Registruotis

Super Viva Cup Palanga Open 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Palangos teniso mokykla "Mano tenisas"

Adresas

Gėlių a.3, Palanga

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. birželio 29-30 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. birželio 24 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. birželio 26 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 06 29 10:30
1-a varžybų diena
2019 06 29
Prelim. paskutinė diena
2019 06 30
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 06 29 10:30
1-a varžybų diena
2019 06 29
Prelim. paskutinė diena
2019 06 30
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
4
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

Turnyras vyks Palangos sporto centro teniso kortų bazėje (Gėlių a.3) ant GRUNTO DANGOS (buvę Palangos Centriniai kortai).

Taip pat atsirado galimybė apsigyvendinimui viešbutyje “Tenisas” (šalia teniso kortų). Dėl apsigyvenimo kreiptis +370 61680383 Turnyro dalyviai registracijos metu privalo pateikti galiojantį sveikatos pažymėjimą

PRC "Pušynas" teniso aikštynas

Gėlių a.3, Palanga
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Arunas Grigalauskas

Telefonas

+370 698 23021

El. paštas

info@palangatennis.lt

svetainė

http://palangatennis.lt

Julija Valachavičienė

Turnyro direktorius
  • +370 698 23021
  • info@palangatennis.lt
  • Zveju 11, Palanga

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Jonas Skierus
Vincentas Petrulevičius
Herkus Zykus
Lukas Smailys
Jokūbas Mockus
Maksimilijonas Saudargas
Kristianas Gulbinas
Aleksandr Shishkanov
Rojus Pauža
Kaj Pirogov
Aistis Kiaunė
Ričardas Rybakas
Albertas Kukalevskij
Aivijus Klupšas
Adomas Česas
Deividas Bandzevičius
Ketvirtfinalis
Jonas Skierus
6-1 6-3
Lukas Smailys
6-0 6-2
Jokūbas Mockus
6-0 6-1
Kristianas Gulbinas
1-6 6-0 18-16
Kaj Pirogov
6-3 6-0
Ričardas Rybakas
6-3 6-1
Aivijus Klupšas
6-4 6-1
Deividas Bandzevičius
6-1 6-1
Pusfinalis
Jonas Skierus
6-0 6-4
Jokūbas Mockus
6-7 6-0 10-2
Ričardas Rybakas
6-0 6-0
Deividas Bandzevičius
6-1 6-2
Finalas
Jonas Skierus
6-4 6-3
Ričardas Rybakas
1-6 6-2 10-6
Laimėtojas
Jonas Skierus
6-3 6-0

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Daukantaitė
-
Laura Klavina
Austėja Bridikytė
Guoda Kubickaitė
Iveta Oganauskaitė
Ugnė Opulskytė
Kseniy Kharina
-
Guoda Bogačkovaitė
Ona Marcinkevičiūtė
Julija Matuzonytė
Elizabete Marta Hamitova
-
Evelina Poikane
Viltė Vaitkevičiūtė
Ketvirtfinalis
Viltė Daukantaitė
Laura Klavina
6-0 6-0
Guoda Kubickaitė
6-2 6-1
Ugnė Opulskytė
6-2 6-1
Guoda Bogačkovaitė
7-5 6-4
Julija Matuzonytė
6-1 6-0
-
6-4 3-6 10-7
Viltė Vaitkevičiūtė
6-2 6-4
Pusfinalis
Laura Klavina
6-2 6-4
Guoda Kubickaitė
6-2 6-1
Julija Matuzonytė
7-6(5) 6-1
Viltė Vaitkevičiūtė
6-2 6-2
Finalas
Laura Klavina
6-1 7-5
Viltė Vaitkevičiūtė
6-2 6-4
Laimėtojas
Laura Klavina
6-3 6-4

Vaikinai - U12

1-as etapas
Jonas Skierus Adomas Česas
- -
Vincentas Petrulevičius Aivijus Klupšas
Lukas Smailys Maksimilijonas Saudargas
Herkus Zykus Albertas Kukalevskij
Aistis Kiaunė -
- -
Deividas Bandzevičius Jokūbas Mockus
Pusfinalis
Jonas Skierus Adomas Česas
Vincentas Petrulevičius Aivijus Klupšas
7-6 2-6 10-3
Aistis Kiaunė -
7-5 6-2
Deividas Bandzevičius Jokūbas Mockus
Finalas
Jonas Skierus Adomas Česas
6-2 7-5
Deividas Bandzevičius Jokūbas Mockus
6-1 6-0
Laimėtojas
Deividas Bandzevičius Jokūbas Mockus
6-2 7-5

Merginos - U12

1-as etapas
Iveta Oganauskaitė Viltė Daukantaitė
Guoda Bogačkovaitė Julija Matuzonytė
Laura Klavina Evelina Poikane
Austėja Bridikytė Ugnė Opulskytė
Finalas
Iveta Oganauskaitė Viltė Daukantaitė
6-4 6-3
Laura Klavina Evelina Poikane
6-2 6-2
Laimėtojas
Laura Klavina Evelina Poikane
6-4 6-2

Tenisas

Gėlių a.3, Palanga
Telefonas

+370 616 80383

El. paštas

hidrana19@gmail.com

Dviviečio kambario kaina

45 EUR

Kita informacija

Turnyras vyks Palangos sporto centro teniso kortų bazėje (Gėlių a.3) ant GRUNTO DANGOS (buvę Palangos Centriniai kortai).

Taip pat atsirado galimybė apsigyvendinimui viešbutyje “Tenisas” (šalia teniso kortų). Dėl apsigyvenimo kreiptis +370 61680383 Turnyro dalyviai registracijos metu privalo pateikti galiojantį sveikatos pažymėjimą

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
475
Nr.
2
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
242
Nr.
3
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
197
Nr.
4
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
190
Nr.
5
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
170
Nr.
7
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
104
Nr.
8
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
76
Nr.
9
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
42
Nr.
10
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
42
Nr.
11
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
30
Nr.
12
Žaidėjas
Rojus Pauža
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
24
Nr.
13
Žaidėjas
Rojus Pauža
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
24
Nr.
14
Žaidėjas
Ričardas Rybakas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Aleksandr Shishkanov
Gimimo metai
2008
Organizacija
-
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Jonas Skierus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Adomas Česas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Laura Klavina
Gimimo metai
2008
Organizacija
Palangos teniso mokykla "Mano tenisas"
Reitingo taškai
0

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
2
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
440
Nr.
3
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
310
Nr.
4
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
138
Nr.
5
Žaidėjas
Elizabete Marta Hamitova
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
96
Nr.
6
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
44
Nr.
7
Žaidėjas
Evelina Poikane
Gimimo metai
2008
Organizacija
Palangos teniso mokykla "Mano tenisas"
Reitingo taškai
25
Nr.
8
Žaidėjas
Viltė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Kseniy Kharina
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Austėja Bridikytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 07 01
Dokumentas
U12 rezultatai (jaunutės)
Data
2019 07 01
Dokumentas
U12 dvejetai
Data
2019 07 04
Dokumentas
U12 rezultatai (jaunučiai)