Registruotis

Vaikų tenisas “Oranžinio korto varžybos”

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

Šiaulių teniso akademija

Adresas

Gardino g, 8, Šiauliai

Kategorija

Nereitinginis

Kvalifikacijos diena

2019m. kovo 16 d.

Trukmė

2019m. kovo 16-17 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. kovo 11 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. kovo 13 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Berniukai - U9

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 16 10:30
1-a varžybų diena
2019 03 16
Prelim. paskutinė diena
2019 03 17
Mokestis, Eur
10

Mergaitės - U9

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 03 16 10:30
1-a varžybų diena
2019 03 16
Prelim. paskutinė diena
2019 03 17
Mokestis, Eur
10

Dalyvių lentelės

Berniukai - U9

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Mergaitės - U9

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Šiaulių teniso akademija

Gardino g, 8, Šiauliai
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

4

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Toma Švedarauskaitė

Telefonas

+370 602 30086

El. paštas

toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt

svetainė

http://siauliaitennis.lt

Toma Švedarauskaitė

Turnyro direktorius
  • +370 602 30086
  • toma.svedarauskaite@siauliaitennis.lt
  • Gardino g. 8, Šiauliai

Turnyro lentelė

Berniukai - U9

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Mergaitės - U9

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Šiaulių teniso mokykla

Gardino g. 8, Šiauliai
Telefonas

+370 414 62776

El. paštas

administratore@siauliaitennis.lt

Vienviečio kambario kaina

12 EUR

Dviviečio kambario kaina

24 EUR

Triviečio kambario kaina

36 EUR

Keturviečio kambario kaina

48 EUR

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 03 18
Dokumentas
9u merginos
Data
2019 03 18
Dokumentas
9u vaikinai

Nuotraukos

Data Dokumentas
Data
2019 03 18
Dokumentas
oranžinis apdovanojimai
Data
2019 03 18
Dokumentas
oranžinis apdovanojimai
Data
2019 03 18
Dokumentas
oranžinis apdovanojimai
Data
2019 03 18
Dokumentas
oranžinis apdovanojimai
Data
2019 03 18
Dokumentas
oranžinis apdovanojimai

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Mark Griaziutin
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
2
Žaidėjas
Arnas Viktoravičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
3
Žaidėjas
Rapolas Lastauskas
Gimimo metai
2011
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
0
Nr.
4
Žaidėjas
Marsel Drimalovskij
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
5
Žaidėjas
Markas Mazrimas
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
6
Žaidėjas
Dominykas Juodviršis
Gimimo metai
2010
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
7
Žaidėjas
arminas ružauskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
0
Nr.
8
Žaidėjas
Paulius Devyžis
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Margiris Murauskas
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Benas Gustaitis
Gimimo metai
2011
Organizacija
Tennis Space Academy
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Vytautas Zdanavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Mindaugas Banys
Gimimo metai
2010
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Mikas Petrikas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Elijus Karvelis
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai