Registruotis

Neodenta Open, 14 m. ir jaun. Vaikinai 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

-

Adresas

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

2019m. gruodžio 20 d.

Trukmė

2019m. gruodžio 20-23 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. gruodžio 17 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. gruodžio 18 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.

Turnyro lentelė

Vaikinai - U14

1-as etapas
Augustas Gečiauskas
-
Nedas Mekuška
Elvinas Monstvilas
Pijus Reklevičius
Ričardas Rybakas
Ernestas Uziala
Deividas Bandzevičius
Lukas Smailys
Maksimilijonas Saudargas
Gustas Leščinskas
Jonas Skierus
Jokūbas Mockus
Maksim Sadovskij
Dominykas Drulia
Dovas Deršonas
Ketvirtfinalis
Augustas Gečiauskas
Nedas Mekuška
6-0 6-0
Pijus Reklevičius
6-1 6-1
Deividas Bandzevičius
6-1 6-3
Lukas Smailys
5-7 6-4 10-6
Jonas Skierus
6-3 7-5
Maksim Sadovskij
6-1 6-4
Dovas Deršonas
6-3 6-0
Pusfinalis
Augustas Gečiauskas
6-1 6-1
Pijus Reklevičius
6-2 6-3
Jonas Skierus
6-1 6-1
Maksim Sadovskij
6-3 6-1
Finalas
Augustas Gečiauskas
6-2 1-6 10-5
Jonas Skierus
6-4 6-4
Laimėtojas
Augustas Gečiauskas
6-1 6-0

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
950
Nr.
2
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
636
Nr.
3
Žaidėjas
Jonas Skierus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
432
Nr.
4
Žaidėjas
Pijus Reklevičius
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
394
Nr.
5
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
214
Nr.
6
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
212
Nr.
7
Žaidėjas
Ričardas Rybakas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
131
Nr.
8
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
104
Nr.
9
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
104
Nr.
10
Žaidėjas
Nedas Mekuška
Gimimo metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
103
Nr.
11
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
101
Nr.
12
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
68
Nr.
13
Žaidėjas
Elvinas Monstvilas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
20
Nr.
14
Žaidėjas
Ernestas Uziala
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
10
Nr.
15
Žaidėjas
Maksim Sadovskij
Gimimo metai
2005
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
803
Nr.
2
Žaidėjas
Teja Mikulytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
391
Nr.
3
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
390
Nr.
4
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
302
Nr.
5
Žaidėjas
Gustė Šukytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
282
Nr.
6
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
254
Nr.
7
Žaidėjas
Meda Nainytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
125
Nr.
8
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
88
Nr.
9
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
72
Nr.
10
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
49
Nr.
11
Žaidėjas
Ugnė Dzemydaitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
44
Nr.
12
Žaidėjas
Greta Urbonavičiūtė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
34
Nr.
13
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
30
Nr.
14
Žaidėjas
Gabrielė Daugėlaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Všį "Teniso Treneris" ("Mtennis")
Reitingo taškai
22
Nr.
15
Žaidėjas
Miglė Pikturnaitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
10
Nr.
16
Žaidėjas
Elzė Petrauskytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
10
Nr.
17
Žaidėjas
Narutė Mazurkevičiūtė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Monika Beleišytė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Laima Vladson
Gimimo metai
2007
Organizacija
-
Reitingo taškai
965

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai