Registruotis

Reitinginis vaikų teniso turnyras

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

G.Sabeckio teniso mokykla

Adresas

Kaunas, Veiverių g.151

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. liepos 26-28 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. liepos 22 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. liepos 24 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Aleksoto teniso kortai

Kaunas, Veiverių g.151
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Wilson

Kontaktinis asmuo

Gvidas Sabeckis

Telefonas

+370 699 55195

El. paštas

gvidassabeckis@yahoo.com

Gvidas Sabeckis

Turnyro direktorius
  • +370 699 55195
  • gvidassabeckis@yahoo.com

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Deividas Bandzevičius
Donatas Laneckij
Donatas Laneckij
Dominykas Grušas
Kristianas Gulbinas
Tajus Urmanavičius
Kevinas Pumputis
Kristupas Guščius
Rojus Pauža
Aistis Kiaunė
Matas Bakšys
Kaj Pirogov
-
Albertas Kukalevskij
Dovydas Goštautas
Ugnius Remeikis
Ketvirtfinalis
Deividas Bandzevičius
Dominykas Grušas
6-1 6-3
Kristianas Gulbinas
6-0 6-0
Kevinas Pumputis
6-0 6-0
Rojus Pauža
6-4 4-6 12-10
Matas Bakšys
7-6(1) 6-4
Albertas Kukalevskij
6-0 6-0
Ugnius Remeikis
6-0 6-1
Pusfinalis
Deividas Bandzevičius
6-2 6-0
Kristianas Gulbinas
6-3 6-1
Matas Bakšys
6-2 6-1
Ugnius Remeikis
6-0 6-1
Finalas
Deividas Bandzevičius
6-3 6-3
Ugnius Remeikis
6-3 6-2
Laimėtojas
Deividas Bandzevičius
2-6 6-0 11-9

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Vaitkevičiūtė
-
Liepa Galvelytė
Odeta Panasa
Iveta Oganauskaitė
-
-
Guoda Bogačkovaitė
-
Ona Marcinkevičiūtė
-
Julija Matuzonytė
Meda Poderytė
Ugnė Opulskytė
-
Marta Krukauskaitė
Ketvirtfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
Odeta Panasa
6-2 6-3
Iveta Oganauskaitė
Guoda Bogačkovaitė
Ona Marcinkevičiūtė
Julija Matuzonytė
Ugnė Opulskytė
Marta Krukauskaitė
Pusfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
6-3 6-3
Iveta Oganauskaitė
6-1 6-0
Julija Matuzonytė
6-4 4-6 11-3
Ugnė Opulskytė
6-1 6-0
Finalas
Viltė Vaitkevičiūtė
6-1 6-3
Ugnė Opulskytė
6-4 6-0
Laimėtojas
Viltė Vaitkevičiūtė
6-1 6-1

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 07 27
Dokumentas
BERNIUKAI U12 pagrindas
Data
2019 07 27
Dokumentas
BERNIUKAI U12 3-9v lentelė
Data
2019 07 27
Dokumentas
MERGAITĖS U12 pagrindas
Data
2019 07 27
Dokumentas
MERGAITĖS U12 3-9v lentelė

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
475
Nr.
2
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
286
Nr.
3
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
226
Nr.
4
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
159
Nr.
5
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
104
Nr.
6
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
72
Nr.
7
Žaidėjas
Matas Bakšys
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
62
Nr.
8
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
62
Nr.
9
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
52
Nr.
10
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
52
Nr.
11
Žaidėjas
Rojus Pauža
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
24
Nr.
12
Žaidėjas
Kristupas Guščius
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Donatas Laneckij
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Tajus Urmanavičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Gimimo metai
-
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai