-0
Aivijus Klupšas
6-2 6-2
Augustas Gečiauskas
6-0 6-0
Deividas Bandzevičius
6-2 6-3
Emilis Jaškūnas
6-0 6-0
Adomas Česas
6-3 3-6 6-3
Dovas Deršonas
Ketvirtfinalis
Julius Aleksandrovas
6-0 6-1
Gustas Leščinskas
0-6 6-0 6-4
Jonas Skierus
6-2 6-1
Žilvinas Mickus
6-0 6-1
Jokūbas Mockus
6-1 6-0
Augustas Gečiauskas
6-0 6-1
Deividas Bandzevičius
6-2 6-0
Dovas Deršonas
6-2 6-1
Pusfinalis
Julius Aleksandrovas
6-0 6-3
Žilvinas Mickus
6-3 6-3
Augustas Gečiauskas
6-1 6-1
Dovas Deršonas
6-2 6-1
Finalas
Julius Aleksandrovas
6-3 6-1
Augustas Gečiauskas
6-1 6-2
Laimėtojas
Julius Aleksandrovas
6-2 6-4

Merginos - U12

1-as etapas
Laima Vladson
-
-
Valerija Bogdevic
Roneta Kačinskaitė
Paula Kavaliauskaitė
-
Viltė Vaitkevičiūtė
Milė Cibulskytė
-
-
GIrstė Varnaitė
Liepa Galvelytė
Guoda Kubickaitė
-
Julija Matuzonytė
Marta Krukauskaitė
-
Mėta Karčemarskaitė
Guoda Bogačkovaitė
Beatričė Balsytė
-
-
Viltė Daukantaitė
Austėja Vasiliauskaitė
-
Estera Sinušaitė
Ona Marcinkevičiūtė
Ugnė Opulskytė
Iveta Oganauskaitė
-
Ugnė Vingytė
2-as etapas
Laima Vladson
Valerija Bogdevic
Roneta Kačinskaitė
6-1 6-3
Viltė Vaitkevičiūtė
Milė Cibulskytė
GIrstė Varnaitė
Guoda Kubickaitė
6-1 6-0
Julija Matuzonytė
Marta Krukauskaitė
Mėta Karčemarskaitė
6-1 7-6(3)
Beatričė Balsytė
Viltė Daukantaitė
Austėja Vasiliauskaitė
Ona Marcinkevičiūtė
6-2 6-1
Ugnė Opulskytė
6-0 6-2
Ugnė Vingytė
Ketvirtfinalis
Laima Vladson
6-1 6-1
Viltė Vaitkevičiūtė
6-3 6-1
Milė Cibulskytė
6-1 6-0
Guoda Kubickaitė
6-2 6-2
Marta Krukauskaitė
7-5 6-0
Viltė Daukantaitė
6-3 6-2
Austėja Vasiliauskaitė
6-2 6-1
Ugnė Vingytė
6-1 6-1
Pusfinalis
Laima Vladson
7-5 6-3
Milė Cibulskytė
6-4 6-2
Viltė Daukantaitė
6-0 6-0
Ugnė Vingytė
7-5 6-2
Finalas
Laima Vladson
6-2 6-3
Ugnė Vingytė
6-2 6-3
Laimėtojas
Ugnė Vingytė
6-2 5-7 7-6 (4)

