Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Aiškūs visi ATP „Challenger“ turnyro „Vilnius Open by kevin.“ dalyviai

2022-10-14

Šiandien 16 val. suėjo terminas, iki kurio į „Vilnius Open by kevin.“, pirmąjį ATP „Challenger“ turnyrą Lietuvoje, užsiregistravę žaidėjai galėjo išsibraukti iš jo. Visgi didelių pakitimų galutiniame turnyro dalyvių sąraše, lyginant jį su užsiregistravusių tenisininkų sąrašu, nėra. Kelionės į Vilnių atsisakė vienintelis Prancūzijos tenisininkas Arthuras Cazaux (ATP-291). Į jo vietą pateko atrankos dvikovų išvengęs ukrainietis Vitaliy Sachko (ATP-315).

Aukščiausius ATP reitingus „SEB arenoje“ vyksiančiame turnyre turės čekas Tomašas Machač (ATP-108), lietuvis Ričardas Berankis (ATP-128), italas Gianluca Mager (ATP-167) ir slovakas Lukašas Klein (ATP-180).

Rytoj 18 val. bus traukiami atrankos ir pagrindinio turnyro burtai, po kurių paaiškės ne tik Lietuvos tenisininkų varžovai, tačiau ir pirmosios turnyro dienos, kuomet bus žaidžiami atrankos susitikimai, tvarkaraštis. Lietuvos teniso gerbėjai sekmadienį „SEB arenoje“ turės galimybę palaikyti kvalifikaciniame turnyre startuosiančius Julių Tverijoną, Tomą Vaišę ir Pijų Vaitiekūną. 

Pagrindiniame turnyre žais 4 Lietuvos tenisininkai. Ričardas Berankis pateko į jį su dabartiniu savo ATP reitingu, o Viliui Gaubui, Edui Butvilui ir Ainiui Sabaliauskui turnyro organizatoriai įteikė vardinius kvietimus.

Jau žinoma, kad R. Berankis savo pirmojo rato susitikimą žaist antradienį.

Į Vilnių atvyks ir geriausias Latvijos tenisininkas Ernests Gulbis (ATP-299), buvusi 10-oji pasaulio raketė.

„Vilnius Open by kevin.“ prizų fondą sudaro 45 730 eurų. Nugalėtojui atiteks 80 ATP reitingo taškų.

Turnyro atrankos varžybos „SEB arenoje“ Vilniuje vyks spalio 16-17 dienomis. Pagrindinis turnyras ten pat startuos spalio 17 dieną, o vienetų finalas bus žaidžiamas spalio 23 dieną.