Žaidėjams
Organizacijoms / Teisėjams

Justina Mikulskytė: žaisti už Lietuva yra labai geras jausmas ir didelė garbė

2021-06-02

Aukščiausią WTA reitingą iš Lietuvos tenisininkių šiuo metu turinti Justina Mikulskytė (#539) pastarosiomis savaitėmis, atrodo, atrado pergalių receptus. Prieš porą savaičių 25 metų amžiaus šiaulietė tapo dvejetų čempione Ispanijoje vykusiame ITF World Tennis Tour serijos turnyre, o prieš savaitę ten pat įveikė visas varžovės analogiškose vienetų varžybose.

„Tikrai labai džiaugiuosi savo paskutinių savaičių žaidimu ir rezultatais. Pergalė dvejetų turnyre, kurio prizų fondas buvo 25 tūkst. JAV dolerių, davė daugiau pasitikėjimo savimi. Manau, kad būtent ši pergalė paklojo pamatus ir kitai, kurią po savaitės iškovojau vienetų turnyre. Taip, paskutiniu metu sužaidžiau nemažai mačų, fiziškai tikrai nebuvo lengva. Tačiau tokios pergalės leidžia užmiršti nuovargį ir skatina judėti pirmyn“, – pasakoja J. Mikulskytė.

Jau pačiu artimiausiu metu tenisininkė sieks pratęsti pergalių seriją namų kortuose. Lietuvos teniso sąjunga suteikė J. Mikulskytei vardinį kvietimą į kitą savaitę Vilniuje vyksiantį ITF World Tennis Tour serijos turnyrą. Po jo šiaulietė ves Lietuvos moterų teniso rinktinę į kovas birželio 15-19 d. SEB arenoje Vilniuje vyksiančiose Billie Jean King taurės varžybose.  

„Iš pradžių neplanavau žaisti ITF turnyre Vilniuje, mat turėjau įsipareigojimų dalyvauti klubų varžybose Vokietijoje. Tačiau jos buvo nukeltos, todėl su malonumu išbandysiu jėgas ir prieš Billie Jean King taurę vyksiančiame turnyre“, – sako J. Mikulskytė.

Visgi, anot jos, prioritetu išlieka žaidimas už Lietuvos rinktinę komandiniame pasaulio čempionate. „Po gana ilgo laiko atstovausiu savo šaliai. Žaisti už Lietuva yra labai geras jausmas ir didelė garbė. Svarbu ir tai, kad, mano galva, turėsime stipriausią šiandien įmanoma komandą, su kuria esame pajėgios kilti į aukštesnę varžybų grupę. Žinoma, prognozės sporte yra nedėkingas dalykas, tačiau žinau, kad kovosime iš visos širdies ir atiduosime visas jėgas“.

Billie Jean King taurės turnyras SEB arenoje Vilniuje vyks šių metų birželio 15-19 d. Dėl 2 bilietų į aukštesnę varžybų grupę čia kovos 23 valstybių nacionalinės moterų teniso rinktinės. Planuojama, jog į šias varžybas atvyks beveik 400 žmonių: tenisininkės, treneriai, teisėjai, aptarnaujantis personalas.