Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

E. Liachovičiūtė baigė tarptautinę moterų lyderystės sporte programą

2021-02-19

Lietuvos moterų teniso rinktinės kapitonė ir Lietuvos teniso sąjungos (LTS) trenerių tarybos pirmininkė Edita Liachovičiūtė baigė dalyvavimą beveik pusantrų metų trukusioje Tarptautinio olimpinio komiteto ir Hertfordshire universiteto (D. Britanija) programoje, skirtoje moterų lyderystės aukštojo meistriškumo sporte skatinimui. 

Kartu su Lietuvos teniso rinktinės kapitone programoje dalyvavo dar 5 sporto šakų – irklavimo, regbio, imtynių, triatlono ir dviračių sporto – trenerės iš įvairių pasaulio šalių: iš viso per 23 moterys. 

„Mokslų prasme buvo tikrai intensyvus beveik pusantrų metų laikotarpis, kurio metu ypač daug dėmesio buvo skirta lyderystei, derybų menui, komunikacijai, mentorystei, viešam kalbėjimui, darbui komandoje ir kitiems panašiems dalykams. Esu tikra, kad visi šie dalykai yra labai svarbūs treneriams, nepriklausomai nuo to ar jie dirba su aukštojo meistriškumo sportininkais, ar, pavyzdžiui, su vaikais“, – sako E. Liachovičiūtė.

Dalyvauti šioje mokymo programoje E. Liachovičiūtę pakvietė Tarptautinė teniso federacija, o dalyvavimą finansavo Olimpinio solidarumo fondas ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.