Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Dėl dalyvavimo 2020 m. Winter Cup turnyruose

2019-12-18

WINTER CUP turnyras tai nuo 1977 metų Tennis Europe organizuojamas turnyras 16 m. ir jaun., 14 m. ir jaun. ir 12 m. ir jaun. tenisininkų rinktinėms. Daugiau apie patį turnyrą galite rasti šioje nuorodoje: http://www.tenniseurope.org/page.aspx?id=16371 .

Deleguojant komandą, LTS įsipareigoja sumokėti startinį mokestį Tennis Europe federacijai dėl dalyvavimo ir apmokėti trenerio kelionės ir kitas su komandiruote susijusias išlaidas.
Sportininko, esančio komandoje, kelionės ir kitas išlaidas apmoka klubai, kuriuose sportininkas treniruojasi, pervedant lėšas į LTS sąskaitą, kaip garantą, kad žaidėjai bus deleguoti žaisti varžybose.

Lietuvos teniso sąjunga teikia klubams siūlymą pasirašyti ketinimų protokolą dėl dalyvavimo Winter cup varžybose. Ketinimų protokolą klubų prašome atsiųsti iki lapkričio 1 d. el. paštu virginija@tennis.lt .

Sportininkai bus deleguojami dalyvauti 16&U, 14&U, 12&U varžybose. Komandą sudarys trys berniukai ir trys mergaitės (turintys aukščiausią LTS reitingą), bei komandos kapitonas.

Pabrėžiame, kad į komandos sudėtį bus kviečiami tik ketinimų protokolą pasirašiusių klubų sportininkai.