Registruotis

Šiaulių teniso akademijos taurė

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

-

Adresas

Gardino g. 8

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. gruodžio 5-8 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. gruodžio 2 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. gruodžio 4 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur

Merginos - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 12 05 00:00
1-a varžybų diena
2019 12 05
Prelim. paskutinė diena
2019 12 07
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Vaikinai - U14

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 12 05 00:00
1-a varžybų diena
2019 12 05
Prelim. paskutinė diena
2019 12 07
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.

Merginos - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Vaikinai - U14

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Šiaulių teniso akademija

Gardino g. 8
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Mindaugas Šerepka

Telefonas

+370 672 11908

El. paštas

mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt

Mindaugas Šerepka

Turnyro direktorius
  • +370 672 11908
  • mindaugas.serepka@siauliaitennis.lt
  • Gardino g. 8, Šiauliai

Tomas Kirstukas

Teisėjas
  • +370 682 44645
  • tomas@siauliaitennis.lt

Turnyro lentelė

Merginos - U14

1-as etapas
Austėja Vasiliauskaitė
-
Elinga Jurgaitytė
Gustė Šukytė
Gabrielė Rimkutė
-
Guoda Bogačkovaitė
Julija Matuzonytė
Viltė Vaitkevičiūtė
Paula Zalagaitytė
Milė Cibulskytė
Tėja Mikulytė
Guoda Kubickaitė
Meda Nainytė
-
Ugnė Vingytė
Ketvirtfinalis
Austėja Vasiliauskaitė
Gustė Šukytė
6-1 6-2
Gabrielė Rimkutė
Julija Matuzonytė
6-0 6-4
Viltė Vaitkevičiūtė
6-3 6-2
Tėja Mikulytė
6-2 6-2
Guoda Kubickaitė
6-1 6-1
Ugnė Vingytė
Pusfinalis
Austėja Vasiliauskaitė
3-6 6-2 10-6
Gabrielė Rimkutė
6-0 6-0
Tėja Mikulytė
6-3 3-0 ats. dėl ligos
Ugnė Vingytė
6-3 6-1
Finalas
Gabrielė Rimkutė
7-6(7) 7-6(7)
Ugnė Vingytė
6-1 7-6(5)
Laimėtojas
Ugnė Vingytė
6-3 6-4

Vaikinai - U14

1-as etapas
Faustas Kuliušas
-
Maksimilijonas Saudargas
Matas Kurmanskis
Dovas Deršonas
Rojus Gruzdas
Ignas Balčiūnas
Deividas Bandzevičius
Arnas Urbonavičius
Lukas Smailys
Ričardas Rybakas
Kasparas Poška
Dominykas Drulia
Nedas Mekuška
-
Augustas Gečiauskas
Ketvirtfinalis
Faustas Kuliušas
Maksimilijonas Saudargas
6-0 6-2
Dovas Deršonas
6-0 6-0
Ignas Balčiūnas
6-2 6-1
Arnas Urbonavičius
6-3 6-2
Kasparas Poška
6-2 6-2
Dominykas Drulia
6-1 6-0
Augustas Gečiauskas
Pusfinalis
Faustas Kuliušas
6-1 7-5
Ignas Balčiūnas
6-3 2-6 10-4
Kasparas Poška
6-1 6-1
Augustas Gečiauskas
6-1 6-2
Finalas
Faustas Kuliušas
6-2 6-4
Kasparas Poška
6-1 7-5
Laimėtojas
Faustas Kuliušas
6-1 6-1

Vaikinai - U14

1-as etapas
Augustas Gečiauskas Dovas Deršonas
- -
Kasparas Poška Arnas Urbonavičius
Maksimilijonas Saudargas Matas Kurmanskis
Ričardas Rybakas Deividas Bandzevičius
Dominykas Drulia Nedas Mekuška
- -
Faustas Kuliušas Ignas Balčiūnas
Pusfinalis
Augustas Gečiauskas Dovas Deršonas
Kasparas Poška Arnas Urbonavičius
6-3 6-4
Dominykas Drulia Nedas Mekuška
6-0 6-3
Faustas Kuliušas Ignas Balčiūnas
Finalas
Augustas Gečiauskas Dovas Deršonas
6-3 6-1
Faustas Kuliušas Ignas Balčiūnas
6-2 6-2
Laimėtojas
Faustas Kuliušas Ignas Balčiūnas
6-1 6-1

Merginos - U14

1-as etapas
Ugnė Vingytė Austėja Vasiliauskaitė
- -
Gustė Šukytė Guoda Kubickaitė
- -
Meda Nainytė Elinga Jurgaitytė
Julija Matuzonytė Guoda Bogačkovaitė
- -
Tėja Mikulytė Gabrielė Rimkutė
Pusfinalis
Ugnė Vingytė Austėja Vasiliauskaitė
Gustė Šukytė Guoda Kubickaitė
Meda Nainytė Elinga Jurgaitytė
6-1 6-4
Tėja Mikulytė Gabrielė Rimkutė
Finalas
Ugnė Vingytė Austėja Vasiliauskaitė
6-1 6-3
Tėja Mikulytė Gabrielė Rimkutė
6-1 6-3
Laimėtojas
Tėja Mikulytė Gabrielė Rimkutė
6-3 6-1

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
500
Nr.
2
Žaidėjas
Ugnė Vingytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
433
Nr.
3
Žaidėjas
Gabrielė Rimkutė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
364
Nr.
4
Žaidėjas
Tėja Mikulytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
341
Nr.
5
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
270
Nr.
6
Žaidėjas
Gustė Šukytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
264
Nr.
7
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
121
Nr.
8
Žaidėjas
Meda Nainytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
105
Nr.
9
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
92
Nr.
10
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
73
Nr.
11
Žaidėjas
Elinga Jurgaitytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
44
Nr.
12
Žaidėjas
Paula Zalagaitytė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
25
Nr.
13
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
7

Nepatvirtinti dalyviai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Vaikinai - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U14

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai