Registruotis

Šiaulių miesto atviros jaunių 14 m. ir jaun. pirmenybės

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Šiaulių teniso akademija

Adresas

Gardino g. 8

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2020m. sausio 31 d. - vasario 2 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2020m. sausio 28 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2020m. sausio 29 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 01 31 10:00
1-a varžybų diena
2020 01 31
Prelim. paskutinė diena
2020 02 02
Mokestis, Eur
15

Merginos - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 01 31 12:30
1-a varžybų diena
2020 01 31
Prelim. paskutinė diena
2020 02 02
Mokestis, Eur
15

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip

Merginos - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip

Toma Švedarauskaitė

-
  • +370 602 30086
  • toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt
  • Gardino g. 8, Šiauliai

Rita Romencovienė

Teisėjas
  • +370
  • rita@siauliaitennis.lt

Turnyro lentelė

Vaikinai - U14

1-as etapas
Haroldas Kulnys
-
Adomas Česas
Matas Kurmanskis
Pijus Reklevičius
-
-
Žilvinas Mickus
Maksimilijonas Saudargas
Emilis Jaškūnas
-
Julius Aleksandrovas
Vincentas Petrulevičius
Kristianas Gulbinas
-
Dovas Deršonas
Ketvirtfinalis
Haroldas Kulnys
Matas Kurmanskis
6/1 7/6(7)
Pijus Reklevičius
Žilvinas Mickus
Maksimilijonas Saudargas
6/3 6/0
Julius Aleksandrovas
Vincentas Petrulevičius
7/6(5) 2/6 10/7
Dovas Deršonas
Pusfinalis
Haroldas Kulnys
6/1 6/1
Pijus Reklevičius
1/6 6/3 10/8
Julius Aleksandrovas
6/0 6/1
Dovas Deršonas
6/0 6/0
Finalas
Haroldas Kulnys
6/3 2/6 10/4
Julius Aleksandrovas
6/1 1/6 10/5
Laimėtojas
Haroldas Kulnys
6/3 6/3

Vaikinai - U14 (paguodos turnyras)

Matas Kurmanskis
Žilvinas Mickus
Maksimilijonas Saudargas
Vincentas Petrulevičius
Žilvinas Mickus
6/1 6/4
Maksimilijonas Saudargas
7/5 6/4
Žilvinas Mickus
6/4 7/5
Matas Kurmanskis
Vincentas Petrulevičius
Vincentas Petrulevičius
2/6 6/4 10/8
-
Adomas Česas
-
-
Emilis Jaškūnas
-
Kristianas Gulbinas
-
Adomas Česas
X
-
Emilis Jaškūnas
X
Kristianas Gulbinas
X
Adomas Česas
X
Kristianas Gulbinas
6/1 6/4
Adomas Česas
6/3 7/5
-
Emilis Jaškūnas
Emilis Jaškūnas
X

Merginos - U14

1-as etapas
Austėja Vasiliauskaitė
-
Ugnė Opulskytė
Greta Klimavičiūtė
Valerija Bogdevic
Paula Zalagaitytė
-
Viltė Vaitkevičiūtė
Gustė Šukytė
-
-
Julija Matuzonytė
-
Miriam Rozenstoka
-
Guoda Kubickaitė
Meda Nainytė
-
Martyna Vičinaitė
Elinga Jurgaitytė
Milė Cibulskytė
-
-
Gabrielė Rimkutė
Sandra Eglinskaitė
-
-
Iveta Oganauskaitė
GIrstė Varnaitė
Gabrielė Daugėlaitė
-
Teja Mikulytė
2-as etapas
Austėja Vasiliauskaitė
Ugnė Opulskytė
6/0 6/2
Paula Zalagaitytė
6/3 6/4
Viltė Vaitkevičiūtė
Gustė Šukytė
Julija Matuzonytė
Miriam Rozenstoka
Guoda Kubickaitė
Meda Nainytė
Elinga Jurgaitytė
6/2 6/0
Milė Cibulskytė
Gabrielė Rimkutė
Sandra Eglinskaitė
Iveta Oganauskaitė
GIrstė Varnaitė
Teja Mikulytė
Ketvirtfinalis
Ugnė Opulskytė
7/6(4) 1/6 10/7
Paula Zalagaitytė
7/5 6/4
Gustė Šukytė
6/0 6/3
Guoda Kubickaitė
6/2 6/1
Elinga Jurgaitytė
1/6 6/3 11/9
Gabrielė Rimkutė
6/3 6/0
Sandra Eglinskaitė
6/2 6/1
Teja Mikulytė
6/1 6/1
Pusfinalis
Paula Zalagaitytė
7/6(8) 6/0
Guoda Kubickaitė
6/1 6/0
Gabrielė Rimkutė
6/0 6/0
Teja Mikulytė
6/2 3/6 10/7
Finalas
Guoda Kubickaitė
7/6(4) 6/0
Gabrielė Rimkutė
6/4 1/6 10/4
Laimėtojas
Guoda Kubickaitė
6/7(4) 6/2 10/8

Merginos - U14 (paguodos turnyras)

Paula Zalagaitytė
Teja Mikulytė
Teja Mikulytė
6/1 6/1
Ugnė Opulskytė
Gustė Šukytė
Elinga Jurgaitytė
Sandra Eglinskaitė
Ugnė Opulskytė
6/2 2/6 10/7
Sandra Eglinskaitė
6/0 6/1
Sandra Eglinskaitė
6/2 6/4
Austėja Vasiliauskaitė
Viltė Vaitkevičiūtė
Julija Matuzonytė
Miriam Rozenstoka
Meda Nainytė
Milė Cibulskytė
Iveta Oganauskaitė
GIrstė Varnaitė
Austėja Vasiliauskaitė
6/3 7/5
Miriam Rozenstoka
6/1 6/3
Milė Cibulskytė
6/1 6/0
Iveta Oganauskaitė
6/1 7/6(0)
Austėja Vasiliauskaitė
6/1 6/2
Milė Cibulskytė
6/1 6/0
Austėja Vasiliauskaitė
6/1 6/1

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8, Šiauliai
Telefonas

+370 414 62776

El. paštas

administratore@siauliaitennis.lt

Svetainė

http://siauliaitennis.lt

Vienvietis kambarys

12 EUR

Dvivietis kambarys

24 EUR

Trivietis kambarys

36 EUR

Keturvietis kambarys

48 EUR

Dokumentai

tvarkaraščiai

Data Dokumentas
Data
2020 02 01
Dokumentas
TVARKARASTIS-sekmadienis.pdf

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
1558
Nr.
2
Žaidėjas
Julius Aleksandrovas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
844
Nr.
3
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
621
Nr.
4
Žaidėjas
Pijus Reklevičius
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
424
Nr.
5
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
214
Nr.
6
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
150
Nr.
7
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
105
Nr.
8
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
74
Nr.
9
Žaidėjas
Adomas Česas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
51
Nr.
10
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
46
Nr.
11
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
42
Nr.
12
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
37
Nr.
13
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
24

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
803
Nr.
2
Žaidėjas
Teja Mikulytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
391
Nr.
3
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
390
Nr.
4
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
314
Nr.
5
Žaidėjas
Gustė Šukytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
282
Nr.
6
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
254
Nr.
7
Žaidėjas
Sandra Eglinskaitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
217
Nr.
8
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
165
Nr.
9
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
149
Nr.
10
Žaidėjas
Meda Nainytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
125
Nr.
11
Žaidėjas
Paula Zalagaitytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
97
Nr.
12
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
88
Nr.
13
Žaidėjas
Elinga Jurgaitytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
76
Nr.
14
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
72
Nr.
15
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
50
Nr.
16
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
33
Nr.
17
Žaidėjas
Gabrielė Daugėlaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Všį "Teniso Treneris" ("Mtennis")
Reitingo taškai
22
Nr.
18
Žaidėjas
GIrstė Varnaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingo taškai
13
Nr.
19
Žaidėjas
Martyna Vičinaitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį "Teniso Treneris" ("Mtennis")
Reitingo taškai
10
Nr.
20
Žaidėjas
Greta Klimavičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai