Registruotis

Teniso erdvės taurė 2020 U12

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

UAB "Teniso erdvė"

Adresas

Žirgų g. 1, Gineitiškės

Kategorija

2 kategorija

Kvalifikacijos diena

2020m. vasario 29 d.

Trukmė

2020m. vasario 29 d. - kovo 1 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2020m. vasario 24 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2020m. vasario 26 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 02 29 09:30
1-a varžybų diena
2020 02 29
Prelim. paskutinė diena
2020 03 01
Mokestis, Eur
20

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 02 29 11:30
1-a varžybų diena
2020 02 29
Prelim. paskutinė diena
2020 03 01
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip

Teniso erdvės aikštynas

Žirgų g. 1, Gineitiškės
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Beata Zykienė

Telefonas

+370 616 38821

El. paštas

info@tenisoerdve.lt

svetainė

http://www.tenisoerdve.lt/

Asta Pauliukaitė

turnyro direktorė
  • +370 699 81672
  • info@tenisoerdve.lt
  • Žirgų g. 1, Gineitiškės

Beata Zykienė

Teisėjas
  • 861638821
  • beata@rentinys.lt

Turnyro lentelė

Vaikinai - U12

1-as etapas
Ugnius Remeikis
Kristianas Gulbinas
Kaj Pirogov
Benas Jašinskas
Maksimilijonas Saudargas
Dovydas Goštautas
Juozas Juozapavičius
Kevinas Pumputis
Dominykas Grušas
Lukas Stankus
Matas Kurmanskis
Aivijus Klupšas
Herkus Zykus
Albertas Kukalevskij
Aistis Kiaunė
Lukas Smailys
Ketvirtfinalis
Kristianas Gulbinas
61 64
Benas Jašinskas
61 60
Maksimilijonas Saudargas
60 63
Kevinas Pumputis
64 61
Lukas Stankus
62 62
Aivijus Klupšas
61 62
Albertas Kukalevskij
46 63 10/1
Lukas Smailys
60 60
Pusfinalis
Kristianas Gulbinas
60 61
Maksimilijonas Saudargas
63 60
Aivijus Klupšas
60 61
Lukas Smailys
60 64
Finalas
Kristianas Gulbinas
63 64
Lukas Smailys
63 62
Laimėtojas
Lukas Smailys
60 76 (6)

Vaikinai - U12 (paguodos turnyras)

Maksimilijonas Saudargas
Aivijus Klupšas
Maksimilijonas Saudargas
60 63
Benas Jašinskas
Kevinas Pumputis
Lukas Stankus
Albertas Kukalevskij
Benas Jašinskas
62 63
Lukas Stankus
62 62
Benas Jašinskas
61 61
Ugnius Remeikis
Kaj Pirogov
Dovydas Goštautas
Juozas Juozapavičius
Dominykas Grušas
Matas Kurmanskis
Herkus Zykus
Aistis Kiaunė
Ugnius Remeikis
ats. dėl traumos
Juozas Juozapavičius
63 60
Matas Kurmanskis
75 46 10/7
Herkus Zykus
63 62
Juozas Juozapavičius
b.ž.
Matas Kurmanskis
62 64
Matas Kurmanskis
61 60

Merginos - U12

1-as etapas
Viltė Daukantaitė
Liepa Galvelytė
Erika Misiūnaitė
Yelizaveta Karpitskaya
Ugnė Opulskytė
Emilija Kaminskaitė
Meda Birštonaitė
Daniela Demeškaitė
Karina Titenok
Rusnė Donėlaitė
Roneta Kačinskaitė
Marta Krukauskaitė
Beatričė Balsytė
Luknė Vaitkevičiūtė
Mėta Karčemarskaitė
Valerija Bogdevic
Ketvirtfinalis
Viltė Daukantaitė
63 36 10/5
Yelizaveta Karpitskaya
60 60
Ugnė Opulskytė
60 60
Meda Birštonaitė
62 63
Karina Titenok
60 61
Marta Krukauskaitė
63 60
Beatričė Balsytė
06 64 10/4
Valerija Bogdevic
61 60
Pusfinalis
Yelizaveta Karpitskaya
63 62
Ugnė Opulskytė
61 60
Marta Krukauskaitė
62 46 10/6
Valerija Bogdevic
46 64 10/5
Finalas
Ugnė Opulskytė
63 64
Marta Krukauskaitė
63 64
Laimėtojas
Marta Krukauskaitė
76 (6) 64

Merginos - U12 (paguodos turnyras)

Yelizaveta Karpitskaya
Valerija Bogdevic
Yelizaveta Karpitskaya
63 61
Viltė Daukantaitė
Meda Birštonaitė
Karina Titenok
Beatričė Balsytė
Viltė Daukantaitė
60 60
Karina Titenok
62 63
Viltė Daukantaitė
67(8) 62 10/8
Liepa Galvelytė
Erika Misiūnaitė
Emilija Kaminskaitė
Daniela Demeškaitė
Rusnė Donėlaitė
Roneta Kačinskaitė
Luknė Vaitkevičiūtė
Mėta Karčemarskaitė
Liepa Galvelytė
60 60
Daniela Demeškaitė
46 61 10/6
Roneta Kačinskaitė
46 60 10/6
Luknė Vaitkevičiūtė
61 60
Liepa Galvelytė
60 60
Luknė Vaitkevičiūtė
60 61
Liepa Galvelytė
75 63

Green Park Hotel

Ukmerges g. 363, Fabijoniškės, LT-06327 Vilnius, Lietuva
Telefonas

+370 523 88000

El. paštas

info.vilnius@greenhotels.lt

Svetainė

http://www.greenhotels.lt/lt/vilnius/

Vienvietis kambarys

38 EUR

Dvivietis kambarys

43 EUR

Trivietis kambarys

0 EUR

Keturvietis kambarys

0 EUR

Dokumentai

Lentelės

Data Dokumentas
Data
2020 03 01
Dokumentas
2020-Teniso-erdves-taure-VASARIS-U12-mergaites-DĖL-3-10-V..pdf
Data
2020 03 01
Dokumentas
2020-Teniso-erdves-taure-VASARIS-U12-mergaites.pdf
Data
2020 03 01
Dokumentas
2020-Teniso-erdves-taure-VASARIS-U12-Berniukai-DĖL-3-10-V..pdf
Data
2020 03 01
Dokumentas
2020-Teniso-erdves-taure-VASARIS-U12-Berniukai.pdf

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
292
Nr.
2
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
286
Nr.
3
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
248
Nr.
4
Žaidėjas
Kristianas Gulbinas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
226
Nr.
5
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
221
Nr.
6
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
Tennis Space Academy
Reitingo taškai
160
Nr.
7
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
159
Nr.
8
Žaidėjas
Lukas Stankus
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
108
Nr.
9
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
104
Nr.
10
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
80
Nr.
11
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
72
Nr.
12
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingo taškai
62
Nr.
13
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingo taškai
52
Nr.
14
Žaidėjas
Dominykas Grušas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
52

Merginos - U12

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
424
Nr.
2
Žaidėjas
Ugnė Opulskytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
340
Nr.
3
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
329
Nr.
4
Žaidėjas
Marta Krukauskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingo taškai
316
Nr.
5
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
180
Nr.
6
Žaidėjas
Emilija Lebedevaite
Gimimo metai
2009
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingo taškai
129
Nr.
7
Žaidėjas
Katsiaryna Dubik
Gimimo metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
100
Nr.
8
Žaidėjas
Karina Titenok
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
96
Nr.
9
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
85
Nr.
10
Žaidėjas
Beatričė Balsytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
54
Nr.
11
Žaidėjas
Luknė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
44
Nr.
12
Žaidėjas
Mėta Karčemarskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Reitingo taškai
34
Nr.
13
Žaidėjas
Rusnė Donėlaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
32
Nr.
14
Žaidėjas
Meda Birštonaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
30
Nr.
15
Žaidėjas
Erika Misiūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
20

Nepatvirtinti dalyviai

Išsibraukę dalyviai