Vaikinai - U12

1-as etapas
Dovas Deršonas Augustas Gečiauskas
- -
Lukas Smailys Matas Kurmanskis
Jokūbas Mockus Emilis Jaškūnas
Julius Aleksandrovas Gustas Leščinskas
Aistis Kiaunė Kevinas Pumputis
Gabrielius Ivanovas Arijus Graževičius
Kristianas Gulbinas Lukas Stankus
Aivijus Klupšas Vincentas Petrulevičius
Ugnius Remeikis Maksimilijonas Saudargas
Herkus Zykus Augustas Liaučius
Deividas Bandzevičius Žilvinas Mickus
Justas Juozas Jakonis Kaj Pirogov
Matas Bakšys Dovydas Goštautas
- -
Jonas Skierus Ričardas Rybakas
Ketvirtfinalis
Dovas Deršonas Augustas Gečiauskas
Jokūbas Mockus Emilis Jaškūnas
6-2 6-0
Gustas Leščinskas Julius Aleksandrovas
6-1 6-0
Kristianas Gulbinas Lukas Stankus
6-1 6-0
Ugnius Remeikis Maksimilijonas Saudargas
7-5 3-6 10-7
Deividas Bandzevičius Žilvinas Mickus
6-2 6-0
Matas Bakšys Dovydas Goštautas
6-3 6-2
Jonas Skierus Ričardas Rybakas
Pusfinalis
Dovas Deršonas Augustas Gečiauskas
6-1 6-0
Gustas Leščinskas Julius Aleksandrovas
6-1 6-0
Deividas Bandzevičius Žilvinas Mickus
6-2 7-5
Jonas Skierus Ričardas Rybakas
6-1 6-0
Finalas
Dovas Deršonas Augustas Gečiauskas
6-1 7-6 (7)
Deividas Bandzevičius Žilvinas Mickus
6-0 4-6 10-5
Laimėtojas
Dovas Deršonas Augustas Gečiauskas
6-3 6-2

Merginos - U12

1-as etapas
Laima Vladson Ugnė Vingytė
- -
- -
Estera Sinušaitė Roneta Kačinskaitė
Viltė Daukantaitė Valerija Bogdevic
- -
- -
Paula Kavaliauskaitė Iveta Oganauskaitė
Ona Marcinkevičiūtė Liepa Galvelytė
- -
- -
Marta Krukauskaitė Guoda Kubickaitė
Beatričė Balsytė Mėta Karčemarskaitė
Guoda Bogačkovaitė Julija Matuzonytė
- -
Viltė Vaitkevičiūtė Austėja Vasiliauskaitė
Ketvirtfinalis
Laima Vladson Ugnė Vingytė
Estera Sinušaitė Roneta Kačinskaitė
Viltė Daukantaitė Valerija Bogdevic
Paula Kavaliauskaitė Iveta Oganauskaitė
Ona Marcinkevičiūtė Liepa Galvelytė
Marta Krukauskaitė Guoda Kubickaitė
Guoda Bogačkovaitė Julija Matuzonytė
7-5 6-2
Viltė Vaitkevičiūtė Austėja Vasiliauskaitė
Pusfinalis
Laima Vladson Ugnė Vingytė
6-0 6-1
Viltė Daukantaitė Valerija Bogdevic
7-5 6-3
Marta Krukauskaitė Guoda Kubickaitė
6-0 6-0
Viltė Vaitkevičiūtė Austėja Vasiliauskaitė
6-1 6-0
Finalas
Laima Vladson Ugnė Vingytė
6-1 6-4
Viltė Vaitkevičiūtė Austėja Vasiliauskaitė
6-2 6-2
Laimėtojas
Laima Vladson Ugnė Vingytė
0-6 7-5 10-7

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8, Šiauliai
Telefonas

+370 414 62776

El. paštas

administratore@siauliaitennis.lt

Vienviečio kambario kaina

12 EUR

Dviviečio kambario kaina

34 EUR

Triviečio kambario kaina

36 EUR

Keturviečio kambario kaina

48 EUR

Kita informacija

Registracijos metu privaloma galiojanti sveikatos medicininė pažyma iš SPORTO MEDICINOS DISPANCERIO

Informuojame, kad Lietuvos teniso čempionatuose gali dalyvauti visi Lietuvos piliečiai atitinkantys amžiaus cenzą ir kitus turnyro reikalavimus.

Teniso sąjungos puslapyje šiuo metu skelbiami užsiregistravusių žaidėjų sąrašai dėl techninės puslapio klaidos rodomi su kvalifikacijos sąrašu. Lietuvos čempionatuose kvalifikacijos (atrankos) turnyras nebus organizuojamas, visi žaidėjai užsiregistravę iš anksto ir/ar vietoje patenka į pagrindinę turnyro lentelę. Atsiprašome už nesklandumus.

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ričardas Rybakas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Adomas Česas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julius Aleksandrovas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Jonas Skierus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Grantas Pikūnas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Augustas Liaučius
Gimimo metai
2007
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Gabrielius Ivanovas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Lukas Stankus
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Justas Juozas Jakonis
Gimimo metai
2007
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Matas Bakšys
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arnas Vasiliauskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arijus Graževičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas