Registruotis

LR reitinginis U 12 “Yonex ” taurė Klaipėda 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Klaipėdos teniso akademija

Adresas

Kretingos g. 38 Klaipėda

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. rugsėjo 14-15 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. rugsėjo 9 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. rugsėjo 11 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 09 14 09:30
1-a varžybų diena
2019 09 14
Prelim. paskutinė diena
2019 09 15
Mokestis, Eur
20

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 09 14 11:30
1-a varžybų diena
2019 09 14
Prelim. paskutinė diena
2019 09 15
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kretingos g. 38 Klaipėda
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Yonex

Kontaktinis asmuo

Darius Gricius

Telefonas

+370 699 08649

El. paštas

darius.tennis@gmail.com

svetainė

http://vakarutenisas.lt

Darius Gricius

Turnyro direktorius
  • +370 699 08649
  • darius.tennis@gmail.com
  • Kretingos g. 38 Klaipėda

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Jonas Skierus
-
Kevinas Pumputis
Benas Jašinskas
Albertas Kukalevskij
-
-
Jokūbas Mockus
Žilvinas Mickus
-
Maksimilijonas Saudargas
Kaj Pirogov
Lukas Smailys
-
Deividas Bandzevičius
Ketvirtfinalis
Jonas Skierus
Benas Jašinskas
6/2 6/4
Albertas Kukalevskij
Jokūbas Mockus
Žilvinas Mickus
Maksimilijonas Saudargas
5/7 6/3 11/9
Lukas Smailys
6/0 6/1
Deividas Bandzevičius
Pusfinalis
Jonas Skierus
6/1 6/1
Jokūbas Mockus
6/1 6/0
Žilvinas Mickus
6/2 6/0
Deividas Bandzevičius
6/3 3/6 10/4
Finalas
Jokūbas Mockus
6/3 6/3
Deividas Bandzevičius
5/7 3/6 10/4
Laimėtojas
Jokūbas Mockus
6/4 7/5

Merginos - U12

1-as etapas
Austėja Vasiliauskaitė
-
Valerija Bogdevic
Tiana Solovjova
Ona Marcinkevičiūtė
Mariia Aleksandrovych
-
Iveta Oganauskaitė
Ugnė Opulskytė
-
Katsiaryna Dubik
-
Liepa Galvelytė
Miriam Rozenstoka
-
Viltė Daukantaitė
Ketvirtfinalis
Austėja Vasiliauskaitė
Valerija Bogdevic
6-0 6-0
Ona Marcinkevičiūtė
6-0 6-0
Iveta Oganauskaitė
Ugnė Opulskytė
Katsiaryna Dubik
Miriam Rozenstoka
6-2 6-4
Viltė Daukantaitė
Pusfinalis
Austėja Vasiliauskaitė
7-5 7-5
Iveta Oganauskaitė
2-1 ats. dėl traumos
Ugnė Opulskytė
6-2 6-3
Viltė Daukantaitė
6-1 6-4
Finalas
Austėja Vasiliauskaitė
6-1 6-2
Ugnė Opulskytė
6-1 6-1
Laimėtojas
Austėja Vasiliauskaitė
6-3 6-4

Green Park Hotel Klaipeda

Minijos g. 119, Klaipėda 93231
Telefonas

(8-46) 380803

El. paštas

info@vakarutenisas.lt

Vienviečio kambario kaina

30 EUR

Dviviečio kambario kaina

32 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Išsibraukę dalyviai