Registruotis

Vaikų turnyras U7, U10

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"

Adresas

S.Daukanto g. 5, Klaipėda

Kvalifikacijos diena

2019m. liepos 19 d.

Trukmė

2019m. liepos 19-21 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. liepos 15 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. liepos 17 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Berniukai - U7

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 07 19 14:00
1-a varžybų diena
2019 07 19
Prelim. paskutinė diena
2019 07 19
Mokestis, Eur
10

Mergaitės - U7

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 07 19 14:00
1-a varžybų diena
2019 07 19
Prelim. paskutinė diena
2019 07 19
Mokestis, Eur
10

Berniukai - U10

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 07 20 10:00
1-a varžybų diena
2019 07 20
Prelim. paskutinė diena
2019 07 21
Mokestis, Eur
20

Mergaitės - U10

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 07 20 11:15
1-a varžybų diena
2019 07 20
Prelim. paskutinė diena
2019 07 21
Mokestis, Eur
20

Dalyvių lentelės

Berniukai - U7

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Mergaitės - U7

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Berniukai - U10

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Mergaitės - U10

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

U10 turnyras žaidžiamas pilnais setais iki 6. U7 tiek-break.

S.Daukanto g. 5, Klaipėda
Kortai

Atviri

Dangos tipas

Gruntas

Kortų skaičius

3

Kamuoliai

Dunlop arba Prince

Kontaktinis asmuo

Tatjana Nabijeva

Telefonas

+370 616 29698

El. paštas

info@tennisstar.lt

svetainė

http://tennisstar.lt

Tatjana Nabijeva

Turnyro direktorius
  • +370 616 29698
  • info@tennisstar.lt

Turnyro lentelė

Berniukai - U7

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Mergaitės - U7

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Berniukai - U10

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Mergaitės - U10

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

AMBERTON KLAIPEDA Hotel

Naujojo sodo g. 1, LT-92118 Klaipėda
Telefonas

+370 464 04372

El. paštas

sales1@amberton.lt

Vienviečio kambario kaina

60 EUR

Dviviečio kambario kaina

80 EUR

Kita informacija

U10 turnyras žaidžiamas pilnais setais iki 6. U7 tiek-break.

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Berniukai - U10

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arnas Viktoravičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Gabrielius Ivanovas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vincas Kaminskas
Gimimo metai
2010
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Emilija Kaminskaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Timo Tikums
Gimimo metai
2009
Organizacija
Palangos teniso mokykla "Mano tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Roneta Kačinskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kristijonas Stūrys
Gimimo metai
2009
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aleksandras Saudargas
Gimimo metai
2010
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Erikas Maskolaitis
Gimimo metai
2010
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Nojus Poška
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dionizas Butvilas
Gimimo metai
2010
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
arminas ružauskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vasarė Stanaitytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Berniukai - U7

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Mergaitės - U7

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Berniukai - U10

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Mergaitės - U10

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 07 21
Dokumentas
Mergaitės U10
Data
2019 07 21
Dokumentas
Berniukai U10
Data
2019 07 21
Dokumentas
Mergaitės U7
Data
2019 07 21
Dokumentas
Berniukai U7