Registruotis

Vaikų teniso turnyras

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

G.Sabeckio teniso mokykla

Adresas

Kaunas, Veiverių g.151

Kategorija

Nereitinginis

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. rugsėjo 13-15 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. rugsėjo 9 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. rugsėjo 11 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Berniukai - U9

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 09 14 14:00
1-a varžybų diena
2019 09 14
Prelim. paskutinė diena
2019 09 15
Mokestis, Eur
20

Mergaitės - U9

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 09 14 15:00
1-a varžybų diena
2019 09 14
Prelim. paskutinė diena
2019 09 15
Mokestis, Eur
20

Berniukai - U10

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 09 13 11:30
1-a varžybų diena
2019 09 13
Prelim. paskutinė diena
2019 09 15
Mokestis, Eur
20

Mergaitės - U10

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 09 13 14:00
1-a varžybų diena
2019 09 13
Prelim. paskutinė diena
2019 09 15
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Berniukai - U9

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Mergaitės - U9

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Berniukai - U10

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Mergaitės - U10

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Aleksoto teniso kortai

Kaunas, Veiverių g.151
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Wilson

Kontaktinis asmuo

Gvidas Sabeckis

Telefonas

+370 699 55195

El. paštas

gvidassabeckis@yahoo.com

Gvidas Sabeckis

Turnyro direktorius
  • +370 699 55195
  • gvidassabeckis@yahoo.com

Turnyro lentelė

Berniukai - U10

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Mergaitės - U10

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Berniukai - U9

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Mergaitės - U9

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Mergaitės - U10

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Rusnė Donėlaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
2
Žaidėjas
And Račiūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
3
Žaidėjas
Emilija Kaminskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
4
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
5
Žaidėjas
Luknė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
6
Žaidėjas
Meda Birštonaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
7
Žaidėjas
Liepa Lebedytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
8
Žaidėjas
Liepa Marija Tėvelytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Maja Navikaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Jonė Bakytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Auksė Pukėnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Smiltė Milaševičiūtė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Berniukai - U10

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U10

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U10

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Darina Matvejeva
Gimimo metai
2011
Organizacija
-
Reitingo taškai
0