Registruotis

Šiaulių miesto atviros jaunučių 12 metų ir jaunesnių pirmenybės (ATŠAUKTA)

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas dėl Korona viruso plitimo šis turnyras yra atšaukiamas. Dėl kitų renginių sekite informaciją Šiaulių teniso akademijos ir Lietuvos teniso sąjungos tinklalapiuose.

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Šiaulių teniso akademija

Adresas

Gardino g. 8

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2020m. kovo 20-22 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2020m. kovo 17 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2020m. kovo 18 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 03 20 10:00
1-a varžybų diena
2020 03 20
Prelim. paskutinė diena
2020 03 22
Mokestis, Eur
20

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 03 20 12:30
1-a varžybų diena
2020 03 20
Prelim. paskutinė diena
2020 03 22
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

-

Kontaktinis asmuo

Toma Švedarauskaitė

Telefonas

+370 602 30086

Faksas

+370 412 00264

El. paštas

toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt

svetainė

http://siauliaitennis.lt

Toma Švedarauskaitė

-
  • +370 602 30086
  • toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt
  • Gardino g. 8, Šiauliai

Gerda Lukjančukaitė

Teisėjas
  • +370 676 48064
  • g.lukjancukaite@gmail.com

Turnyro lentelė

Merginos - U12

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Vaikinai - U12

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8, Šiauliai
Telefonas

+370 414 62776

El. paštas

administratore@siauliaitennis.lt

Svetainė

http://siauliaitennis.lt

Vienvietis kambarys

12 EUR

Dvivietis kambarys

24 EUR

Trivietis kambarys

36 EUR

Keturvietis kambarys

48 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Nepatvirtinti dalyviai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
424
Nr.
2
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
340
Nr.
3
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
316
Nr.
4
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
180
Nr.
5
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Gimimo metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingo taškai
129
Nr.
6
Žaidėjas
Estera Sinušaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
86
Nr.
7
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
85
Nr.
8
Žaidėjas
Luknė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
44
Nr.
9
Žaidėjas
Rusnė Donėlaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
32
Nr.
10
Žaidėjas
Erika Misiūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
20
Nr.
11
Žaidėjas
Ugnė Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Vasarė Stanaitytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Auksė Pukėnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
475
Nr.
2
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
286
Nr.
3
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
248
Nr.
4
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
226
Nr.
5
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
221
Nr.
6
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
Tennis Space Academy
Reitingo taškai
160
Nr.
7
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
159
Nr.
8
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
80
Nr.
9
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
72
Nr.
10
Žaidėjas
Matas Bakšys
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
62
Nr.
11
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
52
Nr.
12
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
52
Nr.
13
Žaidėjas
Nojus Poška
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
12
Nr.
14
Žaidėjas
Juozas Juozapavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
12
Nr.
15
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
10
Nr.
16
Žaidėjas
Gabrielius Ivanovas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
10
Nr.
17
Žaidėjas
Arnas Viktoravičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Arnas Vasiliauskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Kristupas Guščius
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Donatas Laneckij
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Dominykas Merkys
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Kostas Gagilas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Išsibraukę dalyviai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
292