Registruotis

Teniso erdvės taurė 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

UAB "Teniso erdvė"

Adresas

Žirgų g. 1, Gineitiškės

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. spalio 5-6 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. rugsėjo 29 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. spalio 2 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 10 05 00:00
1-a varžybų diena
2019 10 05
Prelim. paskutinė diena
2019 10 06
Mokestis, Eur
20

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 10 05 12:00
1-a varžybų diena
2019 10 05
Prelim. paskutinė diena
2019 10 06
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Teniso erdvė

Žirgų g. 1, Gineitiškės
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Beata Zykienė

Telefonas

+370 616 38821

El. paštas

beata@tenisoerdve.lt

Violeta Semaškienė

Turnyro direktorė
  • +370 616 38821
  • info@tenisoerdve.lt
  • Žirgų g. 1 , Gineitiškės

Beata Zykienė

Teisėjas
  • 861638821
  • beata@rentinys.lt

Turnyro lentelė

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Vaitkevičiūtė
Marta Krukauskaitė
Guoda Bogačkovaitė
Estera Sinušaitė
Guoda Kubickaitė
Liepa Galvelytė
Emilija Lebedevaite
Roneta Kačinskaitė
Katsiaryna Dubik
Julija Matuzonytė
Miriam Rozenstoka
Iveta Oganauskaitė
Valerija Bogdevic
Mėta Karčemarskaitė
Lėja Blinkevičiūtė
Milė Cibulskytė
Ketvirtfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
6-2 6-0
Estera Sinušaitė
6-1 6-3
Guoda Kubickaitė
6-3 6-3
Emilija Lebedevaite
6-4 6-1
Julija Matuzonytė
4-6 6-3 ats. dėl traumos
Miriam Rozenstoka
6-4 4-6 10-5
Valerija Bogdevic
6-2 6-0
Milė Cibulskytė
6-1 6-0
Pusfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
6-1 6-0
Guoda Kubickaitė
6-3 6-2
Miriam Rozenstoka
6-2 6-0
Milė Cibulskytė
6-3 6-2
Finalas
Guoda Kubickaitė
7-6 (1) 6-2
Milė Cibulskytė
6-0 7-5
Laimėtojas
Milė Cibulskytė
7-6(3) 0-6 11-9

Vaikinai - U12

1-as etapas
Žilvinas Mickus
Matas Bakšys
Augustas Liaučius
Aistis Kiaunė
Lukas Smailys
Ugnius Remeikis
Vincentas Petrulevičius
Herkus Zykus
Albertas Kukalevskij
Benas Jašinskas
Aivijus Klupšas
Adomas Česas
Kevinas Pumputis
Maksimilijonas Saudargas
Kaj Pirogov
Ričardas Rybakas
Ketvirtfinalis
Žilvinas Mickus
6-2 6-1
Augustas Liaučius
6-1 7-6(3)
Lukas Smailys
6-4 6-2
Vincentas Petrulevičius
6-0 1-6 10-1
Benas Jašinskas
6-4 7-5
Adomas Česas
6-4 6-1
Maksimilijonas Saudargas
6-2 6-1
Ričardas Rybakas
6-1 6-0
Pusfinalis
Žilvinas Mickus
6-0 6-3
Lukas Smailys
7-6 (4) 6-0
Adomas Česas
6-4 6-0
Ričardas Rybakas
6-1 6-4
Finalas
Žilvinas Mickus
6-1 6-4
Ričardas Rybakas
6-4 6-0
Laimėtojas
Žilvinas Mickus
6-4 6-3

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Gimimo metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Katsiaryna Dubik
Gimimo metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Matas Bakšys
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Augustas Liaučius
Gimimo metai
2007
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
ISLANDIJOS 9, UAB
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Adomas Česas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ričardas Rybakas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Išsibraukę dalyviai

Merginos - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas