Registruotis

LR suaugusiųjų čempionatas „Lietuvos teniso 100-mečio taurei laimėti”

Prizinis fondas - 5000 Eur

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Lietuvos Teniso Sąjunga

Adresas

B. Radvilaitės g. 6a, Vilnius

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. liepos 4-7 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. birželio 28 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. liepos 1 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vyrai - Suaugusieji

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
2019 07 04
Prelim. paskutinė diena
2019 07 07
Mokestis, Eur
0

Moterys - Suaugusieji

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vyrai - Suaugusieji

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
62
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Moterys - Suaugusieji

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

Turnyro kvalifikacinės varžybos nevyks. Visi užsiregistravę žaidėjai žais pagrindinėse čempionato varžybose.

Suaugusių LRČ prizinio fondo paskirstymas

Bernardinų sodų teniso kortai

B. Radvilaitės g. 6a, Vilnius
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Texnifibre CLUB

Kontaktinis asmuo

Virginija Paliukaitė

Telefonas

+370 694 00761

El. paštas

virginija@tennis.lt

svetainė

https://tennis.lt

Virginija Paliukaitė

Turnyro direktorius
  • +370 694 00761
  • virginija@tennis.lt
  • Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Turnyro lentelė

Vyrai - Suaugusieji

1-as etapas
Julius Tverijonas
-
Dominykas Stonkus
-
Tauras Mickus
-
-
Simas Malakauskas
Matas Bružas
-
-
-
-
-
-
Simonas Žukauskas
Aleksas Tverijonas
-
Tomas Motiejūnas
-
Gvidas Motuzas
Henrikas Traškin
-
Almantas Oželis
Simonas Norvaišis
-
Vilius Gaubas
-
-
-
-
Tadas Tarasevičius
Feliksas Sakalauskas
-
-
-
Nikita Babenko
Paulius Matulevičius
-
Augustas Onaitis
Ugnius Bičkauskas
-
Ainius Sabaliauskas
-
-
Laurynas Adomavičius
-
Tadas Babelis
Tomas Vaišė
-
Igor Višnevskij
-
-
Emilis Jukna
-
Vilius Šaučiūnas
Mykolas Žilinskas
-
Edas Butvilas
-
-
Vilius Černiauskas
-
Robert Wrzesinski
2-as etapas
Julius Tverijonas
Dominykas Stonkus
Tauras Mickus
Simas Malakauskas
Matas Bružas
-
-
Simonas Žukauskas
Aleksas Tverijonas
Tomas Motiejūnas
Gvidas Motuzas
6-4 7-6(0)
Almantas Oželis
Simonas Norvaišis
Vilius Gaubas
-
Tadas Tarasevičius
Feliksas Sakalauskas
-
Paulius Matulevičius
6-1 6-1
Augustas Onaitis
Ugnius Bičkauskas
Ainius Sabaliauskas
Laurynas Adomavičius
Tadas Babelis
Tomas Vaišė
Igor Višnevskij
Emilis Jukna
Vilius Šaučiūnas
Mykolas Žilinskas
Edas Butvilas
Vilius Černiauskas
Robert Wrzesinski
3-as etapas
Julius Tverijonas
6-1 6-0
Simas Malakauskas
7-5 6-2
Matas Bružas
7-6(1) 6-4
Simonas Žukauskas
6-1 6-4
Aleksas Tverijonas
6-0 6-1
Almantas Oželis
6-0 2-6 7-6(6)
Vilius Gaubas
2-6 6-1 7-5
Tadas Tarasevičius
6-0 6-0
Feliksas Sakalauskas
6-2 6-1
Paulius Matulevičius
6-0 6-1
Ainius Sabaliauskas
6-3 6-1
Tadas Babelis
6-1 6-3
Tomas Vaišė
6-3 6-2
Emilis Jukna
3-6 6-2 6-2
Edas Butvilas
6-4 6-2
Robert Wrzesinski
6-1 6-1
Ketvirtfinalis
Julius Tverijonas
6-1 6-1
Simonas Žukauskas
6-3 5-7 6-2
Aleksas Tverijonas
6-0 6-0
Tadas Tarasevičius
6-1 6-2
Feliksas Sakalauskas
6-1 6-3
Tadas Babelis
6-3 6-2
Tomas Vaišė
6-1 6-0
Robert Wrzesinski
6-0 6-2
Pusfinalis
Julius Tverijonas
6-2 6-2
Aleksas Tverijonas
6-2 6-4
Tadas Babelis
6-3 6-1
Robert Wrzesinski
4-6 6-3 6-3
Finalas
Aleksas Tverijonas
2-6 6-3 7-6 (4)
Tadas Babelis
6-1 6-2
Laimėtojas
Tadas Babelis
6-1 6-3

Vyrai - Suaugusieji

1-as etapas
Aleksas Tverijonas Julius Tverijonas
- -
Ugnius Bičkauskas Matas Bružas
Nikita Babenko Vilius Šaučiūnas
Almantas Oželis Tomas Vaišė
- -
- -
Simonas Norvaišis Henrikas Traškin
Tauras Mickus Dominykas Stonkus
Emilis Jukna Mykolas Žilinskas
Edas Butvilas Vilius Gaubas
Laurynas Adomavičius Paulius Matulevičius
Simas Malakauskas Ainius Sabaliauskas
Vilius Černiauskas Tomas Motiejūnas
- Gvidas Motuzas
Tadas Babelis Feliksas Sakalauskas
Ketvirtfinalis
Aleksas Tverijonas Julius Tverijonas
Ugnius Bičkauskas Matas Bružas
2-6 6-3 10-6
Almantas Oželis Tomas Vaišė
6-1 6-3
Simonas Norvaišis Henrikas Traškin
6-2 5-7 10-7
Emilis Jukna Mykolas Žilinskas
6-4 3-6 10-7
Laurynas Adomavičius Paulius Matulevičius
6-3 4-6 10-4
Simas Malakauskas Ainius Sabaliauskas
6-2 6-0
Tadas Babelis Feliksas Sakalauskas
6-3 3-6 10-6
Pusfinalis
Aleksas Tverijonas Julius Tverijonas
6-1 6-4
Almantas Oželis Tomas Vaišė
b. ž.
Laurynas Adomavičius Paulius Matulevičius
6-3 6-3
Tadas Babelis Feliksas Sakalauskas
6-1 7-5
Finalas
Almantas Oželis Tomas Vaišė
5-7 6-1 12-10
Tadas Babelis Feliksas Sakalauskas
6-0 6-1
Laimėtojas
Tadas Babelis Feliksas Sakalauskas
6-3 7-5

Moterys - Suaugusieji

1-as etapas
Joana Eidukonytė
-
Nika Novikova
Anastasija Adeikytė
Adelina Norvaišytė
Alisa Gaivoronskytė
Patricija Paukštytė
-
Nerija Bulatovaitė
Gabrielė Strolytė
Danielė Žukauskaitė
Iveta Daujotaitė
Meda Reimorytė
Klaudija Bubelytė
Milena Kriukelytė
-
Ketvirtfinalis
Joana Eidukonytė
Nika Novikova
6-2 7-5
Adelina Norvaišytė
6-3 7-5
Patricija Paukštytė
6-0 6-0
Gabrielė Strolytė
6-3 6-3
Iveta Daujotaitė
6-0 6-1
Klaudija Bubelytė
6-3 6-0
-
6-0 6-0
Pusfinalis
Nika Novikova
b.ž.
Patricija Paukštytė
B.Ž.
Iveta Daujotaitė
6-0 6-1
-
6-2 6-3
Finalas
Patricija Paukštytė
6-3 6-3
-
6-3 7-5
Laimėtojas
-
6-3 6-4

Moterys - Suaugusieji

1-as etapas
- Iveta Daujotaitė
Adelina Norvaišytė Meda Reimorytė
Nerija Bulatovaitė Milena Kriukelytė
Nika Novikova Danielė Žukauskaitė
Anastasija Adeikytė Gabrielė Strolytė
Joana Eidukonytė Patricija Paukštytė
- Ieva Drūteikaitė
Gabija Drūteikaitė Gerda Zykutė
Pusfinalis
- Iveta Daujotaitė
6-0 6-2
Nika Novikova Danielė Žukauskaitė
6-2 6-3
Joana Eidukonytė Patricija Paukštytė
6-0 6-0
Gabija Drūteikaitė Gerda Zykutė
6-1 6-3
Finalas
- Iveta Daujotaitė
6-2 6-1
Gabija Drūteikaitė Gerda Zykutė
B. Ž.
Laimėtojas
- Iveta Daujotaitė
B.Ž.

Viešbutis "Ecotel"

Slucko g. 8, Vilnius
Telefonas

+370 521 02700

El. paštas

hotel@ecotel.lt

Vienviečio kambario kaina

43 EUR

Dviviečio kambario kaina

50 EUR

Triviečio kambario kaina

63 EUR

Kita informacija

Turnyro kvalifikacinės varžybos nevyks. Visi užsiregistravę žaidėjai žais pagrindinėse čempionato varžybose.

Suaugusių LRČ prizinio fondo paskirstymas

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vyrai - Suaugusieji

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Julius Tverijonas
Gimimo metai
1994
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
2133
Nr.
2
Žaidėjas
Robert Wrzesinski
Gimimo metai
1998
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
360
Nr.
3
Žaidėjas
Aleksas Tverijonas
Gimimo metai
1992
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
283
Nr.
4
Žaidėjas
Feliksas Sakalauskas
Gimimo metai
1998
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
80
Nr.
5
Žaidėjas
Almantas Oželis
Gimimo metai
1996
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
50
Nr.
6
Žaidėjas
Tomas Vaišė
Gimimo metai
1998
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
50
Nr.
7
Žaidėjas
Paulius Matulevičius
Gimimo metai
1997
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
27
Nr.
8
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Mykolas Žilinskas
Gimimo metai
2002
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Justas Trainauskas
Gimimo metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Nikita Babenko
Gimimo metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Henrikas Traškin
Gimimo metai
1998
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Emilis Jukna
Gimimo metai
2002
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Vilius Šaučiūnas
Gimimo metai
2002
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Tauras Mickus
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Simas Malakauskas
Gimimo metai
1985
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Ainius Sabaliauskas
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Tadas Tarasevičius
Gimimo metai
1990
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Augustas Onaitis
Gimimo metai
1999
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Vilius Gaubas
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Ugnius Bičkauskas
Gimimo metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
23
Žaidėjas
Dominykas Stonkus
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
24
Žaidėjas
Matas Bružas
Gimimo metai
2002
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
25
Žaidėjas
Edas Butvilas
Gimimo metai
2004
Organizacija
Baltic Tennis Club
Reitingo taškai
0
Nr.
26
Žaidėjas
Vilius Černiauskas
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
27
Žaidėjas
Gvidas Motuzas
Gimimo metai
1998
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
29
Žaidėjas
Simonas Žukauskas
Gimimo metai
1999
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
30
Žaidėjas
Igor Višnevskij
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
31
Žaidėjas
Tadas Babelis
Gimimo metai
1997
Organizacija
-
Reitingo taškai
400
Nr.
32
Žaidėjas
Laurynas Adomavičius
Gimimo metai
1994
Organizacija
-
Reitingo taškai
27
Nr.
33
Žaidėjas
Simonas Norvaišis
Gimimo metai
1998
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Moterys - Suaugusieji

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Iveta Daujotaitė
Gimimo metai
2001
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
128
Nr.
4
Žaidėjas
Danielė Žukauskaitė
Gimimo metai
2002
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
45
Nr.
5
Žaidėjas
Nika Novikova
Gimimo metai
2002
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
33
Nr.
6
Žaidėjas
Patricija Paukštytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
27
Nr.
7
Žaidėjas
Joana Eidukonytė
Gimimo metai
1994
Organizacija
Lietuvos Teniso Sąjunga
Reitingo taškai
27
Nr.
8
Žaidėjas
Adelina Norvaišytė
Gimimo metai
2002
Organizacija
Utenos teniso klubas "Pasaga"
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Emilija Tverijonaitė
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Klaudija Bubelytė
Gimimo metai
2003
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Alisa Gaivoronskytė
Gimimo metai
2000
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Anastasija Adeikytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Meda Reimorytė
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Ieva Drūteikaitė
Gimimo metai
1997
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Gabrielė Strolytė
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Klaudija Bubelytė
Gimimo metai
2003
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Nerija Bulatovaitė
Gimimo metai
2002
Organizacija
VšĮ "BIM BAM klubas"
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Milena Kriukelytė
Gimimo metai
2002
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vyrai - Suaugusieji

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Moterys - Suaugusieji

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 07 07
Dokumentas
MOTERŲ DVEJETAI
Data
2019 07 07
Dokumentas
MOTERŲ VIENETAI
Data
2019 07 07
Dokumentas
MOTERŲ PAGUODA
Data
2019 07 07
Dokumentas
VYRŲ DVEJETAI
Data
2019 07 07
Dokumentas
VYRŲ VIENETAI
Data
2019 07 07
Dokumentas
VYRŲ PAGUODA