Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Jungtinis Baltijos šalių čempionatas „Futures Cup 2020“ šiais metais planuojamas Latvijoje

2020-09-30

Futures Cup turnyras – tai jungtinis Baltijos šalių vaikų čempionatas, koordinuojamas Lietuvos, Latvijos ir Estijos teniso federacijų sąjungos. Šiais metais turnyras turi įvykti jau septintus metus iš eilės. Čempionate susitinka visų trijų šalių teniso rinktinės U11, U13 ir U15 amžiaus grupėse, vienetų ir dvejetų susitikimuose.

Šiais metais „Futures Cup“ čempionato organizacija yra deleguota Latvijos teniso federacijai, kuri paskelbė apie numatomas čempionato datas – gruodžio 5 – 6 d.

Lietuvos rinktinės bus formuojamos lapkričio 18 dieną, šiuo principu:

  • 11 m. ir jaun. vaikai bus atrinkti pagal 12 m. ir jaun. LTS reitingą. Bus atrinkti du berniukai ir dvi mergaitės, kurie turės aukščiausią reitingą lapkričio 18 dieną.
  • 13 m. ir jaun. vaikų komanda bus sudaryta pagal 14 m. ir jaun. LTS reitingą. Komandą sudarys du berniukai ir dvi mergaitės, kurie turės aukščiausią reitingą lapkričio 18 dieną.
  • 15 m. ir jaun. vaikų komanda bus sudaryta pagal 16 m. ir jaun. LTS reitingą. Komandą sudarys du berniukai ir dvi mergaitės, kurie turės aukščiausią reitingą lapkričio 18 dieną.

Pabrėžiame, kad dėl COVID-19 pandemijos gali būti keičiamos čempionato datos arba čempionatas gali būti atšauktas. Visa aktuali informacija bus skelbiama www.tennis.lt tinklapyje.