Registruotis

Šiaulių miesto atviros jaunučių 14 m. ir jaun. pirmenybės

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Šiaulių teniso akademija

Adresas

Gardino g. 8, Šiauliai

Kvalifikacijos diena

2019m. kovo 28 d.

Trukmė

2019m. kovo 28-31 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. kovo 25 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. kovo 27 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 28 17:00
1-a varžybų diena
2019 03 28
Prelim. paskutinė diena
2019 03 29
Mokestis, Eur
15
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 03 28 00:00
1-a varžybų diena
2019 03 28
Prelim. paskutinė diena
2019 03 31
Mokestis, Eur
0

Merginos - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 29 10:30
1-a varžybų diena
2019 03 29
Prelim. paskutinė diena
2019 03 31
Mokestis, Eur
15
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 29 00:00
1-a varžybų diena
2019 03 29
Prelim. paskutinė diena
2019 03 31
Mokestis, Eur
0

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8, Šiauliai
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Mindaugas Šerepka

Telefonas

+370 672 11908

El. paštas

mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt

svetainė

http://siauliaitennis.lt

Mindaugas Šerepka

Turnyro direktorius
  • +370 672 11908
  • mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt
  • Gardino g, 8

Turnyro lentelė

Vaikinai - U14

1-as etapas
Faustas Kuliušas
-
Julius Jasinskas
Denis Struk
-
Ignas Balčiūnas
Linas Plančiūnas
Dominykas Drulia
Benas Uldukis
-
Jonas Skierus
Leonardas Tarvydas
Ernestas Uziala
-
Nedas Mekuška
Augustas Vasiliauskas
Dovas Deršonas
Aleksei Tomm
Žilvinas Mickus
Augustas Gečiauskas
Rojus Gruzdas
Karolis Kudžma
-
Adomas Gedrimas
Maksim Sadovskij
Artur Gevorkjan
Kasparas Poška
Patrikas Freimantas
Rojus Mockus
Julius Aleksandrovas
-
Haroldas Kulnys
2-as etapas
Faustas Kuliušas
Denis Struk
62 61
Ignas Balčiūnas
61 61
Linas Plančiūnas
62 61
Benas Uldukis
Jonas Skierus
63 61
-
62 62
Augustas Vasiliauskas
61 60
Dovas Deršonas
62 62
Augustas Gečiauskas
62 60
Rojus Gruzdas
61 57 10-6
Adomas Gedrimas
Maksim Sadovskij
76(5) 76(4)
Kasparas Poška
61 60
Julius Aleksandrovas
76 62
Haroldas Kulnys
Ketvirtfinalis
Faustas Kuliušas
61 60
Linas Plančiūnas
76(4) 61
Benas Uldukis
63 62
Augustas Vasiliauskas
67(6) 63 10-6
Augustas Gečiauskas
61 76(3)
Adomas Gedrimas
62 63
Kasparas Poška
61 61
Haroldas Kulnys
60 60
Pusfinalis
Faustas Kuliušas
63 60
Benas Uldukis
62 75
Augustas Gečiauskas
75 60
Haroldas Kulnys
63 61
Finalas
Faustas Kuliušas
64 63
Haroldas Kulnys
62 60
Laimėtojas
Haroldas Kulnys
63 62

Merginos - U14

1-as etapas
Liepa Šataitė
-
-
Austėja Vasiliauskaitė
-
Meda Nainytė
-
Gabrielė Rimkutė
Narutė Mazurkevičiūtė
-
Paula Zalagaitytė
-
Viltė Vaitkevičiūtė
-
-
Tėja Mikulytė
Gustė Šukytė
-
Sandra Eglinskaitė
Elinga Jurgaitytė
-
Agota Juozapavičiūtė
-
Patricija Cechanavičiūtė
Simona Legačinskaitė
-
-
-
-
Elzė Petrauskytė
-
Gabrielė Vaškelytė
2-as etapas
Liepa Šataitė
-
16 75 10-5
Meda Nainytė
Gabrielė Rimkutė
Narutė Mazurkevičiūtė
Paula Zalagaitytė
Viltė Vaitkevičiūtė
Tėja Mikulytė
Gustė Šukytė
Sandra Eglinskaitė
Agota Juozapavičiūtė
Patricija Cechanavičiūtė
Simona Legačinskaitė
-
-
Gabrielė Vaškelytė
Ketvirtfinalis
Liepa Šataitė
60 60
Gabrielė Rimkutė
62 61
Narutė Mazurkevičiūtė
60 62
Tėja Mikulytė
63 64
Gustė Šukytė
76(1) 62
Patricija Cechanavičiūtė
61 61
Simona Legačinskaitė
60 60
Gabrielė Vaškelytė
62 60
Pusfinalis
Liepa Šataitė
60 60
Narutė Mazurkevičiūtė
57 63 10-7
Patricija Cechanavičiūtė
61 60
Gabrielė Vaškelytė
76(3) 61
Finalas
Liepa Šataitė
61 63
Patricija Cechanavičiūtė
62 60
Laimėtojas
Liepa Šataitė
61 62

Vaikinai - U14

1-as etapas
Faustas Kuliušas Adomas Gedrimas
- -
Ignas Balčiūnas -
- -
Jonas Skierus Augustas Gečiauskas
- -
Rojus Mockus Artur Gevorkjan
- -
Pusfinalis
- -
- -
- -
- -
Finalas
- -
- -
Laimėtojas
- -

Merginos - U14

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8, Šiauliai
Telefonas

+370 414 62776

El. paštas

administartore@siauliaitennis.lt

Vienviečio kambario kaina

12 EUR

Dviviečio kambario kaina

24 EUR

Triviečio kambario kaina

36 EUR

Keturviečio kambario kaina

48 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
1458
Nr.
2
Žaidėjas
Augustas Gečiauskas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
755
Nr.
3
Žaidėjas
Julius Aleksandrovas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
614
Nr.
4
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
586
Nr.
5
Žaidėjas
Jonas Skierus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
492
Nr.
6
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
423
Nr.
7
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
337
Nr.
8
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
218
Nr.
9
Žaidėjas
Linas Plančiūnas
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
177
Nr.
10
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
110
Nr.
11
Žaidėjas
Nedas Mekuška
Gimimo metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
107
Nr.
12
Žaidėjas
Patrikas Freimantas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
56
Nr.
13
Žaidėjas
Aleksei Tomm
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
23
Nr.
14
Žaidėjas
Benas Uldukis
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Denis Struk
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Ignas Balčiūnas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Adomas Gedrimas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Ernestas Uziala
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Maksim Sadovskij
Gimimo metai
2005
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Leonardas Tarvydas
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Faustas Kuliušas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Karolis Kudžma
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
23
Žaidėjas
Rojus Gruzdas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
24
Žaidėjas
Kasparas Poška
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
25
Žaidėjas
Julius Jasinskas
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
26
Žaidėjas
Rojus Mockus
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Liepa Šataitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
3244
Nr.
2
Žaidėjas
Patricija Cechanavičiūtė
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
1308
Nr.
3
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
596
Nr.
4
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
533
Nr.
5
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
380
Nr.
6
Žaidėjas
Tėja Mikulytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
355
Nr.
7
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
294
Nr.
8
Žaidėjas
Gustė Šukytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
264
Nr.
9
Žaidėjas
Sandra Eglinskaitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
204
Nr.
10
Žaidėjas
Meda Nainytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
105
Nr.
11
Žaidėjas
Elinga Jurgaitytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
56
Nr.
12
Žaidėjas
Paula Zalagaitytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
25
Nr.
13
Žaidėjas
Agota Juozapavičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
6
Nr.
14
Žaidėjas
Simona Legačinskaitė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Elzė Petrauskytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Narutė Mazurkevičiūtė
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Gabrielė Vaškelytė
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 04 01
Dokumentas
14m. merginu dvejetu lentele
Data
2019 04 01
Dokumentas
14m. vaikinu dvejetu lentele
Data
2019 04 01
Dokumentas
14m. merginos
Data
2019 04 01
Dokumentas
14m. vaikinai