Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Daviso taurė: lietuvius egzaminuos ryškiausios Argentinos teniso žvaigždės

2023-09-05

Tarptautinė teniso federacija (ITF) šiandien paskelbė Daviso taurės pasaulinės pirmos grupės susitikimo tarp Argentinos ir Lietuvos rinktinių sudėtis. Argentinos vyrų teniso rinktinės kapitonas Guillermo Coria prieš Lietuvos tenisininkus išrikiuos visus ryškiausius savo ginklus.

Buenos Aires rugsėjo 16-17 d. vyksiančiame mače kortų šeimininkams atstovaus Francisco Cerundolo (ATP-20), Sebastianas Baez (ATP-32) bei Tomas Martinas Etcheverry (ATP-34), o taip pat dvejetų specialistai Andresas Molteni (dvejetų ATP-7) ir Maximo Gonzalez (dvejetų ATP-12). 

Beje, A. Molteni ir M. Gonzalez vis dar žaidžia JAV atvirojo čempionato dvejetų varžybose. Jose jie jau iškopė į ketvirtfinalį.

Lietuvos rinktinės kapitonas Šarūnas Kulnys komandoje turės Ričardą Berankį (ATP-254), Vilių Gaubą (ATP-508), Edą Butvilą (ATP-531) ir Tadą Babelį.

Argentinos ir Lietuvos tenisininkų akistata vyks ant grunto dangos. Mačas bus surengtas Buenos Aires Lauko teniso klube, kurio centrinis kortas talpina 5,5 tūkst. žiūrovų.

Lietuvos rinktinė į Argentiną išvyks šį šeštadienį, o pirmadienį Buenos Aires lietuviai pradės pasirengimą Daviso taurės akistatai.