Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Daviso taurė: pirmąją dieną ukrainiečiams pergalių iškovoti nepavyko

2022-09-16

Pirmąją „SEB arenoje“ Vilniuje vykstančio Daviso taurės pasaulio pirmos grupės susitikimo Ukraina-Vengrija dieną vengrų tenisininkai ukrainiečius paliko be pergalių. Nugalėję dvejuose vienetų susitikimuose vengrai tvirtai kontroliuoja situaciją šiame mače, o galutinę pergalę gali iškovoti jau po šiandien 17 val. prasidėsiančio dvejetų susitikimo.

Pirmame dienos mače Vengrijos rinktinės lyderis Martonas Fucsovics (ATP-91) 6:3 6:2 įveikė Viacheslavą Bielinskį (ATP-605). Po jų į kortą žengusių Vladyslavo Orlovo (ATP-530) ir Zsomboro Piroso (ATP-159) akistata pasibaigė panašiu rezultatu: Vengrijos tenisininkas buvo stipresnis 6:2 6:2.

„Esu labai patenkintas, kad pirmąją dieną iškovojome dvi pergales. Mano susitikimas tikrai nebuvo lengvas. Kaip ir tikėjausi, varžovas kovėsi dėl kiekvieno taško. Jis žaidė tikrai labai gerai. Visgi svarbiausiais mačo momentais žaidžiau geriausią savo tenisą: puikiai padaviau, buvau pakankamai stabilus prie galinės linijos“, – po susitikimo kalbėjo M. Fucsovics.

Po Daviso taurės mačų Vilniuje Vengrijos teniso žvaigždė vyks į ATP turnyrą Metze (Prancūzija), o po jo žais keliuose ATP Challenger serijos turnyruose. „Man reikia ATP taškų, šį sezoną sieksiu baigti pirmame ATP penkiasdešimtuke“.

Paklaustas galbūt jį bus galima pamatyti spalio mėnesį Vilniuje vyksiančiame ATP Challenger serijos turnyre „Vilnius Open by kevin.“, vengrų lyderis sakė konkrečių turnyrų numatęs dar nėra. „Tarsiuosi su komanda. Netrukus priimsime sprendimus kur žaisti. Galbūt grįšime ir čia“.

Dvejetų susitikimui komandų kapitonai Andrejus Medvedevas ir Zoltanas Nagy nominavo Vladislavo Manafovo ir Iljos Beloborodko bei M. Fucsovicso ir Fabiano Marozsano duetus. Tiesa, šios sudėtys dar gali keistis.

Rytoj, šeštadienį, į centrinį „SEB arenos“ kortą Daviso taurės varžybose žengs ir geriausi Lietuvos bei Egipto tenisininkai.

Sauliaus Čirbos nuotraukos.