Registruotis

LR reitinginis U 12 i”Amber Queen ” taurė Klaipėda 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Klaipėdos teniso akademija

Adresas

Šilutės pl. 48

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. sausio 12-13 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. sausio 8 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. sausio 10 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 01 12 10:00
1-a varžybų diena
2019 01 12
Prelim. paskutinė diena
2019 01 13
Mokestis, Eur
15

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 01 12 11:30
1-a varžybų diena
2019 01 12
Prelim. paskutinė diena
2019 01 13
Mokestis, Eur
15

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Šilutės pl. 48
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Kilimas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Darius Gricius

Telefonas

+370 699 08649

El. paštas

info@vakarutenisas.lt

svetainė

http://vakarutenisas.lt

Darius Gricius

Turnyro direktorius
  • +370 699 08649
  • darius.tennis@gmail.com
  • Šilutės pl.48 Klaipėda

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Jonas Skierus
-
Deividas Bandzevičius
Kristianas Gulbinas
Gustas Leščinskas
Emilis Jaškūnas
Žilvinas Mickus
Jokūbas Mockus
Adomas Česas
Fedor Kondratev
Gleb Pidluznij
Ričardas Rybakas
Lukas Stankus
Pavel Bushuev
-
Dovas Deršonas
Ketvirtfinalis
Jonas Skierus
Deividas Bandzevičius
6/3 6/0
Emilis Jaškūnas
7/6 1/6 10/4
Žilvinas Mickus
6/2 7/6
Adomas Česas
6/0 6/0
Ričardas Rybakas
6/4 6/0
Pavel Bushuev
6/0 6/1
Dovas Deršonas
Pusfinalis
Jonas Skierus
6/3 7/6
Žilvinas Mickus
6/4 6/0
Ričardas Rybakas
6/4 6/1
Dovas Deršonas
4/6 7/5 10/3
Finalas
Jonas Skierus
3/6 6/2 10/4
Dovas Deršonas
6/0 6/0
Laimėtojas
Dovas Deršonas
6/2 6/2

Merginos - U12

1-as etapas
Marta Krukauskaitė
Agota Juozapavičiūtė
Ugnė Vingytė
Austėja Bridikytė
Karina Titenok
Austėja Vasiliauskaitė
-
Julija Matuzonytė
Viltė Vaitkevičiūtė
Valerija Bogdevic
Diana Kaibara
Greta Klimavičiūtė
Guoda Kubickaitė
Miriam Rozenstoka
Iveta Oganauskaitė
Viltė Daukantaitė
Ketvirtfinalis
Agota Juozapavičiūtė
6/4 7/6
Ugnė Vingytė
6/0 6/0
Austėja Vasiliauskaitė
6/1 6/4
Julija Matuzonytė
6/4 1/6 10/6
Valerija Bogdevic
7/6 b. ž. trauma
Diana Kaibara
6/3 6/0
Guoda Kubickaitė
6/2 6/3
Viltė Daukantaitė
7/5 6/1
Pusfinalis
Ugnė Vingytė
6/1 6/0
Austėja Vasiliauskaitė
6/0 6/1
Diana Kaibara
6/2 6/0
Viltė Daukantaitė
6/2 7/6
Finalas
Austėja Vasiliauskaitė
7/5 6/1
Diana Kaibara
6/0 6/2
Laimėtojas
Diana Kaibara
6/2 6/3

Green Park Hotel Klaipeda

Minijos g. 119, Klaipėda 93231
Telefonas

(8-46) 380803

El. paštas

info@vakarutenisas.lt

Vienviečio kambario kaina

30 EUR

Dviviečio kambario kaina

32 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
475
Nr.
2
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
337
Nr.
3
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
170
Nr.
4
Žaidėjas
Lukas Stankus
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
56
Nr.
5
Žaidėjas
Vytautas Mikelionis
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
24
Nr.
6
Žaidėjas
Pavel Bushuev
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
7
Žaidėjas
Ignas Radzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
8
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Jonas Skierus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Fedor Kondratev
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Adomas Česas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Gleb Pidluznij
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Ričardas Rybakas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
553
Nr.
2
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
440
Nr.
3
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
319
Nr.
4
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
319
Nr.
5
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
266
Nr.
8
Žaidėjas
Karina Titenok
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
64
Nr.
10
Žaidėjas
Greta Klimavičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
16
Nr.
12
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Austėja Bridikytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Agota Juozapavičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Diana Kaibara
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
23
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
24
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 01 13
Dokumentas
Amber Queen U12 LENTELĖS