Registruotis

Teniso erdvės taurė 2020 U12

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

UAB "Teniso erdvė"

Adresas

Žirgų g. 1, Gineitiškės

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

2020m. vasario 29 d.

Trukmė

2020m. vasario 29 d. - kovo 1 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2020m. vasario 24 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2020m. vasario 26 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 02 29 09:30
1-a varžybų diena
2020 02 29
Prelim. paskutinė diena
2020 03 01
Mokestis, Eur
20

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 02 29 11:30
1-a varžybų diena
2020 02 29
Prelim. paskutinė diena
2020 03 01
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Teniso erdvės aikštynas

Žirgų g. 1, Gineitiškės
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Beata Zykienė

Telefonas

+370 616 38821

El. paštas

info@tenisoerdve.lt

svetainė

http://www.tenisoerdve.lt/

Asta Pauliukaitė

turnyro direktorė
  • +370 699 81672
  • info@tenisoerdve.lt
  • Žirgų g. 1, Gineitiškės

Beata Zykienė

Teisėjas
  • 861638821
  • beata@rentinys.lt

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Merginos - U12

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Green Park Hotel

Ukmerges g. 363, Fabijoniškės, LT-06327 Vilnius, Lietuva
Telefonas

+370 523 88000

El. paštas

info.vilnius@greenhotels.lt

Svetainė

http://www.greenhotels.lt/lt/vilnius/

Vienvietis kambarys

38 EUR

Dvivietis kambarys

43 EUR

Trivietis kambarys

0 EUR

Keturvietis kambarys

0 EUR

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Nepatvirtinti dalyviai

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
286
Nr.
2
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
256
Nr.
3
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
238
Nr.
4
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
197
Nr.
5
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
170
Nr.
6
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
159
Nr.
7
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
ISLANDIJOS 9, UAB
Reitingo taškai
140
Nr.
8
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
104
Nr.
9
Žaidėjas
Lukas Stankus
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
76
Nr.
10
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
74
Nr.
11
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
72
Nr.
12
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
52
Nr.
13
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
42
Nr.
14
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
42
Nr.
15
Žaidėjas
Nojus Poška
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
12
Nr.
16
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
12
Nr.
17
Žaidėjas
Gabrielius Ivanovas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
10
Nr.
18
Žaidėjas
Justas Endriukaitis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį "Teniso Treneris" ("Mtennis")
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Arnas Viktoravičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Kristupas Guščius
Gimimo metai
2008
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Juozas Juozapavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Mindaugas Beiga
Gimimo metai
2009
Organizacija
ISLANDIJOS 9, UAB
Reitingo taškai
0
Nr.
23
Žaidėjas
Mantas Laukaitis
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
24
Žaidėjas
Donatas Laneckij
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
25
Žaidėjas
Grantas Pikūnas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
424
Nr.
2
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
319
Nr.
3
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
266
Nr.
4
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
180
Nr.
5
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Gimimo metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingo taškai
129
Nr.
6
Žaidėjas
Katsiaryna Dubik
Gimimo metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
100
Nr.
7
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
85
Nr.
8
Žaidėjas
Karina Titenok
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
64
Nr.
9
Žaidėjas
Beatričė Balsytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
34
Nr.
10
Žaidėjas
Luknė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
32
Nr.
11
Žaidėjas
Mėta Karčemarskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Reitingo taškai
24
Nr.
12
Žaidėjas
Rusnė Donėlaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
22
Nr.
13
Žaidėjas
Meda Birštonaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
10
Nr.
14
Žaidėjas
Erika Misiūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
10
Nr.
15
Žaidėjas
Emilija Kaminskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Daniela Demeškaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Tiana Solovjova
Gimimo metai
2009
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Vasarė Stanaitytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Ieva Pikelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Auksė Pukėnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Yelizaveta Karpitskaya
Gimimo metai
2008
Organizacija
-
Reitingo taškai
80