Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Daviso taurė: dvikovą prieš Maroką pradės Ričardas Berankis

2019-04-04

Maroko ir Lietuvos teniso rinktinių mačas rytoj prasidės Adamo Moundiro ir Ričardo Berankio akistata. Tai paaiškėjo šiandien Marakeše ištraukus Daviso taurės antros grupės Europos – Afrikos zonos mačo Marokas – Lietuva burtus. Antrame penktadienio susitikime Laurynas Grigelis mes iššūkį Maroko komandos lyderiui Laminui Ouahabui.

Šeštadienį susitikimą pratęs dvejetų mačas, kuriame L. Ouhabas ir Annas Fataras kovos prieš Julių Tverijoną ir Ainių Sabaliauską. Po to įvyks L. Ouhabo ir R. Berankio ir dvikova, o vėliau – A. Moundiro ir L. Grigelio susitikimas. Tiesa, komandų kapitonai dar gali keisti šeštadienio dvikovų dalyvius.

Lietuvos rinktinės kapitonas Rimvydas Mugevičius po burtų teigė neteikiantis jiems jokios reikšmės.

„Tie burtai yra tik graži Daviso taurės varžybų tradicija. Bet kokiu atveju varžybų formatas lieka toks pat – pirmas kiekvienos rinktinės žaidėjas iš pradžių žaidžia su antruoju, po to dvejetai, lyderių mačas ir antrų numerių akistatas. Mums tiesiog reikia kuo geriau pasiruošti mačui ir iškovoti bent tris pergales”.

A. Moundiras ir R. Berankis žengti į Marakešo karališkojo teniso klubo kortus turėtų penktadienį 14 val. Lietuvos laiku. Tiesa, kol kas nėra aišku ar šis mačas prasidės laiku. Dėl lietaus rinktinių treniruotės šiandien nevyksta, o penktadienio Marakešo oro prognozės – taip pat lietingos.