Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Balandžio mėnesį startuoja tarptautiniai LEVEL I trenerių mokymo kursai

2021-03-20

Level I kursai – tai Tennis Europe ir ITF organizuojami mokomieji kursai teniso treneriams, kurių pabaigoje, išlaikius egzaminus, yra išduodami pažymėjimai – sertifikatai, o treneriai gauna tarptautinę teniso trenerio licenciją.  Viso yra galimi 3 licencijos lygiai – I, II ir III.

Pagrindinis šių kursų tikslas yra teniso trenerių edukacija.

Platesnę informaciją apie kiekvieną iš lygių galima rasti oficialiame ITF puslapyje: https://www.itftennis.com/en/news-and-media/articles/itf-coach-education-programme-educating-and-certifying-coaches/ 

Šiais metais Lietuvoje bus vykdomi LEVEL I kursai, kurie susidarys iš 2 modulių – praktinės ir teorinės dalies.

Pagrindinė kursų informacija:

  • Modulis I: Teorinė kursų dalis – balandžio  19 – 23 dienomis, nuotoliniu būdu (online), kiekvieną dieną 08:45  – 12:00 val. Tutoriai: Edita Liachovičiūtė (Vilnius) ir Šarūnas Kulnys (Šiauliai).
  • Modulis II: Praktinė kursų dalis, 2021 m. ruduo. Trukmė – 6 dienos, data bus patikslinta atsižvelgiant į galimus apribojimus ir situaciją šalyje.
  • Privaloma papildoma praktika bus vykdoma Nacionalinių treniruočių projekto stovyklose, dirbant su projekto dalyviais. Datos bus skelbiamos iš anksto. Bus vykdoma atskira registracija.

Dalyviams bus įteikiami kursų išklausymo pažymėjimai, o išlaikę egzaminus gaus tarptautinės LEVEL I licencijos sertifikatą.

LEVEL I kursų dalyviai privalo būti dalyavavę ir praklausę Play & Stay modulio kursus. Neišlaikę Play & Stay kurso judesių technikos arba taktikos testo gali tai padaryti iki LEVEL I kursų pradžios. Dėl testų perlaikymo registracijos formoje reikia pažymėti, kuri dalis buvo neišlaikyta ir su tais asmenimis bus susisiekta dėl perlaikymo. 

Pastaba: Registruojamasi ir mokama už dalyvavimą abiejuose moduliuose iškarto. Viename modulyje dalyvauti negalima. 

Registracija vyksta  iki balandžio 5 dienos. 

Dalyvio mokestis – 360 eurų, turės būti sumokėtas iki balandžio 15 dienos pervedant pinigus į LTS sąskaitą pastaboje nurodant “Mokestis už LEVEL I kursus”.

Dėl patekimo į kursus su dalyviais bus susisiekta.

Registracijos forma: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCCz5Bxt_jfOCtOWl7jV9VHUtoCGTuXkfucGDpJfIDO59wkA/viewform?gxids=7628