Registruotis

Vilniaus teniso akademijos taurė 2019

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

VšĮ Vilniaus teniso akademija

Adresas

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. lapkričio 28 d. - gruodžio 1 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. lapkričio 25 d. 12:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. lapkričio 27 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur

Vaikinai - U16

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Registracija
1-a varžybų diena
Prelim. paskutinė diena
Mokestis, Eur

Dalyvių lentelės

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.

Vaikinai - U16

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne
Kategorija
Dvejetų pagrindinės
Lentelės dydis
16
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Turnyro lentelė

Vaikinai - U16

1-as etapas
Dominykas Stonkus
-
Osvaldas Borkertas
Dominykas Drulia
Tautvydas Gaspariūnas
Paulius Terbetas
Artūras Krinickis
Vilius Černiauskas
Faustas Kuliušas
-
Rojus Mockus
Arnas Urbonavičius
Daniil Struk
Nojus Rimkevičius
-
Joris Dusevičius
Rokas Lisauskas
-
Edrikas Kučerenka
Maksim Sadovskij
Karolis Teodoras Uus
Denis Struk
-
Haroldas Kulnys
Nojus Poška
-
-
Gustas Varnas
Elvinas Monstvilas
Tomas Motiejūnas
-
Tauras Mickus
2-as etapas
Dominykas Stonkus
Osvaldas Borkertas
6-1 6-0
Paulius Terbetas
6-1 6-2
Vilius Černiauskas
6-0 4-6 6-4
Faustas Kuliušas
Rojus Mockus
6-2 6-0
Nojus Rimkevičius
7-6 (4) 3-6 6-1
Joris Dusevičius
Rokas Lisauskas
Maksim Sadovskij
6-2 6-0
Denis Struk
6-1 6-3
Haroldas Kulnys
Nojus Poška
Gustas Varnas
6-0 6-0
Tomas Motiejūnas
6-0 6-0
Tauras Mickus
Ketvirtfinalis
Dominykas Stonkus
6-0 6-1
Vilius Černiauskas
6-2 6-0
Faustas Kuliušas
2-6 6-4 6-4
Joris Dusevičius
6-2 5-7 6-3
Rokas Lisauskas
6-4 6-2
Haroldas Kulnys
6-4 6-2
Gustas Varnas
6-4 6-2
Tauras Mickus
6-2 6-1
Pusfinalis
Dominykas Stonkus
6-2 6-1
Faustas Kuliušas
6-2 7-5
Haroldas Kulnys
6-3 6-4
Tauras Mickus
6-2 6-0
Finalas
Dominykas Stonkus
6-4 7-6(10)
Tauras Mickus
6-3 6-3
Laimėtojas
Tauras Mickus
5-7 6-2 7-5

Vaikinai - U16

1-as etapas
Tauras Mickus Faustas Kuliušas
- -
- -
Vilius Černiauskas Artūras Krinickis
Joris Dusevičius Nojus Poška
- -
Tomas Motiejūnas Daniil Struk
Gustas Varnas Nojus Rimkevičius
Tautvydas Gaspariūnas Arnas Urbonavičius
- -
- -
Dominykas Drulia Haroldas Kulnys
Rojus Mockus Denis Struk
- -
- -
Dominykas Drulia Rokas Lisauskas
Ketvirtfinalis
Tauras Mickus Faustas Kuliušas
Vilius Černiauskas Artūras Krinickis
Joris Dusevičius Nojus Poška
Gustas Varnas Nojus Rimkevičius
6-3 3-6 10-7
Tautvydas Gaspariūnas Arnas Urbonavičius
Dominykas Drulia Haroldas Kulnys
Rojus Mockus Denis Struk
Dominykas Stonkus Rokas Lisauskas
Pusfinalis
Tauras Mickus Faustas Kuliušas
6-0 6-4
Joris Dusevičius Nojus Poška
7-5 7-5
Dominykas Drulia Haroldas Kulnys
6-0 6-0
Dominykas Stonkus Rokas Lisauskas
6-0 6-4
Finalas
Tauras Mickus Faustas Kuliušas
7-6 (3) 6-3
Dominykas Stonkus Rokas Lisauskas
6-0 6-2
Laimėtojas
Tauras Mickus Faustas Kuliušas
6-3 6-2

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Vaikinai - U16

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas
Vieta
-
Žaidėjas
Dominykas Stonkus
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Osvaldas Borkertas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Dominykas Drulia
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Tautvydas Gaspariūnas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Paulius Terbetas
Gimimo metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Artūras Krinickis
Gimimo metai
2003
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Vilius Černiauskas
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Faustas Kuliušas
Gimimo metai
2005
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Arnas Urbonavičius
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Nojus Rimkevičius
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Joris Dusevičius
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Rokas Lisauskas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Edrikas Kučerenka
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Maksim Sadovskij
Gimimo metai
2005
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Karolis Teodoras Uus
Gimimo metai
2003
Organizacija
G.Sabeckio teniso mokykla
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Denis Struk
Gimimo metai
2005
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Haroldas Kulnys
Gimimo metai
2006
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Nojus Poška
Gimimo metai
2003
Organizacija
VšĮ "Kauno teniso mokykla"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Gustas Varnas
Gimimo metai
2003
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Elvinas Monstvilas
Gimimo metai
2006
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Tomas Motiejūnas
Gimimo metai
2004
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingas
-
Vieta
-
Žaidėjas
Tauras Mickus
Gimimo metai
2004
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingas
-

Nepatvirtinti dalyviai

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Vaikinai - U16

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Išsibraukę dalyviai

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas

Vaikinai - U16

Vieta Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingas