Registruotis

Vilniaus teniso akademijos taurė

Nuostatai
Dalyviai

Nuostatai

Pagrindinė informacija

Organizatorius

VšĮ Vilniaus teniso akademija

Adresas

Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Kvalifikacijos diena

-

Trukmė

2019m. gegužės 17-18 d.

Registracija ir išsibraukimai

Išankstinė registracijos pabaiga

2019m. gegužės 13 d. 13:00

Išsibraukimo pabaiga

2019m. gegužės 15 d. 13:00

Registracija atvykus į varžybas

Berniukai - U7

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 18 10:30
1-a varžybų diena
2019 05 18
Prelim. paskutinė diena
2019 05 18
Mokestis, Eur
10

Mergaitės - U7

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 18 10:30
1-a varžybų diena
2019 05 18
Prelim. paskutinė diena
2019 05 18
Mokestis, Eur
10

Berniukai - U9

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 17 12:30
1-a varžybų diena
2019 05 17
Prelim. paskutinė diena
2019 05 18
Mokestis, Eur
15

Mergaitės - U9

Kategorija Registracija 1-a varžybų diena Prelim. paskutinė diena Mokestis, Eur
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Registracija
2019 05 17 14:30
1-a varžybų diena
2019 05 17
Prelim. paskutinė diena
2019 05 18
Mokestis, Eur
15

Dalyvių lentelės

Berniukai - U7

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Mergaitės - U7

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Berniukai - U9

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Mergaitės - U9

Kategorija Lentelės dydis Patenka į pagrindą Paguodos turn.
Kategorija
Vienetų pagrindinės
Lentelės dydis
32
Patenka į pagrindą
-
Paguodos turn.
Ne

Kita informacija

Atvykus į registraciją privaloma turėti medicininę pažymą.

SEB arena

Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Kortai

Uždari

Dangos tipas

Hardas

Kortų skaičius

5

Kamuoliai

Wilson

Kontaktinis asmuo

Jūratė Graževičiūtė-Kiaulakė

Telefonas

+370 652 36466

El. paštas

j.grazeviciute@tenisoakademija.lt

Jūratė Graževičiūtė-Kiaulakė

Turnyro direktorius
  • +370 652 36466
  • j.grazeviciute@tenisoakademija.lt
  • Ąžuolyno g. 7, Vilnius

Turnyro lentelė

Berniukai - U7

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Mergaitės - U7

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Berniukai - U9

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Mergaitės - U9

1-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2-as etapas
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Ketvirtfinalis
-
-
-
-
-
-
-
-
Pusfinalis
-
-
-
-
Finalas
-
-
Laimėtojas
-

Urbihop

Ąžuolyno g. 7, Vilnius
Telefonas

+370 525 26262

El. paštas

book@urbihop.com

Kita informacija

Atvykus į registraciją privaloma turėti medicininę pažymą.

Dalyviai

Pagrindinis turnyras

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Simonas Medaiša
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
2
Žaidėjas
Oliver Spehr
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
3
Žaidėjas
Markas Mazrimas
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Linos Stančiūtės teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
4
Žaidėjas
Rapolas Lastauskas
Gimimo metai
2011
Organizacija
Birštono Sporto Centras
Reitingo taškai
0
Nr.
5
Žaidėjas
Margiris Murauskas
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
6
Žaidėjas
Dominykas Juodviršis
Gimimo metai
2010
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
7
Žaidėjas
Paulius Devyžis
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
8
Žaidėjas
Vilius Vaškys
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Arnas Viktoravičius
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Robertas Sakmonas
Gimimo metai
2012
Organizacija
VŠĮ Vilniaus teniso klubas "Tennis temptation"
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
Ernest Liudkovski
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Marsel Drimalovskij
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Klaipėdos vaikų ir jaunimo teniso klubas "Tennis Star"
Reitingo taškai
0

Mergaitės - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai
Nr.
1
Žaidėjas
Gloria Mea Kovaliovaitė
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
3
Žaidėjas
Akvilė Laneckytė
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
4
Žaidėjas
Lada Bicon
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
5
Žaidėjas
Luknė Vaitkevičiūtė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Šiaulių teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
6
Žaidėjas
Erika Misiūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
7
Žaidėjas
Mėta Dervinė
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
8
Žaidėjas
Daniela Demeškaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
9
Žaidėjas
Liucija Vakarė Šimkutė
Gimimo metai
2010
Organizacija
Balzekas tennis school
Reitingo taškai
0
Nr.
10
Žaidėjas
Agota Butnoriūtė
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
11
Žaidėjas
And Račiūnaitė
Gimimo metai
2009
Organizacija
Všį Kauno teniso klubas "Ąžuolynas"
Reitingo taškai
0
Nr.
12
Žaidėjas
Elvira Sabina
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
13
Žaidėjas
Vanesa Dobrinskytė
Gimimo metai
2010
Organizacija
VšĮ Vilniaus teniso akademija
Reitingo taškai
0
Nr.
14
Žaidėjas
Adrija Kriščiūnaitė
Gimimo metai
2011
Organizacija
VšĮ "BIM BAM klubas"
Reitingo taškai
0
Nr.
15
Žaidėjas
Maria Berezina
Gimimo metai
2012
Organizacija
-
Reitingo taškai
0

Nepatvirtinti dalyviai

Berniukai - U7

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U7

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Išsibraukę dalyviai

Berniukai - U7

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Mergaitės - U7

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Berniukai - U9

Nr. Žaidėjas Gimimo metai Organizacija
Reitingo taškai

Dokumentai

Rezultatai

Data Dokumentas
Data
2019 05 20
Dokumentas
9 m. mergaitės paguodos turnyras
Data
2019 05 20
Dokumentas
9 m. mergaitės 3-9 vietos
Data
2019 05 20
Dokumentas
9 m. mergaitės pagrindinė lentelė
Data
2019 05 20
Dokumentas
9 m. berniukai 3-9 vietos
Data
2019 05 20
Dokumentas
9 m. berniukai pagrindinė lentelė
Data
2019 05 20
Dokumentas
7 m. berniukai
Data
2019 05 20
Dokumentas
7 m. mergaitės