Registruotis

LR reitinginis U 14 “Rudens taurė ” Klaipėda 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Klaipėdos teniso akademija

Adresas

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. lapkričio 2-3 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. spalio 30 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. spalio 31 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Merginos - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Turnyro lentelė

Vaikinai - U14

1-as etapas
Augustas Gečiauskas
Nedas Mekuška
Adomas Česas
Jonas Skierus
Jokūbas Mockus
Mykolas Sinskas
Maksim Sadovskij
Pusfinalis
Augustas Gečiauskas
6-0 6-0
Jonas Skierus
6-2 6-3
Jokūbas Mockus
6-3 6-3
7-5 2-6 10-5
Finalas
Augustas Gečiauskas
6-1 6-2
Jokūbas Mockus
6-2 6-2
Laimėtojas
Augustas Gečiauskas
6-1 6-0

Merginos - U14

1-as etapas
Austėja Vasiliauskaitė
-
Meda Nainytė
-
Viltė Vaitkevičiūtė
-
-
Ugnė Opulskytė
Sandra Eglinskaitė
-
-
Ugnė Vingytė
Elada Bložytė
Viltė Daukantaitė
-
Gustė Šukytė
Ketvirtfinalis
Austėja Vasiliauskaitė
Meda Nainytė
Viltė Vaitkevičiūtė
Ugnė Opulskytė
Sandra Eglinskaitė
Ugnė Vingytė
Viltė Daukantaitė
6-0 6-0
Gustė Šukytė
Pusfinalis
Austėja Vasiliauskaitė
6-3 6-0
Viltė Vaitkevičiūtė
6-4 6-0
Ugnė Vingytė
6-2 6-0
Gustė Šukytė
6-2 6-2
Finalas
Austėja Vasiliauskaitė
6-2 6-2
Ugnė Vingytė
6-1 6-0
Laimėtojas
Austėja Vasiliauskaitė
6-4 6-4

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai