Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Daviso taurė: Lietuvos rinktinės branduolį Maroke sudarys R. Berankis ir L. Grigelis

2019-03-26

Lietuvos vyrų teniso rinktinė Daviso taurės mačą Maroke žais šiuo metu stipriausios įmanomos sudėties. Ilgamečiai rinktinės lyderiai Ričardas Berankis ir Laurynas Grigelis surems pečius Marakešo Karališkajame teniso klube bandydami įveikti pajėgiausius Maroko tenisininkus. Vienintelis šiais metais Lietuvos rinktinės mačas Daviso taurės varžybose vyks balandžio 5-6 dienomis.

Lietuvos komandos kapitonas Rimvydas Mugevičius į komandą taip pat pakvietė Julių Tverijoną ir jaunąjį Ainių Sabaliauską. Vienintele rimta lietuvių netektimi šiame mače bus po antros riešo operacijos reabilitaciją tęsiančio Luko Mugevičiaus nebuvimas.

„Aiškinti, kodėl rinktinėje kaskart noriu matyti R. Berankį ir L. Grigelį, turbūt nereikia. Tai yra pajėgiausi mūsų tenisininkai, Daviso taurėje ne kartą gelbėję komandą. Todėl, visų pirma, noriu padėkoti jiems už tai, kad jie savo įtemptuose tvarkaraščiuose randa laiko ir šioms varžyboms. Maroke žaisime ant grunto dangos, o J. Tverijonas ant jos gali būti nepatogiu ir įkyriu varžovu daugeliui tenisininkų. A. Sabaliauskas gi yra vienas ir perspektyviausių mūsų jaunių, rinktinėje jis debiutavo pernai susitikime su Estija. Viliuosi, kad savaitė su rinktine jam taps dar viena puikia patirtimi, praversiančia ateityje”, – žaidėjų pasirinkimo motyvus aiškina R. Mugevičius.

Rinktinės sudėtyje Maroke R. Mugevičius norėjo matyti ir Robertą Vrzesinkį. Tačiau JAV studijuojantis ir žaidžiantis tenisininkas šį kartą neprisijungė prie komandos dėl įtempto studijų grafiko. Į komandą kviestas Matas Vasiliauskas prisijungti prie jos taip pat atsisakė.

Maroko ir Lietuvos teniso rinktinių mačo rezultatą Marakeše lems 5 susitikimų baigtis. Balandžio 5 dieną bus žaidžiami du vienetų susitikimai, o po dienos – dvejetų mačas ir dar du vienetai.