Registruotis

Reitinginis vaikų teniso turnyras

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

G.Sabeckio teniso mokykla

Adresas

Kaunas, Veiverių g.151

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. liepos 26-28 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. liepos 22 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. liepos 24 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Aleksoto teniso kortai

Kaunas, Veiverių g.151
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Wilson

Kontaktinis asmuo

Gvidas Sabeckis

Telefonas

+370 699 55195

El. paštas

gvidassabeckis@yahoo.com

Gvidas Sabeckis

Turnyro direktorius
  • +370 699 55195
  • gvidassabeckis@yahoo.com

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Deividas Bandzevičius
Donatas Laneckij
Donatas Laneckij
Dominykas Grušas
Kristianas Gulbinas
Tajus Urmanavičius
Kevinas Pumputis
Kristupas Guščius
Rojus Pauža
Aistis Kiaunė
Matas Bakšys
Kaj Pirogov
-
Albertas Kukalevskij
Dovydas Goštautas
Ugnius Remeikis
Ketvirtfinalis
Deividas Bandzevičius
Dominykas Grušas
6-1 6-3
Kristianas Gulbinas
6-0 6-0
Kevinas Pumputis
6-0 6-0
Rojus Pauža
6-4 4-6 12-10
Matas Bakšys
7-6(1) 6-4
Albertas Kukalevskij
6-0 6-0
Ugnius Remeikis
6-0 6-1
Pusfinalis
Deividas Bandzevičius
6-2 6-0
Kristianas Gulbinas
6-3 6-1
Matas Bakšys
6-2 6-1
Ugnius Remeikis
6-0 6-1
Finalas
Deividas Bandzevičius
6-3 6-3
Ugnius Remeikis
6-3 6-2
Laimėtojas
Deividas Bandzevičius
2-6 6-0 11-9

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Vaitkevičiūtė
-
Liepa Galvelytė
Odeta Panasa
Iveta Oganauskaitė
-
-
Guoda Bogačkovaitė
-
Ona Marcinkevičiūtė
-
Julija Matuzonytė
Meda Poderytė
Ugnė Opulskytė
-
Marta Krukauskaitė
Ketvirtfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
Odeta Panasa
6-2 6-3
Iveta Oganauskaitė
Guoda Bogačkovaitė
Ona Marcinkevičiūtė
Julija Matuzonytė
Ugnė Opulskytė
Marta Krukauskaitė
Pusfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
6-3 6-3
Iveta Oganauskaitė
6-1 6-0
Julija Matuzonytė
6-4 4-6 11-3
Ugnė Opulskytė
6-1 6-0
Finalas
Viltė Vaitkevičiūtė
6-1 6-3
Ugnė Opulskytė
6-4 6-0
Laimėtojas
Viltė Vaitkevičiūtė
6-1 6-1

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Matas Bakšys
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ričardas Rybakas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Rojus Pauža
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kristupas Guščius
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Donatas Laneckij
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Tajus Urmanavičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Katsiaryna Dubik
Gimimo metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 07 27
Dokumentas
BERNIUKAI U12 pagrindas
Data
2019 07 27
Dokumentas
BERNIUKAI U12 3-9v lentelė
Data
2019 07 27
Dokumentas
MERGAITĖS U12 pagrindas
Data
2019 07 27
Dokumentas
MERGAITĖS U12 3-9v lentelė