Registruotis

LR reitinginis U 12 Klaipėdos taurė 2020

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Klaipėdos teniso akademija

Adresas

Šilutės pl. 48, Klaipėda

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2020m. sausio 4-5 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. gruodžio 30 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2020m. sausio 1 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 01 04 09:00
1-a varžybų diena
2020 01 04
Prelim. paskutinė diena
2020 01 05
Mokestis, Eur
20

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 01 04 10:30
1-a varžybų diena
2020 01 04
Prelim. paskutinė diena
2020 01 05
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip
Šilutės pl. 48, Klaipėda
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Kilimas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Darius Gricius

Telefonas

+370 699 08649

El. paštas

info@vakarutenisas.lt

svetainė

https://www.vakarutenisas.lt/

Darius Gricius

Turnyro direktorius
  • +370 699 08649
  • darius.tennis@gmail.com
  • Šilutės pl. 48, Klaipėda

Tomas Gricius

Teisėjas
  • +370 657 90097
  • tomas@vakarutenisas.lt

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Deividas Bandzevičius
Dominykas Grušas
Albertas Kukalevskij
Aivijus Klupšas
Maksimilijonas Saudargas
Arnas Viktoravičius
Nojus Poška
Kevinas Pumputis
Lukas Stankus
Aistis Kiaunė
Dionizas Butvilas
Gustas Leščinskas
Kristijonas Stūrys
Matas Kurmanskis
Kristianas Gulbinas
Ugnius Remeikis
Ketvirtfinalis
Deividas Bandzevičius
6-0 6-0
Aivijus Klupšas
6-2 6-2
Maksimilijonas Saudargas
6-2 6-1
Kevinas Pumputis
3-6 7-5 10-7
Lukas Stankus
6-2 7-5
Gustas Leščinskas
6-0 6-0
Matas Kurmanskis
6-1 6-0
Ugnius Remeikis
6-4 1-6 10-5
Pusfinalis
Deividas Bandzevičius
6-0 6-1
Maksimilijonas Saudargas
6-3 6-2
Gustas Leščinskas
6-0 6-0
Ugnius Remeikis
6-1 6-3
Finalas
Deividas Bandzevičius
6-1 6-3
Gustas Leščinskas
6-3 6-1
Laimėtojas
Gustas Leščinskas
7-5 6-3

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Daukantaitė
-
Liepa Galvelytė
Luknė Vaitkevičiūtė
Ugnė Opulskytė
-
Roneta Kačinskaitė
Guoda Bogačkovaitė
Tiana Solovjova
Karina Titenok
-
Ona Marcinkevičiūtė
Katsiaryna Dubik
Rusnė Donėlaitė
-
Marta Krukauskaitė
Ketvirtfinalis
Viltė Daukantaitė
Liepa Galvelytė
6-1 6-1
Ugnė Opulskytė
Roneta Kačinskaitė
4-6 6-2 10-8
Karina Titenok
6-0 6-2
Ona Marcinkevičiūtė
Katsiaryna Dubik
6-1 6-1
Marta Krukauskaitė
Pusfinalis
Liepa Galvelytė
6-4 6-3
Ugnė Opulskytė
6-0 6-0
Ona Marcinkevičiūtė
6-2 6-2
Katsiaryna Dubik
6-3 6-0
Finalas
Ugnė Opulskytė
1-6 6-4 10-8
Katsiaryna Dubik
6-3 6-0
Laimėtojas
Ugnė Opulskytė
6-3 3-0 (trauma)

Green Park Hotel Klaipeda

Minijos g. 119, Klaipėda 93231
Telefonas

(8-46) 380803

El. paštas

info@vakarutenisas.lt

Vienviečio kambario kaina (€)

30 EUR

Dviviečio kambario kaina (€)

32 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
475
Nr.
2
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
337
Nr.
3
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
286
Nr.
4
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
197
Nr.
5
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
190
Nr.
6
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
170
Nr.
7
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
151
Nr.
8
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
104
Nr.
9
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
76
Nr.
10
Žaidėjas
Lukas Stankus
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
56
Nr.
11
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
52
Nr.
12
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
42
Nr.
13
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
32
Nr.
14
Žaidėjas
Nojus Poška
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Arnas Viktoravičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Lukas Jakubavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Dionizas Butvilas
Gimimo metai
2010
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Kristijonas Stūrys
Gimimo metai
2009
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0

Išsibraukę dalyviai

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Dokumentai

Papildoma informacija

Data Dokumentas
Data
2019 12 20
Dokumentas
papildoma