Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Daviso taurė: lietuvių kelyje į pirmąją grupę – gerai pažįstamas varžovas

2022-09-21

Vakar Tarptautinės teniso federacijos būstinėje Londone buvo ištraukti 2023 m. Daviso taurės pasaulio pirmos grupės atkrintamųjų varžybų burtai. Lietuvos teniso rinktinė kitų metų pradžioje susitiks su gerai pažįstamu varžovu – Pakistano komanda.

Susitikimas kitų metų vasario 3-4 d. arba 4-5 d. vyks Lietuvoje. 

„Mūsų žaidėjai turbūt dar atsimena tą skaudų pralaimėjimą, kurį šių metų pradžioje patyrėme Pakistane. Tikiuosi, tai mums bus papildoma motyvacija. Be to, labai smagu, kad mačą ir vėl žaisime namie, palaikomi savo sirgalių“, – kalbėjo Lietuvos rinktinės kapitonas Šarūnas Kulnys.

Lietuvos ir Pakistano rinktinių keliai jau buvo susikirtę šių metų pradžioje. Islamabade vykusiame susitikime šeimininkai įveikė lietuvius 3:2. 

Vėliau Pakistano tenisininkai, Daviso taurės pirmos grupės susitikime, 0:4 nusileido Austrijos rinktinei, o lietuviai, antros grupės mače, 4:1 įveikė Egipto komandą.

Prieš lietuvių ir pakistaniečių dvikovą Daviso taurės susitikime, Lietuvoje įvyks ir dar viena didelė teniso šventė. Spalio 17-23 d. „SEB arenoje“ Vilniuje bus surengtas ATP Challenger serijos turnyras „Vilnius Open by kevin.“. Tokio lygio varžybos Lietuvoje vyks pirmą kartą.