Registruotis

LR reitinginis U 14 Yonex taurė Klaipėda 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Klaipėdos teniso akademija

Adresas

Kretingos g. 38 Klaipėda

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. rugpjūčio 24-25 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. rugpjūčio 19 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. rugpjūčio 21 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 08 24 09:30
1-a varžybų diena
2019 08 24
Prelim. paskutinė diena
2019 08 25
Mokestis, Eur
15

Merginos - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kretingos g. 38 Klaipėda
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Yonex

Kontaktinis asmuo

Darius Gricius

Telefonas

+370 699 08649

El. paštas

darius.tennis@gmail.com

svetainė

http://vakarutenisas.lt

Darius Gricius

Turnyro direktorius
  • +370 699 08649
  • darius.tennis@gmail.com
  • Kretingos g. 38 Klaipėda

Turnyro lentelė

Vaikinai - U14

1-as etapas
Denis Struk
-
Nedas Mekuška
Arnas Urbonavičius
Artur Gevorkjan
-
Tomas Žvinakis
-
Gustas Leščinskas
Linas Plančiūnas
-
Maksim Sadovskij
Jonas Skierus
-
-
Kasparas Poška
Ketvirtfinalis
Denis Struk
Arnas Urbonavičius
6-1 6-3
Artur Gevorkjan
Tomas Žvinakis
6-0 6-0
Linas Plančiūnas
6-1 2-6 10-8
Maksim Sadovskij
Jonas Skierus
6-2 6-1
Kasparas Poška
Pusfinalis
Denis Struk
7-5 6-1
Tomas Žvinakis
6-7 6-2 10-3
Linas Plančiūnas
6-0 4-6 10-2
Kasparas Poška
7-5 6-1
Finalas
Denis Struk
7-5 6-1
Kasparas Poška
6-4 6-4
Laimėtojas
Denis Struk
6-2 6-0

Merginos - U14

1-as etapas
Gabrielė Rimkutė
Ona Marcinkevičiūtė
Viltė Daukantaitė
Greta Urbonavičiūtė
Ugnė Opulskytė
Elena Radzevičiūtė
Fausta Stankutė
Gustė Šukytė
Pusfinalis
Gabrielė Rimkutė
6-1 6-1
Viltė Daukantaitė
6-0 6-2
Ugnė Opulskytė
6-0 6-2
Gustė Šukytė
7-6 6-0
Finalas
Gabrielė Rimkutė
6-1 6-2
Gustė Šukytė
6-2 6-0
Laimėtojas
Gabrielė Rimkutė
6-3 6-4

Park Inn

Minijos g. 119, Klaipėda 93231
Telefonas

+370 657 90097

El. paštas

info@vakarutenisas.lt

Vienviečio kambario kaina

31 EUR

Dviviečio kambario kaina

32 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai