Registruotis

Vilniaus teniso akademijos taurė 2020 U7 U9

Informuojame, kad visi išankstinės registracijos metu užsiregistravę sportininkai yra įtraukti į turnyro sąrašus. Registracijos vietoje metu reikės patvirtinti tik sportininko atvykimą.

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

VšĮ Vilniaus teniso akademija

Adresas

Ąžuolyno g. 7

Kategorija

Nereitinginis

Kvalifikacijos diena

2020m. vasario 14 d.

Trukmė

2020m. vasario 14-16 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2020m. vasario 10 d. 23:00

Išsibraukimo pabaiga

2020m. vasario 12 d. 12:00

Registracija atvykus į varžybas

Mergaitės - U7

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 02 15 10:30
1-a varžybų diena
2020 02 15
Prelim. paskutinė diena
2020 02 15
Mokestis, Eur
10

Berniukai - U7

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 02 15 10:30
1-a varžybų diena
2020 02 15
Prelim. paskutinė diena
2020 02 15
Mokestis, Eur
10

Berniukai - U9

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 02 14 12:00
1-a varžybų diena
2020 02 14
Prelim. paskutinė diena
2020 02 16
Mokestis, Eur
15

Mergaitės - U9

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2020 02 14 15:30
1-a varžybų diena
2020 02 14
Prelim. paskutinė diena
2020 02 16
Mokestis, Eur
15

Dalyvių lentelės

Mergaitės - U7

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip

Berniukai - U7

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Berniukai - U9

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip

Mergaitės - U9

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Taip

Kita informacija

Registracijų laikai:

Berniukai U9 – vasario 14 d. nuo 12 iki 12:30 .

Mergaitės U9 – vasario 14 d. nuo 15:30 iki 16:00 .

Berniukai U7 – vasario 15 d. nuo 10:30 iki 11:00 .

Mergaitės U7 – vasario 15 d. nuo 10:30 iki 11:00 .

Vilniaus teniso akademija

Ąžuolyno g. 7
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

5

Kamuoliai

Dunlop

Kontaktinis asmuo

Aistė Minkauskaitė

Telefonas

+370 640 60356

Faksas

+370 640 60356

El. paštas

a.minkauskaite@tenisoakademija.lt

svetainė

https://www.tenisoakademija.lt/

Aistė Minkauskaitė

  • +370 640 60356
  • a.minkauskaite@tenisoakademija.lt

Julius Gotovskis

Teisėjas
  • Vitalijus.tennis@gmail.com

Turnyro lentelė

Mergaitės - U7

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Berniukai - U7

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Berniukai - U9

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Mergaitės - U9

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Kita informacija

Registracijų laikai:

Berniukai U9 – vasario 14 d. nuo 12 iki 12:30 .

Mergaitės U9 – vasario 14 d. nuo 15:30 iki 16:00 .

Berniukai U7 – vasario 15 d. nuo 10:30 iki 11:00 .

Mergaitės U7 – vasario 15 d. nuo 10:30 iki 11:00 .

Dokumentai

Vilniaus teniso akademijos taurė 2020 U7 U9

Data Dokumentas
Data
2020 02 15
Dokumentas
VTA-U9-BERNIUKAI-paguoda.pdf
Data
2020 02 15
Dokumentas
VTA-U9-MERGAITES-pagrindas.pdf
Data
2020 02 15
Dokumentas
VTA-U9-MERGAITES-PAGUODA.pdf
Data
2020 02 15
Dokumentas
VTA-U9-BERNIUKAI-.pdf
Data
2020 02 18
Dokumentas
2020-02-15 berniukai 7m. ir jaunesni
Data
2020 02 18
Dokumentas
2020-02-15 mergaitės 7m. ir jaunesnės

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Jokūbas Kasparas
Gimimo metai
2011
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
0
Nr.
2
Žaidėjas
Nikita Grincevič
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
3
Žaidėjas
Rytaa Svidenis
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
4
Žaidėjas
Marselis Kairelis
Gimimo metai
2010
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
5
Žaidėjas
Robertas Sakmonas
Gimimo metai
2012
Organizacija
VŠĮ Vilniaus teniso klubas "Tennis temptation"
Reitingo taškai
0
Nr.
6
Žaidėjas
Kirill Gutuev
Gimimo metai
2012
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0
Nr.
7
Žaidėjas
Mindaugas Banys
Gimimo metai
2010
Organizacija
Telšių sporto klubas ,,SMEŠAS''
Reitingo taškai
0
Nr.
8
Žaidėjas
Markas Mazrimas
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Vincas Kaminskas
Gimimo metai
2010
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Juras Renusas
Gimimo metai
2011
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Simonas Medaiša
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Simonas Mikulskas
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Benas Mazrimas
Gimimo metai
2012
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Saimonas Žiūkas
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Rojus Vileikis
Gimimo metai
2011
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Majus Martisauskas
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Mantas Juodišius
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Šarūnas Uogela
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Nemunas Šilinskas
Gimimo metai
2010
Organizacija
Panevėžio teniso klubas "Asteroidas"
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Oskaras Majeris
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Oskaras Pupeikis
Gimimo metai
2011
Organizacija
-
Reitingo taškai
0
Nr.
22
Žaidėjas
Dominykas Mozuraitis
Gimimo metai
2011
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Mergaitės - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Liepa Rimaitė
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
2
Žaidėjas
Vanesa Dobrinskytė
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
3
Žaidėjas
Kornelija Žalėnaitė
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
4
Žaidėjas
Ona Narmontaitė
Gimimo metai
2012
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
5
Žaidėjas
Ugnė Aputytė
Gimimo metai
2013
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
6
Žaidėjas
Gustė Matulionytė
Gimimo metai
2010
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
7
Žaidėjas
Kamilė Monstvilaitė
Gimimo metai
2010
Organizacija
Všį Teniso lyga LT
Reitingo taškai
0
Nr.
8
Žaidėjas
Andrėja Sniegė Šimkutė
Gimimo metai
2012
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Dominyka Demeškaitė
Gimimo metai
2011
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Kamėja Kabankova
Gimimo metai
2012
Organizacija
Klaipėdos teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Agota Butnoriūtė
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Adrija Kriščiūnaitė
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ "BIM BAM klubas"
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Luknė Grygaitė
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Žalgirio vaikų teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Elvira Sabina
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Akvilė Laneckytė
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
16
Žaidėjas
Emilija Malychina
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
17
Žaidėjas
Migle Savostaite
Gimimo metai
2013
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
18
Žaidėjas
Gloria Mea Kovaliovaitė
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
19
Žaidėjas
Liucija Vakarė Šimkutė
Gimimo metai
2010
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
20
Žaidėjas
Julija Zališauskaitė
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
21
Žaidėjas
Barbora Judickaitė
Gimimo metai
2011
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai