Registruotis

Dvylikamečių Lietuvos čempionai – J. Aleksandrovas ir U. Vingytė

2019-06-25

Šiauliuose vykusio dvylikamečių ir jaunesnių tenisininkų Lietuvos čempionato nugalėjais tapo klaipėdietis Julius Aleksandrovas ir kaunietė Ugnė Vingytė.

Klaipėdos klubo „Tennis star” auklėtinis vaikinų vienetų finale 6:2 6:4 įveikė Augustą Gečiauską (Balžekas tennis school).

U. Vingytė, atstovaujanti Kauno teniso mokyklai, įtampos kupiname finale 6:2 5:7 7:6(4) nugalėjo Laimą Vladson (Balžekas tennis school).

Šios dvylikamečių varžybos pabaigė šių metų Lietuvos jaunių teniso čempionatų turą. U12, U14, U16 ir u18 čempionatuose geriausiai pasirodė Šiaulių teniso akademijos sportininkai, vienetų ir dvejetų varžybose iškovoje net 27 medalius. Antri liko Vilniaus teniso akademijos auklėtiniai (14 medalių), o trečią vietą pasidalino Kauno „Žalgirio” teniso akademijos ir Kauno teniso mokyklos jauniai (po 6 medalius).