Registruotis

LR Reitinginis U14 Klaipėdos akademijos taurė 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Klaipėdos teniso akademija

Adresas

Šilutės pl. 48, Klaipėda

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. spalio 19-20 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. spalio 14 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. spalio 16 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 10 19 09:30
1-a varžybų diena
2019 10 19
Prelim. paskutinė diena
2019 10 20
Mokestis, Eur
20

Merginos - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 10 19 11:00
1-a varžybų diena
2019 10 19
Prelim. paskutinė diena
2019 10 20
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Klaipėdos teniso akademija

Šilutės pl. 48, Klaipėda
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Kilimas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Darius Gricius

Telefonas

+370 699 08649

El. paštas

darius.tennis@gmail.com

Darius Gricius

Turnyro direktorius
  • +370 699 08649
  • darius.tennis@gmail.com
  • Šilutės pl. 48, Klaipėda

Tomas Gricius

Teisėjas
  • +370 657 90097
  • tomas@vakarutenisas.lt

Turnyro lentelė

Vaikinai - U14

1-as etapas
Augustas Gečiauskas
-
Jokūbas Mockus
-
Jonas Skierus
-
Deividas Bandzevičius
Žilvinas Mickus
Ričardas Rybakas
Nedas Mekuška
-
Julius Aleksandrovas
Gustas Leščinskas
Adomas Česas
-
Maksim Sadovskij
Ketvirtfinalis
Augustas Gečiauskas
Jokūbas Mockus
Jonas Skierus
Žilvinas Mickus
7-6 5-7 10-5
Nedas Mekuška
7-5 3-6 10-8
Julius Aleksandrovas
Gustas Leščinskas
6-3 6-4
Maksim Sadovskij
Pusfinalis
Augustas Gečiauskas
6-1 6-1
Jonas Skierus
6-2 6-1
Julius Aleksandrovas
6-1 6-2
Maksim Sadovskij
6-1 6-2
Finalas
Augustas Gečiauskas
6-3 6-1
Maksim Sadovskij
6-4 2-6 10-8
Laimėtojas
Maksim Sadovskij
6-4 6-4

Merginos - U14

1-as etapas
Gabrielė Rimkutė
-
Milė Cibulskytė
Greta Urbonavičiūtė
Austėja Vasiliauskaitė
Miriam Rozenstoka
Paula Zalagaitytė
Viltė Vaitkevičiūtė
Meda Nainytė
Viltė Vaitkevičiūtė
Adelina Lacinova
Ugnė Vingytė
Julija Matuzonytė
Iveta Oganauskaitė
-
Tėja Mikulytė
Ketvirtfinalis
Gabrielė Rimkutė
Milė Cibulskytė
6-0 6-0
Austėja Vasiliauskaitė
6-0 6-3
Viltė Vaitkevičiūtė
6-4 6-3
Meda Nainytė
6-3 6-1
Adelina Lacinova
3-6 6-0 10-6
Iveta Oganauskaitė
6-1 6-2
Tėja Mikulytė
Pusfinalis
Gabrielė Rimkutė
6-2 6-3
Viltė Vaitkevičiūtė
6-0 6-4
Adelina Lacinova
6-0 6-1
Tėja Mikulytė
6-0 6-0
Finalas
Viltė Vaitkevičiūtė
6-4 3-6 10-6
Adelina Lacinova
6-0 6-1
Laimėtojas
Adelina Lacinova
6-0 6-3

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
566
Nr.
2
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
533
Nr.
3
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
380
Nr.
4
Žaidėjas
Tėja Mikulytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
355
Nr.
5
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
290
Nr.
6
Žaidėjas
Adelina Lacinova
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
191
Nr.
7
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
143
Nr.
8
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
137
Nr.
9
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
116
Nr.
10
Žaidėjas
Meda Nainytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
105
Nr.
11
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
68
Nr.
12
Žaidėjas
Paula Zalagaitytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
25
Nr.
13
Žaidėjas
Greta Urbonavičiūtė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
24
Nr.
14
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
23

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai