Registruotis

Šiaulių teniso akademijos taurė

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Šiaulių teniso akademija

Adresas

Gardino g. 8

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. lapkričio 7-10 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. lapkričio 4 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. lapkričio 6 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 11 07 09:00
1-a varžybų diena
2019 11 07
Prelim. paskutinė diena
2019 11 10
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 11 07 00:00
1-a varžybų diena
2019 11 07
Prelim. paskutinė diena
2019 11 10
Mokestis, Eur
-

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 11 07 11:00
1-a varžybų diena
2019 11 07
Prelim. paskutinė diena
2019 11 10
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 11 07 00:00
1-a varžybų diena
2019 11 07
Prelim. paskutinė diena
2019 11 10
Mokestis, Eur
-

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Šiauliai

Gardino g. 8
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Toma Švedarauskaitė

Telefonas

+370 414 53412

El. paštas

toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt

Toma Švedarauskaitė

Turnyro direktorė
  • +370 414 53412
  • toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt
  • Gardino g. 8, Šiauliai

Rita Romencovienė

Teisėjas
  • +370
  • rita@siauliaitennis.lt

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Žilvinas Mickus
-
Adas Pesliokas
Artemij Salomatin
Juozas Juozapavičius
Kostas Gagilas
-
Aivijus Klupšas
Ugnius Remeikis
-
Arnas Viktoravičius
-
Albertas Kukalevskij
Arijus Graževičius
-
Maksimilijonas Saudargas
Artur Gevorkjan
-
Dominykas Grušas
Aistis Kiaunė
Nojus Mašalas
Benas Jašinskas
-
Lukas Smailys
Kevinas Pumputis
-
Gabrielius Ivanovas
Donatas Laneckij
Augustas Vasiliauskas
Matas Kurmanskis
-
Deividas Bandzevičius
2-as etapas
Žilvinas Mickus
Artemij Salomatin
5-7 7-5 6-2
Juozas Juozapavičius
6-2 6-3
Aivijus Klupšas
Ugnius Remeikis
Arnas Viktoravičius
Albertas Kukalevskij
4-6 6-0 6-1
Maksimilijonas Saudargas
Artur Gevorkjan
Dominykas Grušas
7-5 6-3
Benas Jašinskas
6-2 6-3
Lukas Smailys
Kevinas Pumputis
Gabrielius Ivanovas
6-2 6-2
Matas Kurmanskis
6-0 6-0
Deividas Bandzevičius
6-1 6-4
Ketvirtfinalis
Žilvinas Mickus
6-4 6-2
Aivijus Klupšas
6-0 6-0
Ugnius Remeikis
6-2 6-0
Maksimilijonas Saudargas
6-0 6-2
Artur Gevorkjan
6-4 6-1
Lukas Smailys
6-4 6-2
Kevinas Pumputis
6-2 6-3
Deividas Bandzevičius
6-2 6-2
Pusfinalis
Žilvinas Mickus
6-0 6-1
Ugnius Remeikis
3-6 6-0 6-2
Artur Gevorkjan
6-3 6-1
Deividas Bandzevičius
6-3 6-3
Finalas
Žilvinas Mickus
6-2 6-0
Artur Gevorkjan
6-3 6-3
Laimėtojas
Žilvinas Mickus
6-2 6-0

