Registruotis

Teniso erdvės taurė 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

UAB "Teniso erdvė"

Adresas

Žirgų g. 1, Gineitiškės

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. spalio 5-6 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. rugsėjo 29 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. spalio 2 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 10 05 00:00
1-a varžybų diena
2019 10 05
Prelim. paskutinė diena
2019 10 06
Mokestis, Eur
20

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 10 05 12:00
1-a varžybų diena
2019 10 05
Prelim. paskutinė diena
2019 10 06
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Teniso erdvė

Žirgų g. 1, Gineitiškės
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Beata Zykienė

Telefonas

+370 616 38821

El. paštas

beata@tenisoerdve.lt

Violeta Semaškienė

Turnyro direktorė
  • +370 616 38821
  • info@tenisoerdve.lt
  • Žirgų g. 1 , Gineitiškės

Beata Zykienė

Teisėjas
  • 861638821
  • beata@rentinys.lt

Turnyro lentelė

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Vaitkevičiūtė
Marta Krukauskaitė
Guoda Bogačkovaitė
Estera Sinušaitė
Guoda Kubickaitė
Liepa Galvelytė
Emilija Lebedevaite
Roneta Kačinskaitė
Katsiaryna Dubik
Julija Matuzonytė
Miriam Rozenstoka
Iveta Oganauskaitė
Valerija Bogdevic
Mėta Karčemarskaitė
Lėja Blinkevičiūtė
Milė Cibulskytė
Ketvirtfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
6-2 6-0
Estera Sinušaitė
6-1 6-3
Guoda Kubickaitė
6-3 6-3
Emilija Lebedevaite
6-4 6-1
Julija Matuzonytė
4-6 6-3 ats. dėl traumos
Miriam Rozenstoka
6-4 4-6 10-5
Valerija Bogdevic
6-2 6-0
Milė Cibulskytė
6-1 6-0
Pusfinalis
Viltė Vaitkevičiūtė
6-1 6-0
Guoda Kubickaitė
6-3 6-2
Miriam Rozenstoka
6-2 6-0
Milė Cibulskytė
6-3 6-2
Finalas
Guoda Kubickaitė
7-6 (1) 6-2
Milė Cibulskytė
6-0 7-5
Laimėtojas
Milė Cibulskytė
7-6(3) 0-6 11-9

Vaikinai - U12

1-as etapas
Žilvinas Mickus
Matas Bakšys
Augustas Liaučius
Aistis Kiaunė
Lukas Smailys
Ugnius Remeikis
Vincentas Petrulevičius
Herkus Zykus
Albertas Kukalevskij
Benas Jašinskas
Aivijus Klupšas
Adomas Česas
Kevinas Pumputis
Maksimilijonas Saudargas
Kaj Pirogov
Ketvirtfinalis
Žilvinas Mickus
6-2 6-1
Augustas Liaučius
6-1 7-6(3)
Lukas Smailys
6-4 6-2
Vincentas Petrulevičius
6-0 1-6 10-1
Benas Jašinskas
6-4 7-5
Adomas Česas
6-4 6-1
Maksimilijonas Saudargas
6-2 6-1
6-1 6-0
Pusfinalis
Žilvinas Mickus
6-0 6-3
Lukas Smailys
7-6 (4) 6-0
Adomas Česas
6-4 6-0
6-1 6-4
Finalas
Žilvinas Mickus
6-1 6-4
6-4 6-0
Laimėtojas
Žilvinas Mickus
6-4 6-3

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Milė Cibulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
553
Nr.
2
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
329
Nr.
3
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
316
Nr.
4
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
180
Nr.
5
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Gimimo metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingo taškai
129
Nr.
6
Žaidėjas
Katsiaryna Dubik
Gimimo metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
100
Nr.
7
Žaidėjas
Estera Sinušaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
86
Nr.
8
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
85
Nr.
9
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
56
Nr.
10
Žaidėjas
Mėta Karčemarskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Reitingo taškai
34
Nr.
11
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Miriam Rozenstoka
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Iveta Oganauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Lėja Blinkevičiūtė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
292
Nr.
2
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
286
Nr.
3
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
248
Nr.
4
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
221
Nr.
5
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
Tennis Space Academy
Reitingo taškai
160
Nr.
6
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
159
Nr.
7
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
104
Nr.
8
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
72
Nr.
9
Žaidėjas
Matas Bakšys
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
62
Nr.
10
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
52
Nr.
11
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
10
Nr.
12
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Augustas Liaučius
Gimimo metai
2007
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Adomas Česas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Gimimo metai
-
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai