Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

2023 m. pradžioje – Lietuvoje net 3 tarptautiniai teniso turnyrai

2022-11-16

Pasaulinių teniso kovų po ilgos pertraukos sulaukusi Lietuvos teniso bendruomenė ir vėl galės mėgautis aukšto lygio teniso turnyrais. Vos per du pirmuosius 2023 metų mėnesius Vilniuje (“SEB arenoje”) įvyks net trys tarptautiniai turnyrai – Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „World Tennis Tour“, Profesionalų Teniso Asociacijos (ATP) „Challenger Tour“ ir „Daviso taurė”.

Sausio 14-22 d. į šalies sostinę sugūžės ITF vyrų „M15“ serijos turnyro dalyviai, vasario 3-4 d. bus žaidžiamas Daviso taurės pasaulio pirmos grupės atkrintamųjų varžybų susitikimas tarp Lietuvos ir Pakistano rinktinių, o vasario 6-12 d. vyks ATP „Challenger 100“ serijos turnyro kovos.

„Lietuvos rinktinės nariai turi nesuvestų sąskaitų su Pakistano komanda, tad žiūrovų lauks tikrai įdomi akistata. O ir pergalės kaina – itin didelė. Po ilgos pertraukos turime labai realią galimybę sugrįžti į pirmąją pasaulinę grupę, – Daviso taurės mačo svarbą išskyrė LTS prezidentas Ramūnas Grušas. – O sausį vyksiantis ITF turnyras Lietuvos tenisininkams taps puikia repeticija prieš kovas už rinktinę.“

Pakistano ir Lietuvos rinktinių susitikimo akimirka 2022 m. kovo mėn. 

 

O galimybė į Lietuvą vėl sukviesti pajėgius ATP žaidėjus atsirado po sėkmingai surengto istorinio „Vilnius Open by kevin.“ turnyro.

„Nusimato labai intensyvus laikotarpis, tačiau atsisakyti tokio pasiūlymo tiesiog negalėjome. Pirmą kartą Baltijos šalių istorijoje organizuotas „ATP Challenger“ turnyras padėjo mums tapti itin ryškiu tašku ATP žemėlapyje – net neabejojame, kad puikūs ATP vadovų ir tenisininkų atsiliepimai leis vasarį sulaukti itin pajėgių žaidėjų. Juolab, kad šis turnyras bus ir aukštesnės kategorijos, ir su didžiausiu priziniu fondu Lietuvos teniso istorijoje – 118 tūkst. eurų“, – viziją dėliojo R. Grušas.

ATP Challenger 80 turnyro “Vilnius Open by kevin.” nugalėtojas Mattia Bellucci

 

Visų trijų turnyrų mačai bus žaidžiami „SEB arenoje“. Prekyba bilietais tiek į ITF M15, tiek į Daviso taurės, tiek ir į ATP „Challenger 100“ susitikimus startuos jau greitu metu.