Merginos - U12

1-as etapas
Guoda Kubickaitė
-
Rusnė Donėlaitė
-
Liepa Galvelytė
-
Alexandra Bayuschenko
-
Marta Krukauskaitė
-
Deina Ščipokaitė
Beatričė Balsytė
Emilija Lebedevaite
-
-
Valerija Bogdevic
Julija Matuzonytė
-
Luknė Vaitkevičiūtė
GIrstė Varnaitė
Mėta Karčemarskaitė
Roneta Kačinskaitė
-
Ugnė Opulskytė
Estera Sinušaitė
-
Ugnė Vasiliauskaitė
-
-
Lėja Blinkevičiūtė
-
Iveta Oganauskaitė
2-as etapas
Guoda Kubickaitė
Rusnė Donėlaitė
Liepa Galvelytė
Alexandra Bayuschenko
Marta Krukauskaitė
Deina Ščipokaitė
6-4 7-6 (5)
Emilija Lebedevaite
Valerija Bogdevic
Julija Matuzonytė
Luknė Vaitkevičiūtė
Roneta Kačinskaitė
Ugnė Opulskytė
Estera Sinušaitė
Ugnė Vasiliauskaitė
Lėja Blinkevičiūtė
6-3 6-0
Iveta Oganauskaitė
Ketvirtfinalis
Guoda Kubickaitė
6-0 6-0
Alexandra Bayuschenko
6-3 6-3
Marta Krukauskaitė
6-4 6-1
Valerija Bogdevic
6-1 6-1
Julija Matuzonytė
6-2 6-1
Ugnė Opulskytė
6-1 6-0
Estera Sinušaitė
4-6 6-3 6-0
Iveta Oganauskaitė
6-0 6-0
Pusfinalis
Alexandra Bayuschenko
6-2 6-1
Valerija Bogdevic
6-3 6-2
Julija Matuzonytė
6-2 6-4
Iveta Oganauskaitė
6-0 6-0
Finalas
Alexandra Bayuschenko
6-3 6-0
Iveta Oganauskaitė
4-6 6-4 6-0
Laimėtojas
Alexandra Bayuschenko
6-1 6-1

Vaikinai - U12

1-as etapas
Deividas Bandzevičius Aivijus Klupšas
- -
- -
Gabrielius Ivanovas Juozas Juozapavičius
Benas Jašinskas Kevinas Pumputis
- -
Artemij Salomatin Adas Pesliokas
Aistis Kiaunė Albertas Kukalevskij
Nojus Mašalas Arnas Viktoravičius
Donatas Laneckij Kostas Gagilas
- -
Maksimilijonas Saudargas Ugnius Remeikis
- -
- Matas Kurmanskis
- -
Žilvinas Mickus Artur Gevorkjan
Ketvirtfinalis
Deividas Bandzevičius Aivijus Klupšas
Gabrielius Ivanovas Juozas Juozapavičius
Benas Jašinskas Kevinas Pumputis
Aistis Kiaunė Albertas Kukalevskij
4-6 6-3 10-8
Donatas Laneckij Kostas Gagilas
6-3 4-5 ats.
Maksimilijonas Saudargas Ugnius Remeikis
- Matas Kurmanskis
Žilvinas Mickus Artur Gevorkjan
Pusfinalis
Deividas Bandzevičius Aivijus Klupšas
6-0 6-1
Benas Jašinskas Kevinas Pumputis
6-3 6-3
Maksimilijonas Saudargas Ugnius Remeikis
6-1 6-0
Žilvinas Mickus Artur Gevorkjan
6-2 6-2
Finalas
Deividas Bandzevičius Aivijus Klupšas
6-0 6-4
Žilvinas Mickus Artur Gevorkjan
6-2 6-4
Laimėtojas
Žilvinas Mickus Artur Gevorkjan
6-7(0) 6-2

Merginos - U12

1-as etapas
Guoda Kubickaitė Valerija Bogdevic
Estera Sinušaitė Rusnė Donėlaitė
Liepa Galvelytė Iveta Oganauskaitė
Lėja Blinkevičiūtė Deina Ščipokaitė
Emilija Lebedevaite GIrstė Varnaitė
Roneta Kačinskaitė Luknė Vaitkevičiūtė
Beatričė Balsytė Mėta Karčemarskaitė
Marta Krukauskaitė Julija Matuzonytė
Pusfinalis
Guoda Kubickaitė Valerija Bogdevic
Liepa Galvelytė Iveta Oganauskaitė
3-6 6-2 10-7
Emilija Lebedevaite GIrstė Varnaitė
Marta Krukauskaitė Julija Matuzonytė
6-4 6-1
Finalas
Guoda Kubickaitė Valerija Bogdevic
6-2 6-4
Marta Krukauskaitė Julija Matuzonytė
6-2 6-4
Laimėtojas
Guoda Kubickaitė Valerija Bogdevic
6-3 7-6(3)

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Gimimo metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Adas Pesliokas
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Juozas Juozapavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kostas Gagilas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arnas Viktoravičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arijus Graževičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Nojus Mašalas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
ISLANDIJOS 9, UAB
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Gabrielius Ivanovas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Donatas Laneckij
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Augustas Vasiliauskas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Išsibraukę dalyviai

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Artemij Salomatin
Gimimo metai
2007
Organizacija
-
Reitingas
-

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas