Registruotis

Vilniaus teniso akademijos taurė

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

VšĮ Vilniaus teniso akademija

Adresas

Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. balandžio 5-7 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. balandžio 1 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. balandžio 3 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Berniukai - U10

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 04 04 12:30
1-a varžybų diena
2019 04 04
Prelim. paskutinė diena
2019 04 05
Mokestis, Eur
15

Mergaitės - U10

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 04 04 15:30
1-a varžybų diena
2019 04 04
Prelim. paskutinė diena
2019 04 05
Mokestis, Eur
15

Dalyvių lentelės

Berniukai - U10

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Mergaitės - U10

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

Atvykus į registraciją privaloma pateikti medicininę pažymą. Nepateikus pažymos dalyvis nebus priimtas į varžybas.

SEB arena

Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

6

Kamuoliai

Wilson

Kontaktinis asmuo

Jūratė Graževičiūtė

Telefonas

+370 652 36466

El. paštas

j.grazeviciute@tenisoakademija.lt

svetainė

http://tenisoakademija.lt

Jūratė Graževičiūtė

Turnyro direktorius
  • +370 652 36466
  • j.grazeviciute@tenisoakademija.lt
  • Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Turnyro lentelė

Berniukai - U10

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Mergaitės - U10

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Urbihop

Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Telefonas

+370 525 26262

El. paštas

book@urbihop.com

Kita informacija

Atvykus į registraciją privaloma pateikti medicininę pažymą. Nepateikus pažymos dalyvis nebus priimtas į varžybas.

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Berniukai - U10

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Albertas Kukalevskij
Gimimo metai
2009
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Eriks Masals
Gimimo metai
2009
Organizacija
-
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Martins Masals
Gimimo metai
2009
Organizacija
-
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vladislava Leščinska
Gimimo metai
2009
Organizacija
Atskalūnai
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnius Remeikis
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arnas Švabauskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Aistis Kiaunė
Gimimo metai
2009
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Nojus Mašalas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Erikas Maskolaitis
Gimimo metai
2010
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kasparas Liesionis
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kaj Pirogov
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dovydas Goštautas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arnas Vasiliauskas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Benas Jašinskas
Gimimo metai
2009
Organizacija
ISLANDIJOS 9, UAB
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Adas Pesliokas
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vladislav Zatopliaev
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Zakhar Mikhailov
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Augustas Domarkas
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Alexey Osetrov
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Matvei Porokh
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Nikolai Alekseev
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kevinas Pumputis
Gimimo metai
2008
Organizacija
TK "Molėtų tenisas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Kiras Apulskis
Gimimo metai
2008
Organizacija
-
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Herkus Zykus
Gimimo metai
2008
Organizacija
"Alatus" teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Juozas Juozapavičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
And Račiūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Maksimilijonas Saudargas
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Jonė Bakytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Džiugas Balžekas
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-

Mergaitės - U10

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Mėta Karčemarskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centras
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ditė Venclovaitė
Gimimo metai
2010
Organizacija
-
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Urtė Venclovaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
-
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ugnė Vasiliauskaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Estera Sinušaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Ur Kišūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Guoda Bogačkovaitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Mariia Grotova
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Anastasiia Dovgii
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Liepa Lebedytė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Meda Deduraitė
Gimimo metai
2008
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Maja Navikaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Darina Matvejeva
Gimimo metai
2011
Organizacija
-
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Berniukai - U10

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Mergaitės - U10

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 04 09
Dokumentas
Berniukai 17 vieta
Data
2019 04 09
Dokumentas
Berniukai 3_9 vietos
Data
2019 04 09
Dokumentas
Berniukų pagrindinė lentelė
Data
2019 04 09
Dokumentas
Mergaitės 3_9 vietos
Data
2019 04 09
Dokumentas
Mergaičių pagrindinė lentelė