Registruotis

Lietuvos Respublikos Čempionatas 16 m. ir jaun.

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Lietuvos Teniso Sąjunga

Adresas

Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Kategorija

Lietuvos čempionatas

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. gegužės 3-6 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. balandžio 29 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. gegužės 1 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U16

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 03 09:30
1-a varžybų diena
2019 05 03
Prelim. paskutinė diena
2019 05 06
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 05 03 00:00
1-a varžybų diena
2019 05 03
Prelim. paskutinė diena
2019 05 06
Mokestis, Eur
0

Merginos - U16

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 03 12:30
1-a varžybų diena
2019 05 03
Prelim. paskutinė diena
2019 05 06
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 05 03 00:00
1-a varžybų diena
2019 05 03
Prelim. paskutinė diena
2019 05 06
Mokestis, Eur
0

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U16

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U16

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

Registracijos metu privaloma pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir medicininę pažymą.

SEB Arena

Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Yonex

Kontaktinis asmuo

Jūratė Graževičiūtė - Kiaulakė

Telefonas

+370 652 36466

El. paštas

j.grazeviciute@tenisoakademija.lt

svetainė

http://tenisoakademija.lt

Jūratė Graževičiūtė - Kiaulakė

Turnyro direktorius
  • +370 652 36466
  • j.grazeviciute@tenisoakademija.lt
  • Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Turnyro lentelė

Vaikinai - U16

1-as etapas
Pijus Vaitiekūnas
Osvaldas Borkertas
Haroldas Kulnys
Kristupas Savickas
Denis Struk
Ignas Balčiūnas
Arnas Urbonavičius
Tauras Mickus
Dominykas Stonkus
Gustas Varnas
Daniil Struk
Tomas Motiejūnas
lukas strikulis
Linas Plančiūnas
-
Faustas Kuliušas
Nojus Poška
Rojus Mockus
Karolis Teodoras Uus
Artūras Krinickis
Rokas Kaziulis
Vilius Černiauskas
Patrikas Freimantas
Edas Butvilas
Joris Dusevičius
Paulius Terbetas
Pijus Reklevičius
Augustas Vasiliauskas
Dominykas Drulia
Rokas Lisauskas
Adomas Gedrimas
Ainius Sabaliauskas
2-as etapas
Pijus Vaitiekūnas
6-1 6-0
Haroldas Kulnys
6-0 6-0
Denis Struk
6-3 6-1
Tauras Mickus
6-0 6-0
Dominykas Stonkus
6-2 6-4
Daniil Struk
6-2 6-1
Linas Plančiūnas
6-1 6-3
Faustas Kuliušas
6-2 6-1
Nojus Poška
6-1 6-4
Artūras Krinickis
6-0 6-2
Vilius Černiauskas
6-1 6-0
Edas Butvilas
6-0 6-0
Joris Dusevičius
6-0 6-0
Augustas Vasiliauskas
6-4 2-6 6-3
Rokas Lisauskas
6-2 6-1
Ainius Sabaliauskas
6-0 6-0
Ketvirtfinalis
Pijus Vaitiekūnas
6-4 6-1
Tauras Mickus
6-0 6-0
Dominykas Stonkus
6-2 6-0
Faustas Kuliušas
6-1 6-1
Nojus Poška
6-2 5-7 7-5
Edas Butvilas
6-1 6-4
Joris Dusevičius
6-1 6-0
Ainius Sabaliauskas
6-3 6-0
Pusfinalis
Pijus Vaitiekūnas
6-4 6-0
Dominykas Stonkus
6-7 6-2 6-2
Edas Butvilas
6-4 6-2
Ainius Sabaliauskas
6-2 6-2
Finalas
Pijus Vaitiekūnas
6-1 6-0
Ainius Sabaliauskas
6-3 6-3
Laimėtojas
Pijus Vaitiekūnas
6-7(5) 6-2 6-1

Merginos - U16

1-as etapas
Klaudija Bubelytė
-
-
Monika Beleišytė
Sandra Eglinskaitė
Teja Mikulytė
-
Simona Legačinskaitė
Patricija Paukštytė
-
Gabrielė Strolytė
Ema Varkulevičiūtė
Patricija Cechanavičiūtė
Martyna Bakšaitė
-
Meda Reimorytė
Uma Bakaitytė
-
-
Liepa Mockutė
Meda Nainytė
-
-
Smiltė Bakytė
Liepa Šataitė
-
Ugnė Benkunskaitė
Austėja Kamandulytė
Gabrielė Rimkutė
Narutė Mazurkevičiūtė
-
Emilija Tverijonaitė
2-as etapas
Klaudija Bubelytė
Monika Beleišytė
Teja Mikulytė
6-2 7-5
Simona Legačinskaitė
Patricija Paukštytė
Gabrielė Strolytė
6-1 6-1
Patricija Cechanavičiūtė
6-0 6-1
Meda Reimorytė
Uma Bakaitytė
Liepa Mockutė
Meda Nainytė
Smiltė Bakytė
Liepa Šataitė
Ugnė Benkunskaitė
Gabrielė Rimkutė
Emilija Tverijonaitė
Ketvirtfinalis
Klaudija Bubelytė
6-0 6-0
Teja Mikulytė
5-7 6-3 6-4
Patricija Paukštytė
6-0 6-1
Meda Reimorytė
6-1 6-2
Uma Bakaitytė
6-2 6-1
Smiltė Bakytė
6-0 6-0
Liepa Šataitė
6-2 6-2
Emilija Tverijonaitė
6-1 6-0
Pusfinalis
Klaudija Bubelytė
6-0 6-0
Patricija Paukštytė
6-2 6-1
Uma Bakaitytė
6-0 6-4
Emilija Tverijonaitė
6-4 6-0
Finalas
Klaudija Bubelytė
5-7 6-1 6-2
Emilija Tverijonaitė
3-6 6-1 6-2
Laimėtojas
Klaudija Bubelytė
6-3 6-1

Vaikinai - U16

1-as etapas
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Pusfinalis
- -
- -
- -
- -
Finalas
- -
- -
Laimėtojas
- -

Merginos - U16

1-as etapas
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Pusfinalis
- -
- -
- -
- -
Finalas
- -
- -
Laimėtojas
- -

Urbihop

Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Telefonas

+370 525 26262

El. paštas

book@urbihop.com

Kita informacija

Registracijos metu privaloma pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir medicininę pažymą.

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 05 06
Dokumentas
Mergaitės 16m. ir jaun. Dvejetai
Data
2019 05 06
Dokumentas
Mergaitės 16m. ir jaun
Data
2019 05 06
Dokumentas
Berniukai 16m. ir jaun. Dvejetai
Data
2019 05 06
Dokumentas
Berniukai 16m. ir jaun.

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U16

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Edas Butvilas
Gimimo metai
2004
Organizacija
Baltic Tennis Club
Reitingo taškai
3065
Nr.
2
Žaidėjas
Tauras Mickus
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
1824
Nr.
3
Žaidėjas
Dominykas Stonkus
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
1787
Nr.
4
Žaidėjas
Faustas Kuliušas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
905
Nr.
5
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
831
Nr.
6
Žaidėjas
Rokas Lisauskas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
253
Nr.
7
Žaidėjas
Pijus Reklevičius
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
148
Nr.
8
Žaidėjas
Denis Struk
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
143
Nr.
9
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
133
Nr.
10
Žaidėjas
Osvaldas Borkertas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
122
Nr.
11
Žaidėjas
Maksim Sadovskij
Gimimo metai
2005
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
75
Nr.
12
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
68
Nr.
13
Žaidėjas
Adomas Gedrimas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
51
Nr.
14
Žaidėjas
Rojus Mockus
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
51
Nr.
15
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
49
Nr.
16
Žaidėjas
Linas Plančiūnas
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
39
Nr.
17
Žaidėjas
Arnas Urbonavičius
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
30
Nr.
18
Žaidėjas
Ignas Balčiūnas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
11
Nr.
19
Žaidėjas
Patrikas Freimantas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
8
Nr.
20
Žaidėjas
Karolis Teodoras Uus
Gimimo metai
2003
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Ainius Sabaliauskas
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Daniil Struk
Gimimo metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
23
Žaidėjas
Nojus Poška
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
24
Žaidėjas
Karolis Kudžma
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
25
Žaidėjas
Paulius Terbetas
Gimimo metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
26
Žaidėjas
Pijus Vaitiekūnas
Gimimo metai
2003
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
27
Žaidėjas
Rokas Kaziulis
Gimimo metai
2004
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Reitingo taškai
0
Nr.
28
Žaidėjas
Gustas Varnas
Gimimo metai
2003
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingo taškai
0
Nr.
29
Žaidėjas
Artūras Krinickis
Gimimo metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
30
Žaidėjas
Joris Dusevičius
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
31
Žaidėjas
Vilius Černiauskas
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Merginos - U16

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Emilija Tverijonaitė
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
3756
Nr.
2
Žaidėjas
Patricija Paukštytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
3253
Nr.
3
Žaidėjas
Liepa Šataitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
1528
Nr.
4
Žaidėjas
Smiltė Bakytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
1360
Nr.
5
Žaidėjas
Uma Bakaitytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
1360
Nr.
6
Žaidėjas
Patricija Cechanavičiūtė
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
459
Nr.
7
Žaidėjas
Liepa Mockutė
Gimimo metai
2004
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
246
Nr.
8
Žaidėjas
Teja Mikulytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
114
Nr.
9
Žaidėjas
Narutė Mazurkevičiūtė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
94
Nr.
10
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
75
Nr.
11
Žaidėjas
Simona Legačinskaitė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
67
Nr.
12
Žaidėjas
Austėja Kamandulytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
50
Nr.
13
Žaidėjas
Gabrielė Strolytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
32
Nr.
14
Žaidėjas
Sandra Eglinskaitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
30
Nr.
15
Žaidėjas
Meda Nainytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
28
Nr.
16
Žaidėjas
Monika Beleišytė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
23
Nr.
17
Žaidėjas
Martyna Bakšaitė
Gimimo metai
2003
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Meda Reimorytė
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Klaudija Bubelytė
Gimimo metai
2003
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Ema Varkulevičiūtė
Gimimo metai
2004
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Ugnė Benkunskaitė
Gimimo metai
2004
Organizacija
-
Reitingo taškai
80

Išsibraukę dalyviai

Vaikinai - U16

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai