Registruotis

Lietuvos Respublikos Čempionatas 18 m. ir jaun.

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Lietuvos Teniso Sąjunga

Adresas

Gardino g. 8

Kategorija

Lietuvos čempionatas

Kvalifikacijos diena

2019m. birželio 12 d.

Trukmė

2019m. birželio 12-15 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. birželio 7 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. birželio 10 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U18

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Merginos - U18

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U18

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
4
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U18

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
4
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

Registracijos metu privaloma galiojanti sveikatos medicininė pažyma iš SPORTO MEDICINOS DISPANCERIO

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Toma Švedarauskaitė

Telefonas

+370 602 30086

El. paštas

toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt

svetainė

http://siauliaitennis.lt

Toma Švedarauskaitė

Turnyro direktorius
  • +370 602 30086
  • toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt
  • Gardino g. 8

Turnyro lentelė

Vaikinai - U18

1-as etapas
Justas Trainauskas
-
-
Aleksandras Urbanavičius
Vilius Šaučiūnas
-
Matas Šiaulianskas
Nojus Rimkevičius
Tomas Motiejūnas
-
-
Matas Bružas
Rokas Lisauskas
-
-
Ugnius Bičkauskas
Ketvirtfinalis
Justas Trainauskas
Aleksandras Urbanavičius
Vilius Šaučiūnas
Nojus Rimkevičius
6-0 6-3
Tomas Motiejūnas
Matas Bružas
-
3-6 6-3 7-5
Ugnius Bičkauskas
Pusfinalis
Justas Trainauskas
6-1 7-5
Vilius Šaučiūnas
6-0 6-0
Matas Bružas
6-0 6-0
Ugnius Bičkauskas
6-1 6-1
Finalas
Justas Trainauskas
6-3 6-3
Matas Bružas
6-4 6-0 6-4
Laimėtojas
Matas Bružas
3-6 6-2 6-3

Merginos - U18

1-as etapas
Iveta Daujotaitė
-
-
Danielė Žukauskaitė
Viktorija Banaitytė
-
Otilija Norkutė
Eglė Mališauskaitė
Milena Kriukelytė
-
-
Meda Reimorytė
Elzė Jakučionytė
-
-
Klaudija Bubelytė
Ketvirtfinalis
Iveta Daujotaitė
Danielė Žukauskaitė
Viktorija Banaitytė
Otilija Norkutė
6-2 6-3
Milena Kriukelytė
Meda Reimorytė
Elzė Jakučionytė
Klaudija Bubelytė
Pusfinalis
Iveta Daujotaitė
6-0 6-0
Viktorija Banaitytė
6-2 6-3
Meda Reimorytė
6-4 6-1
Klaudija Bubelytė
6-0 6-0
Finalas
Iveta Daujotaitė
6-1 6-3
Klaudija Bubelytė
6-1 6-3
Laimėtojas
Iveta Daujotaitė
6-2 6-0

Vaikinai - U18

1-as etapas
Ugnius Bičkauskas Matas Bružas
Justas Trainauskas Aleksandras Urbanavičius
Vilius Šaučiūnas -
Tomas Motiejūnas Rokas Lisauskas
Finalas
Ugnius Bičkauskas Matas Bružas
6-3 7-6 (1)
Vilius Šaučiūnas -
6-1 6-3
Laimėtojas
Ugnius Bičkauskas Matas Bružas
6-2 7-6 (2)

Merginos - U18

1-as etapas
Iveta Daujotaitė Klaudija Bubelytė
Meda Reimorytė Eglė Mališauskaitė
Otilija Norkutė Viktorija Banaitytė
Danielė Žukauskaitė Milena Kriukelytė
Finalas
Iveta Daujotaitė Klaudija Bubelytė
6-1 6-0
Otilija Norkutė Viktorija Banaitytė
6-3 6-3
Laimėtojas
Iveta Daujotaitė Klaudija Bubelytė
6-1 6-1

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8, Šiauliai
Telefonas

+370 414 62776

El. paštas

administratore@siauliaitennis.lt

Vienviečio kambario kaina

12 EUR

Dviviečio kambario kaina

34 EUR

Triviečio kambario kaina

36 EUR

Keturviečio kambario kaina

48 EUR

Kita informacija

Registracijos metu privaloma galiojanti sveikatos medicininė pažyma iš SPORTO MEDICINOS DISPANCERIO

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U18

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U18

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai