Registruotis

Teniso erdvės taurė 2020 U12

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

UAB "Teniso erdvė"

Adresas

Žirgų g. 1, Gineitiškės

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

2020m. sausio 24 d.

Trukmė

2020m. sausio 24-26 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2020m. sausio 20 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2020m. sausio 22 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 01 24 09:00
1-a varžybų diena
2020 01 24
Prelim. paskutinė diena
2020 01 26
Mokestis, Eur
20

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 01 24 12:30
1-a varžybų diena
2020 01 24
Prelim. paskutinė diena
2020 01 26
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
Registracija iki 13 val.
Paguodos turn.
Taip

Teniso erdvės aikštynas

Žirgų g. 1, Gineitiškės
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Asta Pauliukaitė

Telefonas

+370 699 81672

El. paštas

info@tenisoerdve.lt

svetainė

http://www.tenisoerdve.lt/

Asta Pauliukaitė

turnyro direktorė
  • +370 699 81672
  • info@tenisoerdve.lt
  • Žirgų g. 1, Gineitiškės

Beata Zykienė

Teisėjas
  • 861638821
  • beata@rentinys.lt

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Deividas Bandzevičius
Aistis Kiaunė
Lukas Dudonis
Dovydas Goštautas
Adomas Babelis
Albertas Kukalevskij
Matas Bakšys
Kristianas Gulbinas
Lukas Smailys
Grantas Pikūnas
Matas Kurmanskis
Justas Tikuišis
Arnas Vasiliauskas
Dominykas Grušas
Nojus Poška
Kevinas Pumputis
Benas Jašinskas
Juozas Juozapavičius
Gordonas Voišnis
Kaj Pirogov
Herkus Zykus
Lukas Stankus
Donatas Laneckij
Maksimilijonas Saudargas
Aivijus Klupšas
Ignas Radzevičius
Gabrielius Ivanovas
Jokūbas Veselis
Alexander Astapov
Kristupas Guščius
Mindaugas Beiga
Ugnius Remeikis
2-as etapas
Deividas Bandzevičius
63 60
Lukas Dudonis
60 60
Albertas Kukalevskij
63 62
Kristianas Gulbinas
60 63
Lukas Smailys
60 60
Matas Kurmanskis
61 61
Dominykas Grušas
61 60
Kevinas Pumputis
61 61
Benas Jašinskas
61 60
Kaj Pirogov
60 62
Lukas Stankus
75 64
Maksimilijonas Saudargas
60 60
Aivijus Klupšas
61 61
Gabrielius Ivanovas
61 60
Alexander Astapov
60 60
Ugnius Remeikis
60 60
Ketvirtfinalis
Deividas Bandzevičius
60 61
Kristianas Gulbinas
57 75 10/8
Lukas Smailys
61 62
Kevinas Pumputis
75 63
Benas Jašinskas
63 64
Lukas Stankus
62 36 10/8
Aivijus Klupšas
62 63
Alexander Astapov
62 63
Pusfinalis
Deividas Bandzevičius
57 75 10/5
Lukas Smailys
60 61
Benas Jašinskas
60 63
Aivijus Klupšas
64 63
Finalas
Deividas Bandzevičius
63 64
Aivijus Klupšas
46 62 10/4
Laimėtojas
Deividas Bandzevičius
62 63

Vaikinai - U12 (paguodos turnyras)

Lukas Smailys
Benas Jašinskas
Lukas Smailys
60 60
Kristianas Gulbinas
Kevinas Pumputis
Lukas Stankus
Alexander Astapov
Kevinas Pumputis
36 64 10/6
Alexander Astapov
62 61
Alexander Astapov
61 64
Lukas Dudonis
Albertas Kukalevskij
Matas Kurmanskis
Dominykas Grušas
Kaj Pirogov
Maksimilijonas Saudargas
Gabrielius Ivanovas
Ugnius Remeikis
Lukas Dudonis
61 63
Dominykas Grušas
63 46 12/10
Maksimilijonas Saudargas
61 60
Ugnius Remeikis
61 20(ats.)
Lukas Dudonis
62 62
Maksimilijonas Saudargas
ats. dėl ligos
Maksimilijonas Saudargas
62 76(2)
Aistis Kiaunė
Dovydas Goštautas
Adomas Babelis
Matas Bakšys
Grantas Pikūnas
Justas Tikuišis
Arnas Vasiliauskas
Nojus Poška
Juozas Juozapavičius
-
Herkus Zykus
Donatas Laneckij
Ignas Radzevičius
Jokūbas Veselis
-
Mindaugas Beiga
Aistis Kiaunė
41 45(4) 12/10
Matas Bakšys
40 41
Grantas Pikūnas
40 40
Nojus Poška
40 40
Juozas Juozapavičius
X
Herkus Zykus
40 54(4)
Ignas Radzevičius
40 40
Mindaugas Beiga
X
Matas Bakšys
40 45(5) 10/3
Nojus Poška
54(3) 41
Herkus Zykus
40 54(4)
Ignas Radzevičius
04 41 10/2
Nojus Poška
42 42
Ignas Radzevičius
04 40 10/4
Nojus Poška
24 43 (ats. dėl traumos)

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Daukantaitė
-
Smiltė Milaševičiūtė
Meda Birštonaitė
Rusnė Donėlaitė
Ugnė Vasiliauskaitė
-
Liepa Galvelytė
Ugnė Opulskytė
-
-
Jonė Bakytė
Izabelė Skietrytė
Patricija Alonderytė
-
Alexandra Bayuschenko
Roneta Kačinskaitė
-
Yelizaveta Karpitskaya
Vera Khrushchyk
Luknė Vaitkevičiūtė
And Račiūnaitė
-
Marta Krukauskaitė
Emilija Lebedevaite
-
Estera Sinušaitė
Tiana Solovjova
Erika Misiūnaitė
-
-
Valerija Bogdevic
2-as etapas
Viltė Daukantaitė
X
Meda Birštonaitė
63 60
Rusnė Donėlaitė
63 64
Liepa Galvelytė
X
Ugnė Opulskytė
X
Jonė Bakytė
X
Izabelė Skietrytė
60 60
Alexandra Bayuschenko
X
Roneta Kačinskaitė
X
Yelizaveta Karpitskaya
60 62
Luknė Vaitkevičiūtė
62 61
Marta Krukauskaitė
X
Emilija Lebedevaite
X
Estera Sinušaitė
60 60
Erika Misiūnaitė
X
Valerija Bogdevic
X
Ketvirtfinalis
Viltė Daukantaitė
62 61
Liepa Galvelytė
60 61
Ugnė Opulskytė
60 61
Alexandra Bayuschenko
60 60
-
Marta Krukauskaitė
62 64
Emilija Lebedevaite
62 36 10 7
Valerija Bogdevic
60 60
Pusfinalis
Liepa Galvelytė
75 42 (ats. dėl ligos)
Alexandra Bayuschenko
76 (2) 61
Yelizaveta Karpitskaya
60 61
Emilija Lebedevaite
36 64 10/3
Finalas
Alexandra Bayuschenko
61 75
Yelizaveta Karpitskaya
63 61
Laimėtojas
Alexandra Bayuschenko
61 61

Merginos - U12 (paguodos turnyras)

Liepa Galvelytė
Emilija Lebedevaite
Emilija Lebedevaite
61 61
Viltė Daukantaitė
Ugnė Opulskytė
Marta Krukauskaitė
Valerija Bogdevic
Ugnė Opulskytė
ats. dėl ligos
Valerija Bogdevic
63 06 10/6
Ugnė Opulskytė
64 76(5)
Meda Birštonaitė
Rusnė Donėlaitė
Jonė Bakytė
Izabelė Skietrytė
-
Luknė Vaitkevičiūtė
Estera Sinušaitė
Erika Misiūnaitė
Rusnė Donėlaitė
64 62
Izabelė Skietrytė
62 67(5) 10/6
Luknė Vaitkevičiūtė
61 64
Estera Sinušaitė
62 60
Izabelė Skietrytė
ats. dėl ligos
Luknė Vaitkevičiūtė
63 62
Luknė Vaitkevičiūtė
60 62
Smiltė Milaševičiūtė
-
-
Patricija Alonderytė
Vera Khrushchyk
And Račiūnaitė
Tiana Solovjova
-
Smiltė Milaševičiūtė
Patricija Alonderytė
Vera Khrushchyk
Tiana Solovjova
Smiltė Milaševičiūtė
54 (4) 41
Vera Khrushchyk
40 41
Vera Khrushchyk
40 40

Green Park Hotel

Ukmerges g. 363, Fabijoniškės, LT-06327 Vilnius, Lietuva
Telefonas

+370 523 88000

El. paštas

info.vilnius@greenhotels.lt

Svetainė

http://www.greenhotels.lt/

Vienvietis kambarys

38 EUR

Dvivietis kambarys

43 EUR

Trivietis kambarys

0 EUR

Keturvietis kambarys

0 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
475
Nr.
2
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
286
Nr.
3
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
242
Nr.
4
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
197
Nr.
5
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
190
Nr.
6
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
170
Nr.
7
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
151
Nr.
8
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
ISLANDIJOS 9, UAB
Reitingo taškai
110
Nr.
9
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
104
Nr.
10
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
76
Nr.
11
Žaidėjas
Matas Bakšys
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
62
Nr.
12
Žaidėjas
Lukas Stankus
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
56
Nr.
13
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
52
Nr.
14
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
52
Nr.
15
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
42
Nr.
16
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
32
Nr.
17
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
30
Nr.
18
Žaidėjas
Mark Griaziutin
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Juozas Juozapavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Grantas Pikūnas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Lukas Jakubavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Donatas Laneckij
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
23
Žaidėjas
Gabrielius Ivanovas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
24
Žaidėjas
Kristupas Guščius
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
25
Žaidėjas
Lukas Dudonis
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
26
Žaidėjas
Arnas Vasiliauskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
27
Žaidėjas
Gordonas Voišnis
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
28
Žaidėjas
Nojus Poška
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
29
Žaidėjas
Gimimo metai
-
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
440
Nr.
2
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
319
Nr.
3
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
310
Nr.
4
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
266
Nr.
5
Žaidėjas
Alexandra Bayuschenko
Gimimo metai
2009
Organizacija
Kauno klubas "FORUMAS"
Reitingo taškai
160
Nr.
6
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
146
Nr.
7
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
138
Nr.
8
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
85
Nr.
9
Žaidėjas
Estera Sinušaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
76
Nr.
10
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Gimimo metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingo taškai
65
Nr.
11
Žaidėjas
Greta Klimavičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
16
Nr.
12
Žaidėjas
Luknė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
16
Nr.
13
Žaidėjas
Rusnė Donėlaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
12
Nr.
14
Žaidėjas
Jonė Bakytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Ugnė Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Erika Misiūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
And Račiūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Smiltė Milaševičiūtė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Tiana Solovjova
Gimimo metai
2009
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Izabelė Skietrytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Vasarė Stanaitytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Patricija Alonderytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
23
Žaidėjas
Meda Birštonaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
24
Žaidėjas
Vera Khrushchyk
Gimimo metai
2009
Organizacija
-
Reitingo taškai
0
Nr.
25
Žaidėjas
Yelizaveta Karpitskaya
Gimimo metai
2008
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Dokumentai

TVARKARAŠTIS 01 25

Data Dokumentas
Data
2020 01 24
Dokumentas
ŠEŠTADIENIO TVARKARAŠTIS