Registruotis

LR reitinginis U12 turnyras “Prince cup 2019”

Turnyro prizininkams Prince dovanos

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"

Adresas

S.Daukanto g. 5, Klaipėda

Kvalifikacijos diena

2019m. liepos 6 d.

Trukmė

2019m. liepos 6-7 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. liepos 1 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. liepos 3 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
S.Daukanto g. 5, Klaipėda
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

3

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Damir Nabijev

Telefonas

+370 652 94534

El. paštas

info@tennisstar.lt

svetainė

http://tennisstar.lt

Tatjana Nabijeva

Turnyro direktorius
  • +370 616 29698
  • info@tennisstar.lt
  • S.Daukanto g. 5, Klaipėda

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Jokūbas Mockus
Aistis Kiaunė
Kristianas Gulbinas
Ugnius Remeikis
Dovydas Goštautas
Gustas Leščinskas
Lukas Smailys
Adomas Česas
Pusfinalis
Jokūbas Mockus
6-1 6-1
Kristianas Gulbinas
6-3 6-2
Gustas Leščinskas
6-1 6-0
Lukas Smailys
6-1 6-4
Finalas
Jokūbas Mockus
6-2 6-2
Gustas Leščinskas
6-3 6-3
Laimėtojas
Gustas Leščinskas
6-4 6-1

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Daukantaitė
Iveta Oganauskaitė
Roneta Kačinskaitė
Elizabete Marta Hamitova
Ona Marcinkevičiūtė
Ugnė Opulskytė
Estera Sinušaitė
Viltė Vaitkevičiūtė
Pusfinalis
Viltė Daukantaitė
6-0 6-1
Elizabete Marta Hamitova
6-1 6-3
Ugnė Opulskytė
6-1 6-3
Viltė Vaitkevičiūtė
6-1 6-0
Finalas
Elizabete Marta Hamitova
6-4 6-3
Viltė Vaitkevičiūtė
6-1 6-4
Laimėtojas
Viltė Vaitkevičiūtė
6-0 7-5

Amberton

Naujojo Sodo g. 1A, Klaipėda 92118
Telefonas

(8-46) 404372

El. paštas

sales2@amberton.lt

Vienviečio kambario kaina

70 EUR

Dviviečio kambario kaina

120 EUR

Triviečio kambario kaina

120 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Dokumentai

Tvarkaraštis

Data Dokumentas
Data
2019 07 06
Dokumentas
Tvarkaraštis

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 07 06
Dokumentas
Mergaitės U12
Data
2019 07 06
Dokumentas
Berniukai U12