Registruotis

Lietuvos Respublikos Čempionatas 14 m. ir jaun.

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Lietuvos Teniso Sąjunga

Adresas

Gardino g. 8

Kategorija

Lietuvos čempionatas

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. birželio 1-4 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. gegužės 27 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. gegužės 29 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Merginos - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

Papildoma informacija Registracijos metu privaloma galiojanti sveikatos medicininė pažyma iš SPORTO MEDICINOS DISPANCERIO

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Mindaugas Šerepka

Telefonas

+370 672 11908

El. paštas

mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt

svetainė

http://siauliaitennis.lt

Mindaugas Šerepka

Turnyro direktorius
  • +370 672 11908
  • mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt
  • Gardino g. 8

Turnyro lentelė

Vaikinai - U14

1-as etapas
Julius Augūnas
-
Arnas Urbonavičius
Rojus Gruzdas
Ignas Balčiūnas
Dovas Deršonas
-
Augustas Gečiauskas
Faustas Kuliušas
-
Linas Plančiūnas
Pijus Reklevičius
Denis Struk
-
-
Dominykas Drulia
Augustas Vasiliauskas
-
Žilvinas Mickus
-
Maksim Sadovskij
Ernestas Uziala
-
Benas Uldukis
Adomas Gedrimas
-
-
Artur Gevorkjan
Jonas Skierus
Patrikas Freimantas
-
Haroldas Kulnys
2-as etapas
Julius Augūnas
Arnas Urbonavičius
6-1 6-1
Dovas Deršonas
6-4 6-0
Augustas Gečiauskas
Faustas Kuliušas
Linas Plančiūnas
7-6 (5) 7-5
Denis Struk
Dominykas Drulia
Augustas Vasiliauskas
-
Maksim Sadovskij
7-5 6-3
Benas Uldukis
Adomas Gedrimas
Artur Gevorkjan
Jonas Skierus
6-1 6-0
Haroldas Kulnys
Ketvirtfinalis
Julius Augūnas
6-0 6-1
Augustas Gečiauskas
6-4 6-4
Faustas Kuliušas
6-1 6-1
Denis Struk
6-4 6-3
Augustas Vasiliauskas
6-4 2-6 6-4
Benas Uldukis
6-3 6-2
Artur Gevorkjan
1-6 7-6 (4) 6-4
Haroldas Kulnys
6-0 6-2
Pusfinalis
Julius Augūnas
6-1 6-2
Faustas Kuliušas
6-3 6-2
Benas Uldukis
6-3 6-3
Haroldas Kulnys
6-0 6-1
Finalas
Julius Augūnas
3-6 6-4 6-4
Haroldas Kulnys
6-1 6-0
Laimėtojas
Julius Augūnas
6-0 6-2

Merginos - U14

1-as etapas
Liepa Šataitė
-
Gabrielė Rimkutė
Gustė Šukytė
Narutė Mazurkevičiūtė
Meda Nainytė
Austėja Vasiliauskaitė
Sandra Eglinskaitė
Viltė Vaitkevičiūtė
-
Patricija Cechanavičiūtė
Ugnė Vingytė
Laima Vladson
-
Emilija Pranytė
Ketvirtfinalis
Liepa Šataitė
Gabrielė Rimkutė
6-3 6-2
Narutė Mazurkevičiūtė
7-6(3) 6-1
Austėja Vasiliauskaitė
6-3 5-7 6-2
Sandra Eglinskaitė
6-2 6-0
Patricija Cechanavičiūtė
Laima Vladson
6-3 4-6 6-1
Emilija Pranytė
Pusfinalis
Liepa Šataitė
6-1 6-3
Austėja Vasiliauskaitė
7-5 6-3
Patricija Cechanavičiūtė
6-1 6-0
Emilija Pranytė
6-4 6-3
Finalas
Liepa Šataitė
6-0 6-0
Patricija Cechanavičiūtė
3-6 6-3 6-4
Laimėtojas
Liepa Šataitė
7-6 6-3

Vaikinai - U14

1-as etapas
Julius Augūnas Faustas Kuliušas
- -
- -
Dovas Deršonas Jonas Skierus
Haroldas Kulnys Dominykas Drulia
- -
Maksim Sadovskij -
Patrikas Freimantas Ignas Balčiūnas
Artur Gevorkjan Ignas Balčiūnas
- -
- -
Augustas Vasiliauskas Denis Struk
Ernestas Uziala Žilvinas Mickus
- -
- -
Adomas Gedrimas Benas Uldukis
Ketvirtfinalis
Julius Augūnas Faustas Kuliušas
Dovas Deršonas Jonas Skierus
Haroldas Kulnys Dominykas Drulia
Maksim Sadovskij -
7-6(2) 6-0
Artur Gevorkjan Linas Plančiūnas
Augustas Vasiliauskas Denis Struk
Ernestas Uziala Žilvinas Mickus
Adomas Gedrimas Benas Uldukis
Pusfinalis
Julius Augūnas Faustas Kuliušas
6-2 6-1
Haroldas Kulnys Dominykas Drulia
6-2 6-4
Augustas Vasiliauskas Denis Struk
7-6 (6) 7-5
Adomas Gedrimas Benas Uldukis
6-2 6-3
Finalas
Julius Augūnas Faustas Kuliušas
6-0 6-2
Adomas Gedrimas Benas Uldukis
6-4 6-2
Laimėtojas
Julius Augūnas Faustas Kuliušas
6-2 6-1

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8, Šiauliai
Telefonas

+370 414 62776

El. paštas

administratore@siauliaitennis.lt

Vienviečio kambario kaina

12 EUR

Dviviečio kambario kaina

34 EUR

Triviečio kambario kaina

36 EUR

Keturviečio kambario kaina

48 EUR

Kita informacija

Papildoma informacija Registracijos metu privaloma galiojanti sveikatos medicininė pažyma iš SPORTO MEDICINOS DISPANCERIO

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
1558
Nr.
2
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
932
Nr.
3
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
621
Nr.
4
Žaidėjas
Jonas Skierus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
432
Nr.
5
Žaidėjas
Pijus Reklevičius
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
424
Nr.
6
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
415
Nr.
7
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
214
Nr.
8
Žaidėjas
Linas Plančiūnas
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
177
Nr.
9
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
150
Nr.
10
Žaidėjas
Patrikas Freimantas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
56
Nr.
11
Žaidėjas
Rojus Gruzdas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
22
Nr.
12
Žaidėjas
Ernestas Uziala
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
10
Nr.
13
Žaidėjas
Maksim Sadovskij
Gimimo metai
2005
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Arnas Urbonavičius
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Benas Uldukis
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Julius Augūnas
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Faustas Kuliušas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Ignas Balčiūnas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Adomas Gedrimas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Denis Struk
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Gimimo metai
2007
Organizacija
-
Reitingo taškai
333

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Liepa Šataitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
3244
Nr.
2
Žaidėjas
Patricija Cechanavičiūtė
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
1344
Nr.
3
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
803
Nr.
4
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
558
Nr.
5
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
390
Nr.
6
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
314
Nr.
7
Žaidėjas
Gustė Šukytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
282
Nr.
8
Žaidėjas
Sandra Eglinskaitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
217
Nr.
9
Žaidėjas
Meda Nainytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
125
Nr.
10
Žaidėjas
Agota Juozapavičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
12
Nr.
11
Žaidėjas
Simona Legačinskaitė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Gabrielė Vaškelytė
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Narutė Mazurkevičiūtė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Emilija Pranytė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Laima Vladson
Gimimo metai
2007
Organizacija
-
Reitingo taškai
941
Nr.
16
Žaidėjas
Moskalenko Daria
Gimimo metai
2006
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai