Registruotis

Šiaulių miesto atviros jaunučių 12 metų ir jaunesnių pirmenybės

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Šiaulių teniso akademija

Adresas

Gardino g. 8, Šiauliai

Kvalifikacijos diena

2019m. kovo 22 d.

Trukmė

2019m. kovo 22-24 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. kovo 18 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. kovo 20 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 22 10:30
1-a varžybų diena
2019 03 22
Prelim. paskutinė diena
2019 03 24
Mokestis, Eur
15

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 22 12:30
1-a varžybų diena
2019 03 22
Prelim. paskutinė diena
2019 03 24
Mokestis, Eur
15

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8, Šiauliai
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Mindaugas Šerepka

Telefonas

+370 672 11908

El. paštas

mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt

svetainė

http://siauliaitennis.lt

Mindaugas Šerepka

Turnyro direktorius
  • +370 672 11908
  • mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt
  • Gardino g. 8, Šiauliai

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Deividas Bandzevičius
-
-
Maksimilijonas Saudargas
Aleksandr Shishkanov
-
-
Gustas Leščinskas
Aleksei Tomm
-
Matas Kurmanskis
Andrei Lebedev
-
-
-
Lukas Smailys
Artur Gevorkjan
-
-
Kristianas Gulbinas
Ugnius Remeikis
-
-
Emilis Jaškūnas
Vincentas Petrulevičius
-
-
Lukas Stankus
Dovydas Gribulis
-
-
Žilvinas Mickus
2-as etapas
Deividas Bandzevičius
Maksimilijonas Saudargas
Aleksandr Shishkanov
Gustas Leščinskas
Aleksei Tomm
Matas Kurmanskis
5-3 1-4 10-5
-
Lukas Smailys
Artur Gevorkjan
Kristianas Gulbinas
Ugnius Remeikis
4-0 4-0
Emilis Jaškūnas
Vincentas Petrulevičius
Lukas Stankus
Dovydas Gribulis
Žilvinas Mickus
Ketvirtfinalis
Deividas Bandzevičius
4/0 4/1
Gustas Leščinskas
4/1 4/0
Aleksei Tomm
4/0 4/0
Lukas Smailys
4/2 4/0
Artur Gevorkjan
4/0 4/1
Ugnius Remeikis
5/3 5/3
Vincentas Petrulevičius
4/1 4/1
Žilvinas Mickus
4/0 4/1
Pusfinalis
Deividas Bandzevičius
6/2 7/5
Aleksei Tomm
6/0 6/0
Artur Gevorkjan
6/1 6/1
Žilvinas Mickus
6/1 6/1
Finalas
Aleksei Tomm
3/6 6/2 10/8
Artur Gevorkjan
6/7 (5) 7/5 10/5
Laimėtojas
Artur Gevorkjan
6/4 6/3

Merginos - U12

1-as etapas
Marta Krukauskaitė
-
-
Austėja Bridikytė
-
Ugnė Opulskytė
-
Julija Matuzonytė
Milė Cibulskytė
-
Ona Marcinkevičiūtė
Miriam Rozenstoka
Guoda Bogačkovaitė
Elizaveta Trukhacheva
-
Austėja Vasiliauskaitė
Viltė Vaitkevičiūtė
-
-
Guoda Kubickaitė
Karina Titenok
Iveta Oganauskaitė
-
Ugnė Vingytė
Diana Kaibara
-
Kseniy Kharina
-
Adelina Lacinova
-
-
Viltė Daukantaitė
2-as etapas
Marta Krukauskaitė
Austėja Bridikytė
Ugnė Opulskytė
6/0 6/0
Julija Matuzonytė
Milė Cibulskytė
Miriam Rozenstoka
6/2 6/2
Elizaveta Trukhacheva
6/1 6/3
Austėja Vasiliauskaitė
Viltė Vaitkevičiūtė
Guoda Kubickaitė
6/1 6/0
Karina Titenok
6/3 6/2
Ugnė Vingytė
Diana Kaibara
-
6/2 6/1
Adelina Lacinova
6/0 6/0
Viltė Daukantaitė
Ketvirtfinalis
Marta Krukauskaitė
6/2 6/0
Ugnė Opulskytė
4/6 7/6 (4) 11/9
Miriam Rozenstoka
neatvyko
Austėja Vasiliauskaitė
6/2 6/1
Guoda Kubickaitė
6/2 6/2
Ugnė Vingytė
6/1 6/0
Diana Kaibara
6/2 6/0
Adelina Lacinova
6/0 6/2
Pusfinalis
Marta Krukauskaitė
6/2 6/0
Austėja Vasiliauskaitė
6/1 6/1
Ugnė Vingytė
6/2 6/2
Adelina Lacinova
6/1 6/1
Finalas
Austėja Vasiliauskaitė
6/2 6/0
Adelina Lacinova
6/0 6/1
Laimėtojas
Adelina Lacinova
6/0 6/1

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8, Šiauliai
Telefonas

+370 414 62776

El. paštas

administratore@siauliaitennis.lt

Vienviečio kambario kaina

12 EUR

Dviviečio kambario kaina

24 EUR

Triviečio kambario kaina

26 EUR

Keturviečio kambario kaina

48 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aleksandr Shishkanov
Gimimo metai
2008
Organizacija
-
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aleksei Tomm
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Gustas Leščinskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Andrei Lebedev
Gimimo metai
2008
Organizacija
-
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovydas Gribulis
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Lukas Stankus
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovydas Gribulis
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingas
-

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Austėja Bridikytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Karina Titenok
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Adelina Lacinova
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kseniy Kharina
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Elizaveta Trukhacheva
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Diana Kaibara
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 03 25
Dokumentas
12 m. mergaičių lentelė
Data
2019 03 25
Dokumentas
12 m. berniukų lentelė