Registruotis

VALIO 2019 Bim Bam taurei laimėti

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

VšĮ "BIM BAM klubas"

Adresas

A.ir J.Gravrogku 4, Kaunas

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. gegužės 25-26 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. gegužės 20 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. gegužės 22 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Vaikinai - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 09:30
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 14:00
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
0

Merginos - U12

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 14:00
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
0
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 09:30
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
20

Vaikinai - U16

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 11:30
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 14:00
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
0

Merginos - U16

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 11:30
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
20
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
2019 05 25 14:00
1-a varžybų diena
2019 05 25
Prelim. paskutinė diena
2019 05 26
Mokestis, Eur
0

Dalyvių lentelės

Vaikinai - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U12

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Vaikinai - U16

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Merginos - U16

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
8
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

12 m. ir ajunesni zaidzia 4 kiliminese aikstelese, 16 m. ir jaunesni -varzybos vykdomos 3 gruntinese aikstelese. Atvykus į registraciją privaloma pateikti medicininę pažymą. Nepateikus pažymos dalyvis nebus priimtas į varžybas.

A.ir J.Gravrogku 4, Kaunas
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Kilimas

Kortų skaičius

7

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Vita Lukstaraupiene

Telefonas

+370 698 04603

El. paštas

vita@tenisas.lt

Vita Lukstaraupiene

Turnyro direktorius
  • +370 698 04603
  • vita@tenisas.lt

Turnyro lentelė

Vaikinai - U16

1-as etapas
Joris Dusevičius
-
Vilius Černiauskas
Osvaldas Borkertas
Haroldas Kulnys
-
Tomas Motiejūnas
Daniil Struk
Rokas Lisauskas
Rojus Mockus
-
Nojus Poška
Artūras Krinickis
Karolis Teodoras Uus
-
Faustas Kuliušas
Ketvirtfinalis
Joris Dusevičius
Vilius Černiauskas
4-6 7-5 6-1
Haroldas Kulnys
Daniil Struk
6-1 6-1
Rokas Lisauskas
Nojus Poška
Artūras Krinickis
6-2 6-1
Faustas Kuliušas
Pusfinalis
Joris Dusevičius
6-2 6-1
Haroldas Kulnys
6-3 6-3
Rokas Lisauskas
6-3 6-3
Faustas Kuliušas
6-3 6-4
Finalas
Haroldas Kulnys
6-2 6-4
Faustas Kuliušas
6-7 (4) 7-5 6-3
Laimėtojas
Faustas Kuliušas
6-4 7-5

Vaikinai - U12

1-as etapas
Julius Aleksandrovas
-
Emilis Jaškūnas
-
Jonas Skierus
Karolis Rapalavičius
Aivijus Klupšas
Jokūbas Mockus
Vincentas Petrulevičius
Žilvinas Mickus
Matas Kurmanskis
Ričardas Rybakas
Adomas Česas
Ugnius Remeikis
Deividas Bandzevičius
Dovas Deršonas
Ketvirtfinalis
Julius Aleksandrovas
Emilis Jaškūnas
6-2 6-4
Jonas Skierus
6-0 6-2
Jokūbas Mockus
6-2 6-2
Žilvinas Mickus
6-4 6-3
Ričardas Rybakas
6-4 6-0
Adomas Česas
6-2 6-3
Dovas Deršonas
6-4 7-5
Pusfinalis
Julius Aleksandrovas
6-0 6-0
Jonas Skierus
6-1 7-5
Žilvinas Mickus
6-4 6-3
Dovas Deršonas
6-0 6-0
Finalas
Julius Aleksandrovas
6-2 6-0
Dovas Deršonas
6-0 6-0
Laimėtojas
Julius Aleksandrovas
6-3 6-2

Merginos - U12

1-as etapas
Adelina Lacinova Ugnė Vingytė
- -
Guoda Bogačkovaitė Julija Matuzonytė
Valerija Bogdevic Viltė Daukantaitė
Ona Marcinkevičiūtė Liepa Galvelytė
Miriam Rozenstoka Iveta Oganauskaitė
Austėja Vasiliauskaitė -
Viltė Vaitkevičiūtė Milė Cibulskytė
Pusfinalis
Adelina Lacinova Ugnė Vingytė
Valerija Bogdevic Viltė Daukantaitė
6-2 6-1
Miriam Rozenstoka Iveta Oganauskaitė
6-2 6-1
Guoda Kubickaitė Austėja Vasiliauskaitė
6-1 6-1
Finalas
Adelina Lacinova Ugnė Vingytė
6-2 6-1
Guoda Kubickaitė Austėja Vasiliauskaitė
6-1 6-4
Laimėtojas
Adelina Lacinova Ugnė Vingytė
6-3 6-3

Vaikinai - U12

1-as etapas
Julius Aleksandrovas Dovas Deršonas
- -
Emilis Jaškūnas Jokūbas Mockus
Adomas Česas Ričardas Rybakas
Karolis Rapalavičius -
Aivijus Klupšas Vincentas Petrulevičius
Ugnius Remeikis Matas Kurmanskis
Deividas Bandzevičius Žilvinas Mickus
Pusfinalis
Julius Aleksandrovas Dovas Deršonas
Emilis Jaškūnas Jokūbas Mockus
6-3 6-3
Aivijus Klupšas Vincentas Petrulevičius
6-1 6-0
Deividas Bandzevičius Žilvinas Mickus
7-5 6-1
Finalas
Julius Aleksandrovas Dovas Deršonas
6-1 6-1
Deividas Bandzevičius Žilvinas Mickus
6-1 6-0
Laimėtojas
Julius Aleksandrovas Dovas Deršonas
6-1 6-1

Merginos - U16

1-as etapas
Smiltė Bakytė
-
Martyna Bakšaitė
-
Liepa Šataitė
-
Ugnė Benkunskaitė
-
-
Austėja Kamandulytė
-
Liepa Mockutė
-
Liepa Vyšniauskaitė
-
Uma Bakaitytė
Ketvirtfinalis
Smiltė Bakytė
Martyna Bakšaitė
6-1 6-1
Liepa Šataitė
Ugnė Benkunskaitė
Austėja Kamandulytė
Liepa Mockutė
Liepa Vyšniauskaitė
Uma Bakaitytė
Pusfinalis
Smiltė Bakytė
6-1 6-0
Liepa Šataitė
6-1 6-3
Liepa Mockutė
6-2 6-0
Uma Bakaitytė
6-0 6-0
Finalas
Liepa Šataitė
6-4 6-4
Uma Bakaitytė
7-6 (5) 7-5
Laimėtojas
Liepa Šataitė
B.Ž.

Merginos - U12

1-as etapas
Ugnė Vingytė
Ona Marcinkevičiūtė
Miriam Rozenstoka
Liepa Galvelytė
Austėja Vasiliauskaitė
Adelina Lacinova
Iveta Oganauskaitė
Meda Deduraitė
Viltė Vaitkevičiūtė
Izabelė Skietrytė
Valerija Bogdevic
Viltė Daukantaitė
Guoda Bogačkovaitė
Guoda Kubickaitė
Julija Matuzonytė
Milė Cibulskytė
Ketvirtfinalis
Ugnė Vingytė
6-1 6-0
Miriam Rozenstoka
6-2 6-0
Adelina Lacinova
6-1 6-4
Iveta Oganauskaitė
6-1 6-2
Viltė Vaitkevičiūtė
6-0 6-0
Viltė Daukantaitė
6-3 6-3
Guoda Kubickaitė
6-1 6-1
Milė Cibulskytė
6-4 6-0
Pusfinalis
Ugnė Vingytė
6-1 6-0
Adelina Lacinova
6-0 6-0
Viltė Vaitkevičiūtė
6-2 6-3
Milė Cibulskytė
6-2 2-6 6-3
Finalas
Adelina Lacinova
6-2 6-1
Milė Cibulskytė
6-2 7-5
Laimėtojas
Adelina Lacinova
6-0 6-0

Merginos - U16

1-as etapas
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
- -
Pusfinalis
- -
- -
- -
- -
Finalas
- -
- -
Laimėtojas
- -

Vaikinai - U16

1-as etapas
Faustas Kuliušas Haroldas Kulnys
- -
Joris Dusevičius Vilius Černiauskas
Tomas Motiejūnas Rojus Mockus
Daniil Struk Artūras Krinickis
- -
- -
Nojus Poška Rokas Lisauskas
Pusfinalis
Faustas Kuliušas Haroldas Kulnys
Joris Dusevičius Vilius Černiauskas
7-5 6-2
Daniil Struk Artūras Krinickis
Nojus Poška Rokas Lisauskas
Finalas
Faustas Kuliušas Haroldas Kulnys
6-3 6-3
Daniil Struk Artūras Krinickis
6-1 6-4
Laimėtojas
Faustas Kuliušas Haroldas Kulnys
6-3 6-7(5) 10-7

Kita informacija

12 m. ir ajunesni zaidzia 4 kiliminese aikstelese, 16 m. ir jaunesni -varzybos vykdomos 3 gruntinese aikstelese. Atvykus į registraciją privaloma pateikti medicininę pažymą. Nepateikus pažymos dalyvis nebus priimtas į varžybas.

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U12

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Valerija Bogdevic
Gimimo metai
2008
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Lukas Smailys
Gimimo metai
2008
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Viltė Daukantaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Jokūbas Mockus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Deividas Bandzevičius
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Guoda Kubickaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Artur Gevorkjan
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ona Marcinkevičiūtė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julius Aleksandrovas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Žilvinas Mickus
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Adomas Česas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ričardas Rybakas
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovas Deršonas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Austėja Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Jonas Skierus
Gimimo metai
2007
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Julija Matuzonytė
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vincentas Petrulevičius
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Liepa Galvelytė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Matas Kurmanskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aivijus Klupšas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Emilis Jaškūnas
Gimimo metai
2007
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-

Vaikinai - U16

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Daniil Struk
Gimimo metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Osvaldas Borkertas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Rojus Mockus
Gimimo metai
2005
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dominykas Stonkus
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vilius Černiauskas
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Karolis Teodoras Uus
Gimimo metai
2003
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Rokas Lisauskas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Nojus Poška
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Joris Dusevičius
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Adomas Gedrimas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Liepa Šataitė
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Faustas Kuliušas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Artūras Krinickis
Gimimo metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 05 26
Dokumentas
DVEJETAI - 12 m. ir jaun.merginos
Data
2019 05 26
Dokumentas
DVEJETAI - 12 m. ir jaun.vaikinai
Data
2019 05 26
Dokumentas
2019 12 M. MERGINOS 3-10
Data
2019 05 26
Dokumentas
2019 12 M. MERGINOS -1
Data
2019 05 26
Dokumentas
2019 12 M. VAIKINAI 3-10
Data
2019 05 26
Dokumentas
2019 12 M. VAIKINAI-1
Data
2019 05 26
Dokumentas
DVEJETAI - 16 m. ir jaun.vaikinai
Data
2019 05 26
Dokumentas
2019 16 M. VAIKINAI 3-10
Data
2019 05 26
Dokumentas
2019 16 M. VAIKINAI-1
Data
2019 05 26
Dokumentas
2019 16 M. MERGINOS 3-8
Data
2019 05 26
Dokumentas
2019 16 M. MERGINOS-1